Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kayram canım bal tarcın çörekotu yedım ama yine fayda etmedı 1kutu kloemne kullnadım oda olmadı yumurtlayamadım yanı.bal tarcın ne zaman başlanıyordu ve nezamna bırakılıyordu ben adetlıyken yedım 5gün bıraktım

canım bende geçen ay başladım btç. na adetin 2. günü başlayıp 12. günü bırakıyosun.umarım şifa ve vesilen olur.bu preseed i eczanelerde bulabilirmiyim fiyatı ne kadar bilginiz varmı canım

canım bende geçen ay başladım btç. na adetin 2. günü başlayıp 12. günü bırakıyosun.umarım şifa ve vesilen olur.bu preseed i eczanelerde bulabilirmiyim fiyatı ne kadar bilginiz varmı canım

tamam canım sagol o zaman ben 2.günü başlıyayım bi bilgim yok canım yaa

bana zamanı tutturmuşsun gibi geldi...inşallah öyledir. dikkat et bence... güzel haberlerini bekliyoruz....yani sonradan o kadar yükselmesi umutlandırdı beni....hayırlısı olsun canım.. mübarek cuma günü eğer buluştuysa spermle yumurtan Allahım ayırmasın onları:)))))

amin cnm inş.
sen ne yaptın alabildinmi preseedi?
ing iyi bilen birinden yardım iste cnm.
inş. sırayla hepimizin haberlerini burdan alırız.

amin cnm inş.
sen ne yaptın alabildinmi preseedi?
ing iyi bilen birinden yardım iste cnm.
inş. sırayla hepimizin haberlerini burdan alırız.

AMİN İNŞALLAH CANIM... yok alamadım gitti. işlerden vakit yokki evde denemem lazım siteyi iş yerinden açamadım yasaklanıyor arada kopuyor derken hem zaten üye olmayıda beceremedimki bir türlü bakalım içinden çıkabilecekmiyim valla olsaydı eczanelerde çok iyi olacaktı...sen bu ay ilkmi denedin onu??

sağol tatlım Allah razı olsun evet yaaa inşşş düşmez ateşimde mutlu sona ulaşırız

ben geldiiim kızlaaar
ama siz gene yoksunuuuz
temizliğe başlayacağım şimdi

bu arada sonucumu aldım
7 çıkmış
arada bir değer dedi drum
ama bana kalırsa yumurtlamadın dedi.
bakalım artık kızlar
çok üzüldüm yine
üzüntümü paylaşayım diye eşimin yanına uğradım sbah tel faturasını yatırmasını istemiştim yatırmayı unutmuş ben de kesilirse gör dedim
o da bana sinirini benden çıkarma dedi
güya espiri yaptı
ne alaka dedim ya benim sinirimle faturanın
üstelik sinirli değil sadece üzgünüm dedim
daha da moralim bozuldu
sonra özür diledi ama napiyiim
dr iki kere daha deneyelim dedi klomeni
ama birinde aşılama yapalım dedi
olmazsa gonodotropin tedavisine geçeriz dedi
yani göbeğin yanından yapılan iğneli tedavi
offf
moralim çok bozuk gene yaaaa

ayçaaa hoşgeldinn canımm
sumeyrat sana da sevgilerimi sunuyorumm canımm opuyorumnanaktan

sağol canım iyiyim çok şükürr sen nasılsınn?
tüp bebeğe başlıycakmışsın hayırlısıyla inşş güzel sonucu alırsınn :Saruboceq:

bende çok iyiyim canım benim evet tatlım rabbim hayırlı sonuçlar göstermeyi nasip
etsin hepimize

Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kayram, alpy+, yavruceylan1+

kızlar nasılsınız ceylanım alpycım özledim sizleri

Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (3 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kayram, alpy+, yavruceylan1+

kızlar nasılsınız ceylanım alpycım özledim sizleri

ben de ben de özledimmm
ben iyiyim önümüzdeki ayın 2 ya da 3 ünde doktora gidicem.
bakalım durumlar nasıl??
sen neler ediyosunn kayracımm??

bende varımmm ammmaaa:dilcikar:
canım benim özürdilerim ama ben orayı kopyalarken adın yoktu tatlımmm
ben de ben de özledimmm
ben iyiyim önümüzdeki ayın 2 ya da 3 ünde doktora gidicem.
bakalım durumlar nasıl??
sen neler ediyosunn kayracımm??

çok şükür dünyalar güzeli anne iyiyim herzamanki gibi
inşallah bebişinde sende mutlu dönersiniz dr dan kaç aylık oldu hissetmeye başladınmı canım

alpycım eşim gelmek üzere çıkmak zorundayım şimdilik rabbime emanet ol yeğenimede kendinede çook iyi bak tatlımm

çok şükür dünyalar güzeli anne iyiyim herzamanki gibi
inşallah bebişinde sende mutlu dönersiniz dr dan kaç aylık oldu hissetmeye başladınmı canım[/QUOTE]

aminn canımm inşş.
nisanın 2 sinde 3 ay bitmiş olucak pek bişey hissetmiyorumm ama banyo yaparken sanki o da keyif alıyomuş gibi hissediyorumm :))

alpycım eşim gelmek üzere çıkmak zorundayım şimdilik rabbime emanet ol yeğenimede kendinede çook iyi bak tatlımm

ok canımm sen de Allaha emanet oll çooooookkk öptümmmm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

merhabalar ben de klomene başladım bayanlar
17 martta da çatlama iğnesi yapıldı sonucunu bekliyorum bakalaım artık hayırlısı
boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…