Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hilal allah iyiliğini vermesin. çatlak arkadaşım benim. :))
eşin seninle çok eğleniyordur eminim.

cnm ne diycem benim kasıklarım çok ağrıyor. birde gün boyu ayaklarımı ısıtamıyorum eve gidip havlu corap giyiyorum yatınca ancak ısınıyor deli olcam böyle üşümek hiç hoşuma gitmiyor.
ya tutarsa böyle üşümek zararlı olmazmı??

gerçi desene tuttuda üşütmen kaldı diye:)))

hiç sorma bacım ya
aynen benimde öyle
acayip üşüyom kışı o soğuklarda bile bu kadar üşümemiştim
patik falan giydim ayağıma s
anki karda yürümüşüm gibi üşüyo
tabi kendimizi sıcak tutmamız lazım
ben dün akşam kasıklarıma sıcak su koudum
sonra
iyice kasıklarım ağrıdı
bugünde ağrıyo az
sen yinede kendini üşütme canım
tutsada tutmasada olsun:))))))
biz tutracıcığık heç merak etme:)))))))

ee tabi orası öyle
ben bazen diom tamma bugün işim yok rahatça oturayım ama
en çok iş yaptığım ogün oluyo
bide karedşimin bebeside gelecek napcam bilmom yani
sende yorma kendini canım fazla

aynen bende senin gibi öyle dediğim gün en çok iş yaptığım gün oluyo
dün karşımda oturan bi teyzeyle karşılaştım seni çaya çağıracak oluyorum ama evin hiç boş kalmıyo güzelim demezmi komşuların bile dikkatini çekmiş düşün artık sende kendini çok yorma güzelim

cnm kasıklarına koyma sıcak su bir daha
ayaklarının altına koy o karnına direk etki eder ztaen.
kasıklara direk koyulması cok tehlikeli ok?

bende su ayaklarımı ısıtırsam daha iyi olacak..
tutsada tutmasada dediğin gibi üşütmek sonrası içinde iyi değil.
ben şimdi yemeğe cıkıyorum
2 den sonra dönerim öptm sizi..

heralde çeker maşşallahları var sizinkilerin
allahta sana sabır vermiş
ben dayanamazdım valla
biz kaynımla küstük
benimki geçen gün konuştu yani o selam verince konuşmak zorunda kaldı
ilk evlendiğimizdede küstük
evleneceği sıra
para istemek için barıştı
bende ogün babamların yanında buna dedimki şimdide ev alcak oyüzden barışıyo seninle
ona para verirsen beni kaybedersin dedim
huzurum herşeyden önemli
görümcem çok sık geliyodu
acayip derecede
bende gittim tehtid ettim
gelme benim evime okadar huzurumu bozuyosun
bunların-da söylersen dedim
çok kötü olur dedim
şimdi gelir
2haftada bir 1 saat oturur gider
ne kötüyüm dimi
ama hak ediyolar

canım ben onu biyerde okudum
yumurtalıklar sıcağı sevdiği için iyi oluyomuş
ayşede söylemişti hatta ilk hamile kaldığında sıcak su koydum diye
iyice büyüsünler diye

tamam canım sende üşütme kendini sakın
2den sonra bekliom öptüümmm

güzelim hak edene hakkını vermişsin şükür huzurumuzu bozmuyorlar sadece yalnız bırakmıyorlar iyi yapmışsın tatlımm

güzelim ayse sıcak su torbasını adetten sonra yumurtlama döneminde koymuştu ama sonra koymamıştı yumurtlama dönemin bittiyse koyma tatlım

hilalim şimdi çıkmam lazım öğleden sonra girerim yine şimdilik rabbime emanet ol çok öptüm

CANIM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN ÖNCELİKLE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.
valla hatırlamıyorum bahsettimmi daha önce tepedenmi daldım. anlatayım en kısasından; biz genel kontrollerimizi yaptıralım bakalım bir sorunumuz varmı diye doktorun yolunu tuttuk ve hem benim hem eşimin değerlerine bakıldı kan testleri hormaonlar eşimede uygun olan testler olmak üzere.. hiç bir sorun yok bekleyin denildi bekledik... sonra olmayınca yine gittik bide rahim filmi çekildi o da temiz açık sorun yok yani... eşimde varikosel var denildi tek taraflı değerlerini etkileyecek gibi değil aslında ama sayıyı düşürebilir sebep olabilir denilince hemen ameliyata olur dedik 2 yıl oldu ameliyat olduğu şu an değerleri yine çok... hiç bir sorun yok bekleyin olur denildi. bekledik baktık olmuyor aşılama yapıldı o da tutmadı.... sebepsiz infertilite yani bizimki... hala bekleyin diyorlar anlayacağın...kürler vesireler yaptım eşime kendimede vitamin keçiboynuzu takviyesi de yaptık yok yok yok... olmuyor işte....Allahım en yakın zamanda hepimize tüm isteyenlere versin inşallah. dua etmekten başka bide burda gördüklerimden medet ummaktan başka bişi gelmiyor elimden...

bu yazdıklarına inanamıyorum. yaptınmı gerçekten:))) benim görümcem bir gelişte 4 ay kalıyor bizde ben kayınvalidemle oturuyorum yaramaz birde oğlu varki evlere şenlik şimdi bir tane daha oldu kızı yeni doğum yaptı şimdi diğer 2 görümcem ve annesi yanındalar hatta biraz büyüsün 40 ı çıksında beraber döneceğiz diyerek gittiler yani beraber gelecekler evde daracık bizim önceden geldiğinden bildiğim için o var diye hepsi bizde oluyo zaten vay benim halime... gel benimkinede desene aynı öyle :))))

ne demek canım benim herzaman:)))
hımmm sende bendensin yani:)))))
bende sebepsiz yere uğraşanlardın
iyimi kötümü anlamadım
bi sorun olsa hallediyosun kafayı ona takıyosun
ama böyle sebepsiz olunca daha bi zor sebep yok yada var belki biz bilmiyoruz
bende geçen ay hamile kaldım ama
tutunamadan düştü(((((
bidahakine tutuncak inşallah
allah hayırlısını versin
neler yaptın canım sen?
kür olarak kendine ????
yapmadığın bişi kaldıysa bende yaptıklarımı söyleyim sana :))))))

valla dedim canım yapcak bişiyim kalmadı mecburen yaptım
hergün kavga ediyoduk o gidince
bi açığını yakalayıp tehtid ettim
şimdi yapsında görsün bakalım:)))))
kendimi söyleyince televizyondaki kötü kadınlar gibi hissttiydim:))))
ama zafer benim:))))))))))

hilalim günaydın nasılsın tatlımm

günaydın balım hoşgeldin
iyiyim şükür sen nasılsın?
kasıklarım çok ağrıyo ama
sağ tarafım özellikle
hayırlısı inşalalh
bacım sen bi kür hazırlatcaktın noldu o
yaptırdınmı canım?

alpy hoşgeldin bacım nasılsın?
çıtır annem

çok şükür canım iyiyim benimde yumurtalıklarımda ağrı var yumurtlama zamanımdayım sanırım karışım hazırlattı annem düzenli yemeye çalışıyorum bakalım vesilemiz olacakmı canım aktar hazırladı içinde ne var bilmiyorum birtek çörek otunun olduğunu biliyorum canım

kısssslarrrr kayraaaa hilaaal
hoşbuldummm canlarımm
sizi burda görmekk ne güzell böyle girip de kimseyi göremeyince sinir oluyorummm (

biz iyiyiz çok şükür kızlarr diş ağrı yokluyo gidiyoo arada 3 ay hayırlısıyla dolsun doktora gidicem ama ayşeciğimin dediği karanfil yağını deniycem çok ağrıyınca.
Bu arada Hilal 11 Kasım benim evlilik yıldönümümm ben de merak ettim şimdi o tarihte nolcakkk acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…