Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

yelizcim hastaneye gidince dışarda bi baktım kış günü soğuk karnı burnunda kadının yere bağdaş kurmuş bi içiyo bi içiyo birini söndürüp birini yakıyo valla

ooooo anne adaylarına bakkkkkk bırakın kzılar şu siğarayı hoş ben hiiç içmiyorum benimde yok ama etkiliyor iştee

evlenmeden önce çalışıyodum günde 2 tane içiyodum..sonra şehir değişikliği yalnızlık evde boş boş oturmaktan bende 1 paket içiyodum ama artık bende 5 6 tane içiyorum.ama tamamen bırakıcam inşallah...

ayy hamileyken çok fena...insafsızlık yani...haklısın damlam işte bikere başlamış olduk...şimdide bu bebek stresi daha beter bağlandık...keşke hiç başlamasaydım

inşallah canım benim eşimde içmiyo rahatsızda oluyo kendimi kül tablasıyla yatıyomuş gibi hissediyom diyokaydirigubbakcemile3

bencede başka işlerle uğraşın kızlar el işi yapın bir uğraş bulun siğara çözüm değillll ben bu ay kafayı zayıflamaya taktım hiiiç bişi düşünemdim düşünün. sizde bir uğraş bulun bnece

canım elişide yapıyom kendime yelek örüyom.hep bebeğime örgüler yapıyodum ama bıraktım artık şimdi kendime yapıyom hele bi gelsin bebeğim ben neler örerim ona:hulya:

benimde biraz fazla kilom var yaaa
bak şekerim kafayı ona tak iştee ben 25 gün önce 72 kiloydum şimdi 64 düştüm düşünnn öle bir takmışımki kafaya... sende dene ama bebişi kafadan atmak zor ama başka bir şeye saınca insan düşünmüyor

bende kışın örgü örüyodum.yazın da kitap okuyorumm..ama araya sigarayı genede sıkıştırıyorum...öle tarfilim benim bi arkadaşım çikolata kistinden ameliyat oldu doktoru sigarayı yasakladı.hatta tedavisiz bebeğin olması çok zor dedi..ama bırakmadı sigarayı.evlendiği ay hamile kaldı hamileykende emzirirkende içti.aman o da şans işte...

evet canım yaa acaba işin sırrı umursamamakmıki çokmu kafaya takıyoz acaba.bilmiyorumkismile

oo acaip kilo vermişin damlam tebrikler..ben evlendiğimde 48 kiloydum..şimdi 52 53 arası gidip geliyorum...ama bu içtiiğim kürler felan iştahımı açtıı...daha almam inşallah..

bilmiyom ki canım.ben 1 yıldır olmuyo olmuyo dedim hep eşimde kızıyodu..böle dersen olmaz diye.belki hiç problem yoktu ama ben böle stres yapınca hormonlarım altüst oldu..

canım nası verdinyaa bu kiloyu
zor olmadı şekeirm vallahi. benim işim gün boyu oturarak ama gidip gelirken çook yüürdüm. yediğime dikkat ettim 1 hafta elmadiyeti yaptım 3 klo verdim. sonra sağlıklı beslendim ekmek yemedim fazla sadece kahvaltıda kahvaltıda da domates penir zeytin gibi şeyler yedim tatlı hiiiç yemedim et yemeye çalıştım kalorili şeyler yemedim. akşamları muhakkak spor yaptım mekik çektim ip atladım her akşam. bak en önemliside şu ; biberiye yağı aldım bide streçç önce biberiye yağıyla masaj yaptım sonra streçle sardım spor yaptım su gibi oldu akrnım arkasaından duş yaptım. bazı geceler sabaha kadar streçli flimle yatıım :)) böl işte bakkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…