Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

sağol tatlımmm seninde yumolar toplanmış hadi hayırlısı birinci kalite yumoşların olur inşşşş

evt canım bugün dinleniyorum hafif kasık ağrılarım var
ama asıl dün kötüydü anesteziden sonra 2 3 saat dinlendim tam hastaneden çıkarken pat düşmüşüm bayıldım yaniiii neyse sonra acile almışlar fala kendime geldim bu gün iyiyim ama

geçmiş olsun canımmmm yat dinlen 3 gün ben hiç kalkmamıştım sende kalkma ağır iş yapma yüksek biyere uzanma yere eğilim bişey kaldırma inşşş hayırlı olur bebişin seninle olur

ooooo canım eşinin işi zor olcak desene çok nazlı ve cici bi anne olcan Şeniz

valla kendisi çok güzel hasta bakar naz çeker bu konuda şanslıyım
hele bir olsun da naza faln gerek bıırakmazzz benimkiii işin tek kötü tarafı kendiside aynı ilgi beklerrrrrkaydirigubbakcemile3

canım yaa üzüldüm kendine dikkat et yat dinlen.anestezi sonrası çok kötü oluyo insan

valla kendisi çok güzel hasta bakar naz çeker bu konuda şanslıyım
hele bir olsun da naza faln gerek bıırakmazzz benimkiii işin tek kötü tarafı kendiside aynı ilgi beklerrrrrkaydirigubbakcemile3

aaa olmaz öyle kendini biraz ertelesinn canım öncelikli sen ve dünyalar tatlısı bebişin olcak

eşimin ismi tarkan benim filiz işte ikimizin karışımıda tarfil oldu canım komik biraz demiii:roflol:

yok canm komik değil benimkinden yine iyiii
ben bir ara kitap okurken tarfil diye bir klmeyle karşılaştım sen gelmiştin aklıma ama
osmanlıcası ağır bir kitaptı oyüzden anlaymamıştım ne demek olduğunu ama seninkinin osmanlıcayla pek alakası yokmuşşş))))))))

merak ettim bi anlamı varmıki acaba ben bi araştırayım

evt ilk kez başıma geldiii
şimdi sırada transfer var bakalımmm o aman ne olacak

ben 2 kürtaj oldum bide histereskopide anestezi olmuştum uyanınca çok kötü oluyo genel anestezi mide bulantısı baş dönmesi falan ayyyy çok kötüüüüakannehir

yakınmış adlarımız canım
msn deydim geride kaldım
bu arada ben biraz mutfağa bakayım
öpüyorum sizlri

ayyy evt ben transferde anestezi olsun diyordum ama bilmiyrm şimdi kötüymüş anesteziii uykusu güzelde ayıldıktan sonraasııı iğrenç oluyoomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…