Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlar yine yoksunuz canlarım nasılsınız gamzelibebek canım bu kadar kendini yıpratma bi test yaptır canımın içi bebiş varsa ne mutlu eğer yoksa streesten dahada çok geciktirirsin canım benim herşey ALLAHTAN hakkında hayırlısı olsun inşallah

üzülme tatlım bidahaki ay olurr canını sıkma rabbimden umut kesilmez eninde sonunda birgün hamiş olacaz

inşallah canım ama artık çok yoruldum gerçekten yüreğim acıyor dayanamıyorum rabbim hepimizin yardımcısı olsun.umarım seninde tedavin başarılı olur yakın zamanda müjdeli haberini alırız inşallah canım dua ediyorum

canım bana yardım et nolur kafayı yıcem hamılelık belırtılerın neydı kac gunde adet olmayınca hamılelıgını anladın belırtıler ne

canım ben 3 gebelik kaybı yaşadım 3 dede 28. gün idrarda gebelik testi yaptım ve 2. çizgi çıktı hafifte olsa pozitif demek sende bi test yapsana canım varsa mutlaka çıkar umarım hamilesindir canım bi test yapta müjdeli bi haber ver bize

ayse.20 slm bugun 32 gunum de dolmak üzere .ben bu kadar sıkıntı yaşıyorum inşallah dıleyen herkes strese gırmeden ılk ayında hamıle kalır

o kadar stres oldum kı eşim kızmaya başladı artık.bugun yemek yaptım her zama yaptıgım yemekleer bıle çok kötü oldu

canım neden bu kadar sıkıyorsun kendini dedimya bu hamilelik meselesinde en iyi yöntem fazla düşünmemek sen ne kadar bebek fikrini düşünürsen aklından atamazsan vucudun ona odaklanıyor ve adet,uyku,sinir düzenleriin bozuluyo

söylemesi kolay diceksin inan kolay değill bende geçtim bu gnlerden
inan ben daha zor günler geçirdim yeni doğmuş bebeğim vefat etti kundağına sarılıp gömüldü,bu acıyı yaşadığım günden itibaren bebeğime tekrar kavuşmak için her adet günümü heyecanla bekledim...

o yüzden böyle yapma herşeye şükret
eşine,sağlığınıza,mutluluğunuza heerşeye şükret
Allahım tüm sıkıntılarımı sana havale ediyorum de
şifayıda veren,dermanıda veren sensin yanlız senden istiyorum de
inan istediğin şey olacak ama dedim ya bunun bi zamanı var
hep kendi kendine öyle söyle zamanı daha varmış demekki diye teselli et

ALLAHIM NOLUR BURDAKı TÜM BEBEK HASRETı ÇEKENLERE ıÇı SIZLAYANLARA MURADINI VER...
KıMSENıN SANA AÇILMIŞ ELLERıNı BOŞ ÇEVıRME
KıMSEYı EVLAT ACISIYLA VE EVLATSIZLILA ıMTıHAN ETME
KıMSEYE TAŞIYAMAYACAĞI YÜK VERME....

amin...ecmain

bütün içtenliğimle amiiiiin diyorum canım rabbim herkesin yüzünü güldürsün inşallah en kısa zamanda

Canı Ayşem yaaaa
nasıl iyi geldi duan bilemezsin
Ağlaya ağlaya amiiiiin diyorum

bende iyiyim canım
bugün adetin 2. günü
yani adet oldum
bakalım hayırlısı
tatlıkız bana mesaj yazmış
tüp bebekteki embriyoları 1 e düşüreceklermiş
bende temmuzda deneyecektim
valla kararsızlıga düştüm

TATLIKIZteşekkür ederim canım benim
ya anlamadıgım nokta niye düşürüyolar
parasıyla degilmi
acaba diyorum ikizlerde bitişik olma anormal
durumlar içinmi böyle yaptılar diyorum
aklımada başka birşey gelmiyo valla

hadi gözün aydın canım
hayırlısı olsun artık
canım evet tasarı meclisten geçti
benimde eşim öğretmen ya
temmuzdan önce gitmemiz mümkün değil
şerefsizler
hem vergimizi alıyorlar hem sağlık sistemini düzeltmiyorlaar hem de şansımı bire düşürme haklarını kendilerinde buluyorlar
ben de 3. gündeyim
aşılama olacak bu ay nasip artık

yavrucum niye gittin ayol
ne güzel konuşurduk valla
neyse ben eşimle bi konuşayım
duruma göre bakacaz artık
şu bebeklerimiz olsada artık onlardan bahsetsek
valla sıkılıyorum yaaaaaaa
AYŞECıM canım duana binlerce amiiiiin diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…