Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar benim değerim 747.1 olmuş cumartesi günü
doktor hamilesin ama daha kese görünmez dedi bana
10 gün sonraya gün verdi eğr kese görünmezse kürtaj olmam gerkiyormuş dış gebelik olabilirmiş
allahım ne olur inşallah kese görünür

canım hiiiç canını sıkma lütfen banada gerizekalı bi dr kese görünmüyo dış gebelik falan olabilir dedi.ve ben ağlamaktan stresten bebeğimi düşürdüm maleseff dış gebelik olsaydı kendiliğinden düşmezdi bebeğim göz noktaları ve omurgası falan çok belliydi yani gebelik haftasına göre araştırmalarımda gayet sağlıklı gelişmişti ama sıkıntıdan düşürdüm dra hakkımı helal etmiyorumm.o yuzden hiiç canını sıkma allahın izniyle hiçbişey olmaz

doktorlar hep ihtimalleri öne sürerler bilmezlerki karşılarındaki hamile kadının bu bebeği ne kadar istediğin ve ne kadar hassas olduğunu

hiç kafanıza takmayın banada aynı şeyi söylemişti ama 10 gün sonra gittiğimde bebek vardı ve kalbi atıyoduuu

çok şükür canım rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizim başımıza

N83 canım dÜn senın ıÇın 2 tane yasın suresı okudum.ve dua ettım senın ıÇın ınŞallah meleĞın sıkı sıkı tutuncak sana canım.

Tatlıkız nasıl oldun canım umarım ıyıleŞmıŞsındır .yavruceylan senıde Çoook merak ettım canım hadı artık gel de mÜjdelı haberını ver bıze

hepimizin başı sağolsun terör yine canlarımızı aldı şehitlerimize rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum çok çok üzgünüm

ceylanım nasılsın test yaptırdınmı düğününüz nasıl geçti güzelim

tatlıkızcım sen nasılsın bebişimiz nasıl

ben deldiiiiim
düğün bitti misafirlerin bir kısmı gitti
Bir kısmı hala var
telaş son gaz devam ediyor
Yazıp çıkıyorum kızlar kusura bakmayııın
Henüz adet olmadııııım
Sancılarım hafiflediiii
göğüslerim hala şiiiş
ama test yapmadım
Allah nasip ederse yarından sonra yani çarşamba test yaptıracağım
haber veriririm
Korkuyorum hala
Çünkü kist olabilir diyeee
Keşke bebiş olsa
Rabbim yine de hayırlısını versin hakkımızdan
HEPıNıZE ÇOOOOK SELAM
Çoook öpüyorum sizi kızlaaaar
Gelişmeleri mutlaka yazacağım giremesemde
Geçmişi tam okuyamadım
umarım güzel haberleriniz vardır

canım inşallah hayırlı haberler verirsin bize çarşambayı sabırsızlıkla bekliyorum rabbime emanet ol kendini çok yorma bitanem

tarfilcim nasılsın ben temizlik yapıyorum çıkmak zorundayım arada gelir bakarım rabbime emanet ol canım

çok şükür canım rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizim başımıza

amin canım ilk bebeğimde doktor öyle söylemişti
bunun kalp atılarını hemencecik görmüştük çok şükür
darsı başınıza inşallah

hepimizin başı sağolsun terör yine canlarımızı aldı şehitlerimize rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum çok çok üzgünüm

amin canım bir günde iki kötü haber
bir yandan terör bir yandanda insaniyete lanet saldırı
ne desem bilmiyorumki nasıl bi dünya burası

yavruceylancım çok sevindim adet olmadığına inşallah kist değildir
ağrıların bir hafifliyor bi başlıyorsa hamilesindir Allahın izniyle

slm kızlar bi yazıp çıkacağım hemen
bezelye aldım onu ayıklayacağım
kışa hazırlık
doğum yapınca kolay olur yapması:)
allahım nasip ederse o günleri
çarşamba doktora gidicem tekrar hayırlısı bakalım

yavruceylen hakkındada hep iyi şeyle geçiyo içimden rabbim hayırlsını versin

hoşçakalın sizi seviyorumm
bu arada acayip midem bulanıyoooooooo

kalktım kalkalı hastayım burası ana baba gunu ıskenderunda herkes ayaklanmıs sekılde kım verecek bu kadar sehıdın hesabını daha kac kısı daha gozu yaslı kalıcaz
her yerımızı sarmıslar.

kalktım kalkalı hastayım burası ana baba gunu ıskenderunda herkes ayaklanmıs sekılde kım verecek bu kadar sehıdın hesabını daha kac kısı daha gozu yaslı kalıcaz
her yerımızı sarmıslar.

bilmiyorm gülüm kim verecek artık bebeler ölmesin evlatlar ölmesin anneler ağlamasın
istiyoruz ama yok dünya hain dolu

istanbulda ayaklanmış durumda taksim tıklım tıklım

slm bende adet düzensizliği vardı dr bana cyclo verdi düzene girdi fakat hamıle kalamadım kımyasal diye bıraktım ve bitkisel ilaçlara başladım içinde hayıtttan tutunda adet düzenleme ağrıları ve yumurtlama için ii gelecek bitkilerden oluşan bir ilaç daha 1 hafta olmadı başlayalı inş bu ay pozitif sonucu görürüm bide incir yemeğe başladım başka neler yapabilirizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…