Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

aaa süper çok seivndim herşeyin bir zamnı var işte. ya kızlar benim adetime 10 gün ama bende bir bel ağrısı bir kasık ağrısı 3 gündür anlatamam buğün daha şiddettli nedendir acaba??

Geç yumurtlamışsındır canım
onun ağrısı olabilir dikkat et

cnm geç yumurtalamışsın derken? acaba ilişkiye felan mı gireyin ? ( anlamadım

canım herkesin 14 15 günler yumurtlama olmuyo yumurtan bu ay geç büyümüş bugünleri değerlendir tatlım inşallah olumlu olur eğer şimdi yumurtluyorsan 14 gün sonra gelir adetin yumurtlamadan 14 gün sonra adet olunuyo çünkü canım

cnm bdoğru olabilir bndeki polkistikover belli olmuyor ne zaman yumurtlayacağı (

kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar pazartesi girerim artık ALLAHA emanet olun. ıNŞALLAH pazartesi çoooook hamiş haberi alırız....

kızlar ben çıkıyorum hepinize iyi akşamlar pazartesi girerim artık ALLAHA emanet olun. İNŞALLAH pazartesi çoooook hamiş haberi alırız....

güle güle canım rabbime emanet ol inşallah önümüzdeki hafta bir sürü hamile haberi alırız iyi hafta sonları

herkese slm kızlar
merak etmişsinizdir ben hasta oldum
tam gününde geldi
ama çok sancılı geçti adetim
2.günü hemen doktora gittim
iyi ve kaliteli yumurta olunca ağrırmış karın
böyle işte
3ay falan klomen denicem bakalım hakkımızda hayırlısı

he çok giremiyorum çünkü dişim ağrıyodu uzun zamandır kanal tedavisine başladım
bakalım herşeyi birden nasıl halledebilcem

kızlar merhaba. ben 2 yıldır hamile kalmak için uğraşıyorum. bu siteyi de takip ettim hep. şimdi hamileyim ve tecrübelerimi paylaşmak istedim.

önce bana polikistik over teşhisi kondu. sonra eşimde sperm sayısı az çıktı. işinde çok stresliydi o dönem. sonra sayı kendiliğinden yükseldi ama morfoloji düşüktü. 1 yıl geçtikten sonra aşılama yaptırdık 3 kere. her aşılamada 5-6 tane yumurta gelişmesine ve 50 milyon sperm olmasına rağmen olmadı. son aşılamadan 2 ay sonra kendiliğimden hamile kaldım.

ilk başlarda çok takıyordum kafama. ama baktım ki sonu yok. kendimi üzüyorum sadece. sonra eşim de ben de kafaya takmamaya çalıştık. zamanı vardır. olmadı tüp bebek yaptırırız dedik. hatta olmazsa da olmaz dedik. biz elimizden geleni yapıyorduk çünkü.

size de tavsiyem çok kolay değil biliyorum ama kendinizi sıkmamaya çalışın. biz üzüldükçe fizyolojimiz de etkileniyor bence. bir de kendinizi çok fazla dinlemeyin. ben her ay belirti aradım kendimde. tüm belirtileri de yaşadım hamile olmadığım halde. ama hamile kaldığım ay tek bi belirti oldu. adetten 1 hafta kadar önce hafif kasık ağrısı oldu sadece belli belirsiz. en iyi belirti adet gecikmesi aslında.

hepinizin allah yardımcısı olsun. dilerim hepiniz hayırlısıyla bebeklerinize kavuşursunuz.

sağol canım.hayırlı olsun.tebrik ediyorum.rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin...

çok geçmiş olsun hilalim diş çok zor inşallah klomen vesilen olur bebeğine kavuşursun

rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallahh canım umut verdiğin içinde rabbim senden razı olsun

günaydın kızlar iyi hafta sonları :)
bugün aklıma uykudan gözümüzüü açar açmaz pcyi açıp topiğe dalışımız geldi :roflol:
ne günlerdi ama hergün acaba biri test yapmışmıdır biri hamilemidir diye heyecanla bekliyoduk

evet ayşem yaa ne günlerdi hey gidi günler heyyyy kaydirigubbakcemile3niye öyle değil artık nazar değdirdiler topiğimize

Kayrada gitti
Şimdi kimsecikler yok topikte
Ben tam bu ay kafamdan çıkaracağım diyordum gene dr aklımı karıştırdı
yok aşılama yapalım yok ilaç deneyelim
kafam iyice karıştı ve arka planda yine çalışmaya başladı benim bebek fikri
Offff yaaaaa

canım benim ben baktım kimse olmayınca çıktım tatlım bebek mevlütündeydim bebeğin annesi bana bebeğin çoraplarından 1 tane al ben görmeden dedi bende aldım ilk defa duydum oda yapmış mavi aldım neyse gelelim sana sevgili dünürüm istersen bir kere dene sen bilirsin ama nasılsa ilaçları kullanacaksın belki tutar ne bileyim kafam karıştı ama maddi olarak imkanın varsa zaten klomeni ve çatlatma iğneni vurulacaksın ek olarakta aşılama yaptırmış olursun benim fikrim sadece istihare namazını kılıp uyu pazartesi gecesi hayırlı olurmu diye ceylanım hakkında hayırlısı ne ise rabbim seni yönlendirsin inşallahh

slm kizalar araniza yeni takiliyorum,umarim iyi sogbet ederiz.bende 6 senedir hamile kalamiyorum,ilaclar tedaviler her sey bos.bir sorunum da yokmus esiminde.hayirlisi allahtan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…