Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

tarfil boşver sen o densiz insanları.inşallah en yakın zamanda hamile kalır,utandırırsın o insanları..

ne akdar saçma cnaım sen sıkma canını düşük yapıpta ertesi ay hamile kalan bir sürü kişi var sen inancını yitirme ve hep duan kabul olmuş gibi dua et tatlım.

ah be güzelim bilmezmiyim o sözlerin altında insan nasıl eziliyo kalbin nasıl bin parça oluyo ama işte damdan düşenin derdinden damdan düşen anlar kimse kimsenin derdinden anlamlıyo insanların yanında ben çocukları severken bana nasıl baktıklarını akıllarından neler geçtiğini anlıyorum ve üzülüyorum böyle insanlar tevekkülün anlamını bilmiyorlar rabbim istemezse yaprak bile düşmez dalından bazı insanlara bakıyorum evlatları var ikişer üçer ama kıymetini bilmiyorlar onlara üzülüyorum rabbimin emanetleri o çocuklar aslında anne babaya emanetler ama bunun bile farkında değiller bağırıp dövüyorlar söylüyorum yapmayın bak önlar size emanet diye ama bunu bile anlamıyorlar ben şükür ediyorum rabbim böyle bir sınavla bana bazı gerçekleri gösterdi ya bide bunların farkında olmadan yaşayıp gitseydim sende şükür et er yada geç inşallah hepimiz anneliği tadarız ama bizlere rabbimin emaneti olduğunu bilerek değerini anlayarak inşallah kalbini ferah tut elimizden geleni yapıp rabbime tevekkül ederek

ne akdar saçma cnaım sen sıkma canını düşük yapıpta ertesi ay hamile kalan bir sürü kişi var sen inancını yitirme ve hep duan kabul olmuş gibi dua et tatlım.

canım saol ben 3 düsük yaptım.ilki 2zdi kalp atışı yoktu .2.si kendiliğinden düştü 3.nünde kalbi atışı yoktu .1.5 senedirde hamile kalamıyorum.inşallah en yakın zamanda hepimizin bebeği olur.iyiki varsınız insan rahatlıyo valla

canım doktorlar ne dio buduruma neden düşermiş peki?*

çok haklızın tatlım.gerçektende rabbim nasip etmeyince ne yaparsan yap olmuyo.bi komşunun kızının olmuyo çocuğu. diyomuşki amaaaan 3-5ay olmazsa basar parayı tüp bebek yaptırırım diyomuş.ne büyük bi hata defalarca yaptırıp tutmayan var.

amin canım.inşallah..bu zorlu sınavı hayırlısıyla atlatıcaz..bide bana bak 33 yaşımda erken menopozla mücadle etmek zorunda kaldım..şu anda tüp bebek bile yaptıramıyoruz...ama ben yine de ümidimi yitirmek istemiyorum.fsh düşecek ve hamile kalıcam buna inanıyorum..hani bazıları der ya çocuk sevmiyorum diye...ben çocuklara bayılırım küçüklüğümden beri..ama bebek düşünmüyomusun diyenlere yalan söylemek zorunda kalıyoru.iistiyomuyum biilmiyorum diyorum.ama içim kan ağlıyor haberleri yok...inşallah en yakın zamanda dileyen herkese verir hayırlısıyla rabbim....

canım doktorlar ne dio buduruma neden düşermiş peki?*

doktorlarada çok kızıyorum zamanında sebebini bulsalardı belki son bebeğim kucağımda olabilirdi. kanımda pıhtılaşma varmış beslenemeyince kalbi duruyomuş.gitmediğim dr kalmadı nerdeyse en sonunda benim gibi 3 düşük yapan arkadaşımın gittiği dra gittim ne var ne yok çözdü adam bide rahimde polip varmış kürtaj oldum canım

ben geldimmmm :)))
nasılsınız hanımlar görüşmeyeliii
işlerim yoğundu hiç giremedim topiğe
ben yokken bi ekşın bi değişiklik oldu mu bakımmm :)))

inşallah atlatıcaz canım.seni çok iyi anlıyorum.içinde ne fırtınalar koptuğunu ama bi gün olucak moralimizi yüksek tutmamız lazım.bide ben ilk hamile kaldığımda kıymetini hiç bilemedim nerden oldu daha çok erken istemiyorum falan diyodum.rabbimde aldı elimden simdide arattırıyo çok pişmanım çok tövbe ettim ama......

canım erken menepoz için hayıt tohumu ve soğan kürü yapılıyodu sanırım bunlarıda yapıyormusun çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda düşer ve bebğine kavuşursun

sormuşmuydum canım hatırlamıyorum ama bebe aspirinini kullanıyormusun bu soruna veriliyomuş diye biliyorum

ben geldimmmm :)))
nasılsınız hanımlar görüşmeyeliii
işlerim yoğundu hiç giremedim topiğe
ben yokken bi ekşın bi değişiklik oldu mu bakımmm :)))

hoşgeldin tiryakım nerelerdesin nasılsın canım benim özlettin kendini

kullanıyorum canım aspirin folıc plus 1 senedir nerdeyse hapçı oldum çıktım valla:roflol:

alıntıdır i.saraçoğlundan

Kür: Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı
ıki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

hoşgeldin tiryakım nerelerdesin nasılsın canım benim özlettin kendini

canımm benim buralardayım da işler yoğundu giremedim
iyim çok şükür iyileştimm, sen nasılsınnn
aklım hep sizde ama kaç gündür :)))
gönüldaşlarım benimm iyiki varsınız wallaaa

evet canım hayıt içiyorum.soğanı da yapıyorum.inşallah düşer.geçen ay doktor hiç yumurta göremiyorum dedi.ama ultrasonla değil,alttaan muayene ederken söyledi.çok olumsuz konuştu.ama ben buna inanmak istemiyorum kanamamda 10.gün olmasına rağmen devam ediyordu.belki ondan görememiştir diyorum kendi kendime..hayıt ı 2 ay deneyip tekrar tahlil yaptırıcam..

kızlar ezan okunuyo RABBıM OKUNAN EZANIN YÜZÜ SUYU HÜRMETıNE ıNŞALLAH BıZı BEBEKLERıMıZE KAVUŞTURSUN.KıMSEYı EVLAT HASRETıYLE ıMTıHAN ETMESıN KıMSENıN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN ıNŞALLAH ....AMıııııııN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…