Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ceylanım nasılsın sevgili dünürüm sonunda denk geldik tatlımmm

Eve internet aldık Akşamları da girmeye çalışıyorum. Bu arada ben tüp bebeğe başladım. Bugün ilk iğnemi vurulacağım Allah nasip ederse.Benim için dua edin kızlar. ıçimde büyük bir heyecan ve sevinç var.

net hayırlı olsun canım tedavin de hayırlı uğurlu olsun rabbimm en kısa zamnda nasip etsin bebeğinizi inşallah kendine dikkat et olumsuz kötü haberleri izleme ve öyle insanlardanda uzak dur canım bide dr un söylemiştir asitli kafeinli içecekler içme tatlım tekrar hayırlı olsun
Avatarımı da değiştirdim. Nasıl?

çok güzel olmuşi inşallah gerçek olur

Teşekkür ederim kayraacım güzel dileklerin için. ınşallah rabbim sana da hepimize güzel hayırlı sağlıklı evltlar verir canım. Allah emeklerimizi boşa çıkarmaz inşallah.

Ecemnuuurrrr
hayırlı olsun tedavin canım
bişiy sorucam ayıp olmazsa
ne kadara mal olacak bu işemler size??

kızlar merhaba nasılsınız???

kızlar bişey soracağım benim adetime 8 gün var. ve buğün bir akıntım var size anlatamam beyaz süt kesiği gibi ve o kadar çok ki iç çamaşırı değiştirecek kadar çok ya nedenditr acaba bir fikri olan var mı??

Akıntı kokulu bişi mi? Kaşıntı var mı?. Mantar ya da enfeksiyon olabilir . İstersen bir dr a git derim.buyrunnnnnnnnn

canım mantara benziyor
bu gün yarın kaşıntı yapmaya başlar
temiz tut çamaşırını ve hemen bi dra git fitil versin canım

evet ayşem yaa ne günlerdi hey gidi günler heyyyy kaydirigubbakcemile3niye öyle değil artık nazar değdirdiler topiğimize

evet ya çok heyecanlıydı tabi yeniydik onunda hevesi vardı
eee tatlıkızcım nasılsıun ne durumdasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…