Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

kızlarr kimse yok yine nasılsınız hepiniz ben sizi çok özledim amaa

kızlar noluyo bize ya
hadi biraz toparlanalım artık kimse yok
hadi bugün pazar haftaiçide kimse gelmiyo

Günaydın kızlarr Bu tüp bebek yasası değişti haberinz var mı? Artık tek embriyo transfer edilcekmiş :KK43:(( Sizce bu yasa değişir mi? Tam hazırlanmış gidecekken yine erteledik Allah hepimizin yardımcısı olsun. Tek embriyo ile hamile kalan var mı bilmiyorum forumda hiç okumadım. bilmiyorumkismile

günaydııınnn kızzlarrr...
iyi haftalar herkese. inşallah yeni haftada yeni hamiş haberleri alırız.
tiryakcım hele seni dört gözle bekliyorum...adet oldunmu? olmadıysan lütfen git bi kan testi yaptır. sende hem öğren kesin sonucu stres yapmazsın.

kızlar bende 18. günümde ovulasyonda çift çizgiyi gördüm çok şükür. hayatımda ilk kez bi testte çift çizgi gördümde cok heyecanlandım :))))
preseedide kullandım inşallah işe yaramıştır. 17. gün silik çıkmıstı test o günde kullandım.
3 gün üstüste kullanmış oldum. bakalım mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler inş.

beklemedeyiz şimdi çalışmalar bitti. ay yıkana yıkana bir hal oldum derilerim pörsüdü :)))

hilall sen ne yaptın kullandınmı testlerin nasıl çıktı tatlım...:1hug:

tiryakcım hele seni dört gözle bekliyorum...adet oldunmu? olmadıysan lütfen git bi kan testi yaptır. sende hem öğren kesin sonucu stres yapmazsın.

kızlar bende 18. günümde ovulasyonda çift çizgiyi gördüm çok şükür. hayatımda ilk kez bi testte çift çizgi gördümde cok heyecanlandım :))))
preseedide kullandım inşallah işe yaramıştır. 17. gün silik çıkmıstı test o günde kullandım.
3 gün üstüste kullanmış oldum. bakalım mevlam ne eyler ne eylerse güzel eyler inş.

beklemedeyiz şimdi çalışmalar bitti. ay yıkana yıkana bir hal oldum derilerim pörsüdü :)))

günaydın canımmm
iyi haftalarr
adet olmadım ben ama c.tesi 15.günümdü aşılamada kan tahlili yaptırdım 0.100 çıktı negatif yani
bi ay ara verip aşılamaya sonraki ay tekrar denicez kısmetse
şimdilik beklemedeyimm

Günaydın kızlarr Bu tüp bebek yasası değişti haberinz var mı? Artık tek embriyo transfer edilcekmiş :KK43:(( Sizce bu yasa değişir mi? Tam hazırlanmış gidecekken yine erteledik Allah hepimizin yardımcısı olsun. Tek embriyo ile hamile kalan var mı bilmiyorum forumda hiç okumadım. bilmiyorumkismile

bununla ilgili bir seminerdeydim hafta sonu.. evet doktor bununla hamile kalan sayısının değişmediğini söyledi hatta tam olarak konu şöyle; 35 yaş altı için tek embriyo%40,35 yaş üstü için ise çift embriyo enjekte edilecekmiş %60 olarak düzenlenmiş yeni kanun. doktora göre 35 yaş altı için bu şans yeterliymiş çiftte olsa sonuçta teki kalması isteniyormuş zaten çoğıl gebeliği önlemek amaçlı yapılmış yeni kanun ki çoğıl gebelik riskli olduğundan iyi bir tasarı diyede belirtildi. aldığım bilgiler böyle bu konuda.. yaşda önemli zaten. normal diyor doktor yani hiç bir sorun yok bu konuda diyor bunu söyleyen tüp bebek uzmanı ünlü bir doktor....

ya şu peseed i nerden buluyorsunuz? ben burada çok aradım ama yok yok .... buradan faydasını gören olursa muhakkak yazsın lütfen. giderim istanbuldan alırım faydası oluyorsa keşke olsa.....

hayırlı sabahlar kızlar
tiryakçım nasılsın canım benim
kendini üzme ne olur inşallah bidahaki aya olur tatlım bide şunu düşün yumurtaların tedaviye cevap veriyo buda güzel bişey inşallah bir iki aya müjdeni alırız canım

hayırlı sabahlar kızlar
tiryakçım nasılsın canım benim
kendini üzme ne olur inşallah bidahaki aya olur tatlım bide şunu düşün yumurtaların tedaviye cevap veriyo buda güzel bişey inşallah bir iki aya müjdeni alırız canım

iyim canım çok şükürr
sen nasılsınn
üzülmedim desem yalan olur ama ben daha fazla harab ederim kendimi diye düşünüyodum
hamd olsun öyle olmadı
iyim şimdi
dua ediyorum Rabbim tez zamanda hepimize hayırlı evlatlar versin die

iyim canım çok şükürr
sen nasılsınn
üzülmedim desem yalan olur ama ben daha fazla harab ederim kendimi diye düşünüyodum
hamd olsun öyle olmadı
iyim şimdi
dua ediyorum Rabbim tez zamanda hepimize hayırlı evlatlar versin die

çok şükür iyiyim canım ne olsun inşallah en kısa zamanada sana ve herkese annelik duygusunu yaşamayı nasşp etsşn rabbim inşallah

arkadaslar forumda cok fazla konu oldugu ıcın hepsını takıp edemıyorum acaba bu kurlerle hamıle kalanlar ya da eşinde ve kendınde sorun olmayıp tedavı olmadan uzun sure sonra hamıle kalanlar var mı

arkadaslar forumda cok fazla konu oldugu ıcın hepsını takıp edemıyorum acaba bu kurlerle hamıle kalanlar ya da eşinde ve kendınde sorun olmayıp tedavı olmadan uzun sure sonra hamıle kalanlar var mı

canım eğer eşinde ve sende sorun yoksa yumurtalıkları destekleyici bal tarçın çörek otu karışımını kullan istersen eşinede keçi boynuzu kürü uygulayabilirsin hem spermleri hem yumurtalıkları destejkleyici bunlar ham,ileliği kolaylaştırıyormuş bunlarla hamile kalan çok kişi okudum tatlım rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah

günaydın canımmm
iyi haftalarr
adet olmadım ben ama c.tesi 15.günümdü aşılamada kan tahlili yaptırdım 0.100 çıktı negatif yani
bi ay ara verip aşılamaya sonraki ay tekrar denicez kısmetse
şimdilik beklemedeyimm

cnm olsun allahtan hayırlısı demekki zamanı gelmemiş üzme kendini
yine denersiniz bunlar hep sınav sabırla duayla bu sınavı geçicez allahın izniyle.
kafanı dinle düşünmemeye çalış cnm.
ya şu peseed i nerden buluyorsunuz? ben burada çok aradım ama yok yok .... buradan faydasını gören olursa muhakkak yazsın lütfen. giderim istanbuldan alırım faydası oluyorsa keşke olsa.....

cnm ben netten sipariş verdim ebaydan 43 tl ya aldım.
3 gün içindede adresime geldi.
gebelik bölümünde preseed kullananlar topiğinde ayrıntılı bilgi var bi gözat istersen
sebebimiz budur inş.

cnm olsun allahtan hayırlısı demekki zamanı gelmemiş üzme kendini
yine denersiniz bunlar hep sınav sabırla duayla bu sınavı geçicez allahın izniyle.
kafanı dinle düşünmemeye çalış cnm.

cnm ben netten sipariş verdim ebaydan 43 tl ya aldım.
3 gün içindede adresime geldi.
gebelik bölümünde preseed kullananlar topiğinde ayrıntılı bilgi var bi gözat istersen
sebebimiz budur inş.

AY ÇOK SAĞOLASIN. baktım oraya ama kayıt formu varmış bir türlü açmıyor. hem güvenlimi canım burası sürekli kullanıyormusun sen bu siteyi. ne bilim insan korkuyor artık işin içine kartlar şifreler girince...cevabın için teşekkür ederim...

tiryakcım bacım hiç üzülme canım
olmazsa bidahaki ay inşallah hiç canını sıkma canım benim

bubuşum balım
benim bugün 17.günüm
düşün 11.günden beri silik çıkıyo bugün baya koyu ama aynısı gibi değil ama az kalmış
yarın çıkar heralde
aman ne bilim ya
çok kafamı karıştırdı testlar
niye 6 gündür silik onu anlamadım
bende senin gibi pörsüdü heryerim
şampuanım bitti
banyo yapa yapa
bide sabaha kadar bekliyom öyle sabahın köründe donuyom
benimki ayağımı tutup havaya kaldırıyo
gülmekten kırılıyom:))))))
dün testimi onada gösterdim
diyoki yumurtla artık yoksa ben yumurtlucam :)))))
gün aşırı giriyoz bakalım dün yapmadık bugün yine iş başı
fikfike devem
bu ay umudum yok ama olsun rabbimden ümit kesilmez
keçen ay hiç beklemiyodum
ama oldu geri gitti
hayırlısı bakalım
ne zamen pozitif görcem bilmiom
ama ben bugünde kullancam preseed
tam net olmayabiliyomuş bazen bide kaçırmayım

kızlar sizi seviyorummmmmmmm
şimdi çıkmam lazım
kardeşim bizde