Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarrrr nasılsınızzzzz hayırlı cumalar hepinize annem ameliyat oldu bayadır giremiyodum
gelişmeler varmı

hoşbuldum bacım
grip dışında iyiyim şükür
sen nasılsın bitanem

sendemi oldun çok geçmiş olsun hilalim bol bol portakal ye olurmu dinlen diycem ama seninde gelenin gidenin bitmiyoki benim gibi yüzüne havluyu ütüyle ısıtıp koy iyi gelir canım BUBUŞCUM senin içinde geçerli tatlım
kızlarrrr nasılsınızzzzz hayırlı cumalar hepinize annem ameliyat oldu bayadır giremiyodum
gelişmeler varmı

geçmiş olsun tatlım nasılsın hoşgeldin şimdi nasıl annen

bu jeli ilk defa duydum canım deniycem umarım faydası olur.ben de 3 düşük yaşadım en
son kürtajdan 1.5 yıl geçti ama olmuyo işte hayırlısı artık.benim yaş 29 eşimse 34 sen kaç yaşındasın

çok şükür iyiyim canım sen nasılsın

bende iyim birara bu topikteydım sonra girmedim ayşe20yok ortalarda nerde acaba.

bende hastalıgımı beklıyorum canım farlutal kullanıyorum pazar bitcekk.çarşamba hasta olurum herhalde hastalıgımdan sorada rahım filmim var canım.sonrada iğne tedavisine başlaycagım.pkoluyum ben .yumurta tembelliği var 2kez yumurta takıbı yaptırma amöayumurta yokk.bakalım iğneye başlıyacaz inş.rahım filmimden sonraaa

hoşgeldin canım
geçmiş olsun
bende diom bu kız nerde zaten kimse gelmio((((

sağol tatlım sanada geçmiş olsun kızlar yaaa ben ateşimi ölçüyorum bi bakın yaa

1-4 gün adet
5.gün 36.8
6.gün 35.9
7.gün 36.1
8.gün 36.ölçmedim .. çalışma
9.gün 36.6
10.gün 36.5 ..çalışma
11.gün 36.7
12.gün 36.ölçmedim ..çalışma
13.gün 36.5
14.gün 36.3 ..çalışma
15.gün 36.5 .. çalışma
16.gün 36.0 çalışma
17.gün 36.3
18.gün 36.4 çalışma
19.gün 36.5
20.gün 36.3
21.gün 36.3
22.gün 36.9
23.gün 36.7 .. çalışma
24.gün 36.8
25.gün 36.7
26.gün 36.7
27.gün 36.7
28.gün 36.9
29.gün 36.8
30.gün 36.
31.gün 36.

bide özellikle adetimi bekliyorum tüp bebeğe başladık adet olunca gidecem ultrasonda
yumoşlarıma bakacaklar

hoşbuldumm canımmmm sağol çok şükür iyi bakalım sabırla iyileşmeyi bekliyo

sağol canım benim
grip biyana
bide heryerimde sivilce çıktı yaaaa
normalde zaten çıkar ama bu kadar çok değil
yüzümde sırtımda heryerimde
kırmızı kırmızı çok sinir oluyom((((
normalde hasta olacağım zamen bi tane çıkar
ama şimdi hastalığımada daha çok var sinir oldummmmmm

hilalbebik geçmiş olsun canımmm
sağol canım benim allah razı olsun

16.gün yumurtlamış gibi görünüon canım anladığım kadarıyla
ama ateşin ne kadar yüksek öyle ben geçen hamile olmam rağmen
okadar yüksek değildi
inşallah gerek kalmaz tüp bebeğe bu ay kendiliğinden gelir bebişin
sen aşılama yaptırmadan nasıl tüp bebk yaptırıon canım?????

eşime sperm testi yaptırdık geçen ay hiç sperm çıkmadı doktorum mikrotese yapıcak daha sonra hemen tüp bebek dedi

bacılar ben kaçar
çok işim var melisanın sınıf arkadaşları ve anneleri gelcek
hadi byby

canım bende 29 yaşındayım eşimde 34 aynı yaşlardayız bu jelide kullananların yazıştığı topik var gebelik bölümünde preeseed topiği yazılanları okuyabilirsin canım düşükler ve kürtaj larda yormuştur seni inşallah en kısa zamnda bebeğini kucağına alırsın canım
ayşenin arkadaşı olduğunu hatırlıyorum canım aslında giriyodu ama bugünlerde yok inşallah iyidir yumurtalarının çalışması için bal tarçın çörek otunu kullansaydın bitanem inşallah inşallah yakın zamanda anneliği tadarsın bitanem

bişey allerjimi yaptı yoksa güzelim niye çıktıki bu sivilceler ateşin çokmu yükseldide olduki acaba kızlar sela vakti burda okunmaya başladı rabbim bu mübarek saatte mübarek günde hepimize anneliği nasip etsin inşallah
hepinize dua ediyorum öğleden sonra geliriğm şimdi cuma olduğu için çıkmam lazım rabbime emanet olun hepinizi öptüm canlarım

eşime sperm testi yaptırdık geçen ay hiç sperm çıkmadı doktorum mikrotese yapıcak daha sonra hemen tüp bebek dedi

he kuşum şimdi hatırladım tamam
hayırlısı bakalım
rabbim gönlünün muradını versin inşallah

inşallah rabbim mseninde mucizeni gönderir hemen canım inşallah
bacılar ben kaçar
çok işim var melisanın sınıf arkadaşları ve anneleri gelcek
hadi byby

kolay gelsin rabbime emanet ol canım bende çıkıyorum şimdi

sağol kayracım bahsettiğin topikleri inceliycem.bide sadece 3 düşük olsa iyi 2 kere rahim filmi 1 kere histereskopi balonlu rahim filmi polip varmış bende onun kürtajı baya bi yıprandı rahim çok canım yandı
rabbim inşallah emeklerimizin karşılığını meleklerimizi en kısa zamanda gönderir

hımmm bilmiyodum dün hatta hilale soracaktım dün tiryaka heralde sirke içme demişti neden diye??
demekki bu yüzdenmiş. ok öğle arası portakal alıyım o zaman.
cnm unutma yaa bosver milleti onların derdi bitmez gelen giden
sen kendinle ilgilen inş ateşin gitgide yükselir hiç düşmez

hilalcim sorma ank da salgın heralde herkes hasta.
bende böyle ayakta gecırıyorum işte iş yerinde hasta olmak iğrenç bişey evde olsan vur kafayı yat.
testi ben çift çizgiyi görünce ertesi gün yaptım çok silik çıktı sonrada yapmadım sakladım bir kaç tane adetimden önce yapıcam birde bakalım pozitif cıkacakmı acabaakannehir

gelişmeler varmı

cok gecmiş olsun cnm hilalle preseed kullandık bu ay bekliyoruz bakalım.

tamam cnm sıcak su torbasıyla yapıcam bende

ateşine göre sanki 16. gün yumurtlama olmuş.
sonrada yükselme olmuş inş düşmezc cnm.:uhm:

inşallah rabbim mseninde mucizeni gönderir hemen canım inşallah

kolay gelsin rabbime emanet ol canım bende çıkıyorum şimdi

inşşş tatlım sağol Allah razı olsun rabbim bize ettiğin duaları sana çevirsin inşşş
güzel yüreğimden ne geçiyosa onu nasip etsin sana canımm benimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…