Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayy maşşallah 15 haftalık hee artık karnında çıkmıştır yavaş yavaş
senle aramızda 6 hafta var demek bende 21 haftalık oldum
Allah herkezin gönlüne göre versin inşallah belli olur cinsiyet
Allah isteyen herkeze nasip etsin inşallh

çizelgeye gelince;

http://lilypie.com/
http://daisypath.com/
http://baby-gaga.com/

gibi sitelerden çizelgeni yap
ordaki html kodunu (sadece "http ile başlayıp png" ile biten kısmı)
kopyala ve bu forumdan profilini düzenle seçeneğine gir
kopyaladığın kodu çizelge yazan yere yapıştır ve değişiklikleri kaydet
tammamdırrrr opuyorumnanaktan
inşallah yardımcı olabilmişimdir yinede biyerde takılırsan sorabilirsin hayatım

canlarım hepinize hayırlı cumalar bebiş dolu günler diliyorum
ayşecim ve alpcim maşallah diyorum bebişlerinize Allah nazarlardan saklasın meleklerinizi
bende bugün 11. iğnemi vurucam pazartesi doktor görüşmem var ikinci iğneye başlayacam hayırlısıyla
her geçen gün bebeğime biraz daha yaklaşıyorum
hergün bebeğim için göbeğimde minicik bir delik açıyorum sırf bebişim anneciğine babacığına gelsin diye mayıs sonunda doktorum herşey bitmiş olur dedi
küçük meleğime pamuk ellime kavuşmama sadece 1 ay kaldı canlarım mutluluğumu anlatamıyorum ve biliyorumki bize gelecek cennet kokulum o kadar eminimki rabbim bu hislerimi boşa çıkarmasın inşşş anne olmak isteyen herkese nasip etsin
sizden dua bekliyorum kızlar ne olur dualarınıza benide katın öpüyorummmmm hepinizi canlarımmmmmopuyorumnanaktan

slm kizlar uzun zamandir giremiyordum amaaaaaaaaaaaaaaaa simdi girmeminde cok ozel bir sebebi var
biliyorsunuzki yumurtaliklarim buyumuyordu pko amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hamileyimmmmmmmmmmmmmmmmmmm evet hamileyim cok mutluyum 6 haftalik hamileyim bugun test yaptim 2 tane ve ikiside pozitif cok mutluyum insallah allahim herkeze nasip eder klomit hapi kulandim klomen deniliyor turkiyede galiba tedavi goruyordum asilama yapilicakdi

ama asilama olmadiydi ama haplari kulandim
ve hamile kaldim
cok sevincliyim
kizlar bildiginiz gibi deyil

amaninnnnnnnnnnnnnn cok sevındım kız :)))):teytey::teytey::teytey::teytey:

sositosositosositosositocanımmm çook sevindim senin adına rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin vallahii çokk seviiidimmm:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

darısı bzıe yha duanı eksık etme lutfennnnnnnnnnnnnnyarın bızım tahlılımız var bugun cok korkuyorum vede cok canım sıkkın senın kara kıza kardes gelıor demek

tatlıkızcım canım inşallah mayısın sonunda bebişin göbüşünde olur rabbim yanında yar ve yardımcın olsun inşallah tatlımm
:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: a.s. a.s. a.s. çok sevindim güzelim rabbim tamamına erdirsin inşallah gözünüz aydın sağlıkla kucağınızada almayı nasip etsin ALLAHım inşallahhhh
darısı bzıe yha duanı eksık etme lutfennnnnnnnnnnnnnyarın bızım tahlılımız var bugun cok korkuyorum vede cok canım sıkkın senın kara kıza kardes gelıor demek

canım benim tahlilleriniz inşallah iyi çıkar ne tahlili olduğunu bilmiyorum ama hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda bebeğinizi nasip eder rabbim sana ve eşine

kızlarr nerelerdesiniz hepinizi çoook özledim canlarım hayırlı haberlerle gelin hepiniz

ceylanım şimdi sana özelden yazacaktım nasılsın çoook özledim seni neler yapıyorsun

canım Allah yardımcın olsun
Rabbim emeklerinizin karşılığını versin inşaalllah

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

canım yaaaa
abbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin güzelim
Bize de dua et olur mu???

Çok ama çoooook sevindiiiim

daha gelmemiş ileti sevgili dünürüm
Ösledim seni kıs ne var ne çok??? Şeniz

ne olsun tatlım adet oldum ağrım var iki gündür gelen giden işgüç geçiyo zaman işte sen nasılsın neler yapıyorsun bugün yorulmuşsundur 23 nisan bayramı malum tedaviye devam ediyomusun canım

ne olsun tatlım adet oldum ağrım var iki gündür gelen giden işgüç geçiyo zaman işte sen nasılsın neler yapıyorsun bugün yorulmuşsundur 23 nisan bayramı malum tedaviye devam ediyomusun canım

geçmiş olsun canım yaaaaa
Bu halde bi de misafir çekiyon
dur tahmin edeyim kaynananlar di mi???
ne olsun ilaç kullandım
dr aşılama demişti
eşim gelecek ay olsun dedi
sadece klomen ve ovitrelle diye iğne vuruldum
bekliyorum
biraz bel ağrısı biraz kasık ağrısı
haftaya salı adet tarihim bakalım ne olacak

bu arada ufaklığın kardeşimin düşğün telaşı arttı
Mayısın sonunda onun eviyle uğraşıyoz bizde

sen nerelerdeydin uzun zamandır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…