Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kıslar ben müsadenizle yatayım
sabah iş var
öğrenciler beni bekler
hepinize iyi geceler çok öpüyorum sizi

güle güle canlarıımmmm hamiş dolu günler diliyorum hepinize ve hep mutlu olun bayyeee bende kaçar herkese iyi geceler

slm kızlar hamile kalmak icin yeni bisey duydum ve sizlerle paylasmak istedim bir bardak nisan yagmurunu 70ayetel kürsü 70kulhü 70felak 70nas 70elhamı okluyuu icecekmissiniz hamile kalıyorlarmıs bana görümcem dedi bu aksam bir yerden duymus tamda yagmur yagıyordu ben yaptım insallah allahın izniyle olur isterseniz sizlerde deneyin benden söylemesi:Saruboceq::Saruboceq:

nisan bitti yağmur yok şimdi mi söylenir bu :gitme:

valla bende dün duydum bana görümcem dedi yagmurda yagıyodu yaptım ama bakalım ins allahın izniyle olur ama bende hasta olmama 4.5gün kaldı tutarmı bilemiyorum sans iste keske hastalıgımın bitisinde olsaaydı belki daha iyi olurdu iste herseyden umut eder olduk allahım bütün isteyenler kullarıyla birlikte hamile kalmayı nasip eder ins:Saruboceq:

kızlarr canlarım nasılsınız kimseler yok yine ben yine iş güç koşturmacaya devam ediyorum rabbim en kısa zamanda hepinizin kucağını bebeklerinizle doldursun inşallah

bu haberı paylaşıp paylaşmama konusunda çok düşündüm ama belkı bırılerıne faydası olur dıye paylaşmaya karar verdim.ben cok şukur Allahın iznıyle hamıleyım.Allahım olmayanlara da bu mutlulugu nasıp etsın inşallah.hamıle kalmadan once ıncır kuru yaptım arada sırada da olsa bal tarcın çörek otu yedim eşime kecıboynuzu pekmezı yedırdım cevzı fındık sut yogurt yedim yanı beslenmeme dıkkat ettım Allahıma bolca dua ettım ve ona sıgınıp beklemeye başladım.çok şukur mutlu haberı aldım darısı olmayanların basına.iyi geceler.bana bu fıkrı veren yazan paylasan arkadaslarımdan Allah razı olsun dıyorum ve hakkınızı lutfen helal edin diyorum.iyi geceler

canım senin adına çok ama çok sevindim rabbim hayırlı sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah.bizede dua et olurmu hamilelerin duası daha çabuk kabul olurmuş arada gel buraya bizi bırakma canım allaha emanet olun sen ve meleğin hihoyyyt:CüvCüv:hihoyyythihoyyyt::ecrin_bebek:

canım senin adına çok sevindim
Rabbim sağ salim kucağına lamayı nasip etsin inşaaalllaaaah
bizlere de dua et
yalnız -yanlış anlamış olabilirim ama - bu haberi paylaşıp paylaşmama konusundaki endişeni anlamış değilim canım
bizler burada dertleşirken aynı zamanda yaptıklarımızı da paylaşıyoruz ki belki bir başkasına da faydası olabilir diye
Üstelik her hamile kalan arkadaşımızda en az kendisi kadar seviniyoruz o özlemi çektiğimiz için canım
dedim ya belki yanlış anlamış olabilirim amacım seni kırmak felan değil yanlış anlama
Tekrar Rabbim sağ salim kucağına almayı cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin canım
selamlarla....

senın adına cok sevındım rabbım saglıklan kucagına almayı nasp etsın sızde srun neydı?

kızlarrr selamm hepinizeee
gamzelibebek gözün aydın Rabbim kucağına almayı da nasip etsin inşşş.
Ceylanım sıkma canını insan umutsuzluğa düşüp moralini bozuyoo ama bol bol dua et inşş çok az kaldı bebişine kavuşmana.Dularım hep sizinle unutmayın.
Ben perşembe doktora gittim kızlar.
Kızımız olacakmış teyzeleri.
Rabbim inşş sizlere de tezz zamanda çifter çifter bebişlerler versinn :Saruboceq:
öpüyorum hepinizi.

canım yaaaaaa
çok sevindim ben de hep kıs istiyoooom
Rabbim sağ salim kucağına almayı o cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin inşaaaalllaaaaah

canım yaaaaaa
çok sevindim ben de hep kıs istiyoooom
Rabbim sağ salim kucağına almayı o cennet kokusunu içine çekmeyi nasip etsin inşaaaalllaaaaah

Aminnn canımm Allah razı olsun.Allah sana da tezzz zamanda nasip etsinnn:Saruboceq:
Bugün kimsecikler uğramıycak galibaa.

canım cok teşekkur ederim Allah razı olsun dua etmez mıyım ben şu an heyecanlıyım ama aynı heyecanı yasamk ısteyen bır suru anne adyı var benım yasadagım sıkıntıları onlar da yaşıyor.bu yüzden dualarım hep sizinle emın ol buna.Allahım en kısa zamanda size de verır inşallah

neden paylasıp paylaşmama konusunda kararsız kaldım belkı hamılelıgın verdıgı duygusallıktan adet gunum gecıkınce o bekleme zamanlarında cok bunaldım dertlesmek için buraya gırdım ama kımse sohbet etmıyordu sonra baska bır foruma daha üye oldum o kadar destek gordüm ki stresımı az da olsa attım.bu yuzden acaba paylaşsam mı paylasmasam mı dıye düşündüm ama bırılerıne faydam olur dıye hamıle kalmadan once neler yaptım yazmak ıstedım Allah razı olsun canım tez zamanda Allahım size de bu mutlulugu heyecanı yaşatsın.dualarım sızınle

canım Allah razı olsun aynı dıleklerı bende senın için taşıyorum.kız olacakmıs bu sene herkes kız doguracak galıba kıme sorsam kızım olacak dıyor.biz de kız ıstıyoruz ama Rabbim hayırlısını versın kız erkek hic farketmez ben zaten ıkısını de ıstıyorum Allahım verirse

canım benim ya nasıl sevindim anlatamam
iki tane kızımız olacak:)))))
bizde teyze
inşallah annede oluruz günün birinde.....

gamzelibebek çok sevindim canım allah tamamına erdirsin inşallah
kucağına almak nasip etsin allah

kızlar beim midemde sorun vardı oyüzden pek giremiyodum ama
artık burdayım inşallah gerçi kimse olmuyo ama olsun

hepinizi seviyorum kendinize iyi bakınnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…