Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ay abla aynısı benim başımaa geldi biliyomusunn :):)
o güldalı aldımm benn aynı tuz ruhu gibii bizim şimdiki durduğumuz ev kira olduğu içinn mutfağa güzelcene dmktümm bunuu iyicenede fırçaladım. neysee sonra sildimm içim rahat etmedi bide çamaşır suyunu bi döktüm mutfağa anaamm ölüyom resmen yaaa.. eltimin kızı geldi yanımaa bana bişey olmadı o zehirlendi sabah kadar kusmuşş garibim :) annesii yoğurt yedirmiş..:) o iyi gelmiş..ama kaç gün gitmedi evden o kokuusu.. deli gibi arkadaki kullanım şeklini okumadımdaa.. çamaşır suyuyla ve başka maddeyle karıştırmayın yazıyo.

bende başta kuzucuğuma sonra hepinize çok teşekkür ederim ben burayı bulduktan sonra daha sakinleştim ve daha çok umutlandım çok sağolun kızlarropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

bende herkese çok teşekkür ederim beni yalnız bırakmadığınız için ve destekelriniz için bu arada dua edenlerim de çoğaldı dua ettiklerimde ne olursa olsun sizinle daha kolay aşabilirim en azından bunu biliyorum :enbuyukkk:

evet canım ben söylemiştim şimdi akıllandım acillik olmuştum bebek isteyenler uzak durmalılarmış bende maske ve eldiven kullanıyorum artık

kuzunaz sen bilirsin bi şi sorcam soğan kürüyle incir kürü beraber uygulanabiliyo mu??
sabahtan beri sarçoğlunun sitesindeki ziyaretçi defterini okuyorum kimler kimler hamile kalmış kürlerin vesilesiyle bize de şifa olur inşaallahh

benım bildiğim kadarıyla önce sogan suyu sonra incir kürü uygulanıyor onları bende okudum ibrahim saraçogluna cok dua eden var bu konuda

evet canım bende okudum onları incirle soğan kürü aynı anda uygulanmıyor önce soğan kürü kullanacaksın adetinle birliktede incir 21 gün yani soğanı ilk başladığında adetine 15 gün kala başlıyıp 15 gün sonreaki 2-3 ya da 10 gün kala başlayıp 10 gün kullanılır incirde toplamda 21 gün 7 gün ara bir 21 gün daha toplamda 2 ay kullanılıyor bu arada başka bir sitede bir kader arkadaşımıza saraçoğlu maille nasıl kullanmasını gerektiğini anlatmıştı şimdi onları bulup yazayım size bu tariften farklı

Merhaba hoŞbulduk kuzunaz ben sana dÜn gece yazmıŞtım ama hızlı ılerledıĞı ıÇın okuyamamıŞsındır. Adet olamıyormuŞsun bÖyle durumlarda bızım burda bır kaÇ kıŞı denedı oldu ayrk otunu kaynatıp ıÇıyorlar 1-2 gÜn sonra adet oldular ıstersen bı dene bır kere ıÇıyorsun bunu

kıslar okuyun bakalım size yeni bir bilgi daha

buda kenzül arşın manası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…