Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

ayyy tatlım ne kadar sevindim yaaaaa çok araştırıyorum canım yaa sonuçta bizim için çok önemli
çookk sağol bilgin için tatlımmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sen sağol bitanem inşallah tüp bebeğe hazırlanırken kendiliğinden hamiş kalırsın böyle mucizeleri çook okudum rabbim yar ve yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun

sen sağol bitanem inşallah tüp bebeğe hazırlanırken kendiliğinden hamiş kalırsın böyle mucizeleri çook okudum rabbim yar ve yardımcın olsun hakkında hayırlısı olsun

aminnn tatlımm Allah razı olsun rabbim senin güzel kalbine göre versin inşşş
seninde bebişin anneciğine gelsin biran önce hepimizin hakkında hayırlısı olsunopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

aminnn tatlımm Allah razı olsun rabbim senin güzel kalbine göre versin inşşş
seninde bebişin anneciğine gelsin biran önce hepimizin hakkında hayırlısı olsunopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sağol canım benim rabbim dualarını sana çevirsin inşallah hepimiz en kısa zamanda dünyanın en güzel duygusunu tadarız inşallahhh

yine kimsecikler yok:KK43:((((((
tiryakcımı çok ama çok merak ediyorum test yapcakmı acaba bugün
ben şimdi çarşıya gidiom
yarın yemeğe misafirim var
yine gelirim
öğlene doğru öptüümmmmmmm
sizi seviyorummmmmmmmmmm

birazdan gelince yine ovulasyon tesyimi yapcam
dün silik çıktı ondan önceki günde
bakalım hayırlısı:))))))
benimkini aradım dün aşkım koş gel diye noldu dedi
yumurtluyom çabuk koş diyom:))))))))

sonra beni aramış aşkım yerini iyi hazırla kuluçkaya yat dio:)))))
artık iyice dedliliğe vurdum
böyle hayat daha güzelmiş:))))

birazdan gelince yine ovulasyon tesyimi yapcam
dün silik çıktı ondan önceki günde
bakalım hayırlısı:))))))
benimkini aradım dün aşkım koş gel diye noldu dedi
yumurtluyom çabuk koş diyom:))))))))

günaydın cnm nbr??
sen kacıncı gün yaptın ilk testi benim dün 15. günümdü
hala silik çizgi bile göremedim :KK43:(((
acaba yumurtlamıycammıııı???
ama kasıklarımda ağrı var
özellikle sağ tarafımda ufff
gerçi gün tablosu varya ona baktığım zaman 32 günde adet olan kişi 15. gün başlamalıymıs
sanırım ben erken basladım moralim bozuldu aslında dün baslamam gerekiyordu.
neyse ilk kullanısım ya panik oldum.

zaten şu testlerinden birinden biride su güne kadar hiç çift olmadı :))))

gunaydin kizlar nasilsiniz uzun zamandir gelemiyordum birsuru telas kostur kostur yoruldum neyseki bugun zamanim var eeeeeee neler oldu ben yokken hamis haberleri varmi su ovulasyon testlerinden bahsetmissiniz bende yaptim ama bi ise yaramadi benimki 18 inci gun positif cikiyordu yani a5 gun positif olmaya bilir hemen tesasa kapilmayin hergunde ayni saate yapin testi ve yapmadan 2 saat oncede sivi birsey tuketmeyin cay kahve mesrubat falan yasak simdide kendimi anlatayim biraz

eeeee kizlar biliyorsunuzki ben en son 30 aralikda adet olmustum ocak girdi bende tik yok subat bitti bende yine tik yok martin 5 doktora hastaneye gitmistim oda demezmi hamile oldugunu dusunuyorum altan bakti bisey goremedi ve cok yeni olabilir kan testi istiyorum dedi yaptik negatif sifira sifir elde var sifir oda bekle dedi adet oldugun gun tel ac asilamaya basliyalim dedi veeeeeeeeee ben bugun adet oldum yani gece olmusum. hemen aradim bana hap verdiler kolit hapi hani siz diyordunuz ya klomen diye iste onu verdi adetimin 5 gun baslamam gerekiyormus gunde 1 tane toplam 5 tane hap 22 marta randevu verdi bakicaklaarmis yumurtaliklarim ne alemde diye gerekirse karnimdan kendime igine vurmam gerekicekmis ve sonunda asilamayi yapicaklarmis hayirlisi esim kizimiz olsun istiyo gonlumden kiz evladi geciyor diyo lule lule saclari olsun komur karasi gozleri olsun diyo kizlarimi buyutup hayirlisinla gelinlik giymelerini gormek istiyorum diyo aahhhhh ahhh can neler istiyoda

size bahsettigim bir cocuk vardi hani 13 sene sonra annesinin babsinin yuzunu gulduren hasta diyordum ya birden yuruyemedi ellerininle birsey tutamadi burda doktorlar biz birsey bulamdik cocouk ii diyoalrdi karar verdiler artik bu cumartesi turkiyeyey gidiyolar hastane avrmis otel gibiymis oda veriyolarmis hatta sabah kahvalti falanda varmis insallah iylesir yavrucuk ah bir gorseniz birde akilli tatliki allah iyilik veriri insallah

yine kimsecikler yok:KK43:((((((
tiryakcımı çok ama çok merak ediyorum test yapcakmı acaba bugün
ben şimdi çarşıya gidiom
yarın yemeğe misafirim var
yine gelirim
öğlene doğru öptüümmmmmmm
sizi seviyorummmmmmmmmmm

canım benimm test yapmıcam bugün
dünden beri belim ağrıyo adet olcmı hissediyorum 14.gün yarın zaten
bugünle yarın olmazsam c.tesi kan veririm ama o zamana lakmaz adet olurum gibime geliyoo
hakkımızda hayırlısı olur inşaallahh

bugünle yarın olmazsam c.tesi kan veririm ama o zamana lakmaz adet olurum gibime geliyoo

cnm ama hamile oluncada bel ve karın ağrısı oluyor. yarına kadar gelmezse bence yap testini sonrada kandan baktırırsın.
allah büyük hazinesi o kadar bolki inş. bizlerede birer minik yavrucak gönderir.
annelik duygusunu bizlerede yasatır.

içini ferah tut. hayırlısı olsun cnm.
bende gecen cumadan beri ovulasyon yapıyorum. hergün negatif bugün 16. günüm
az önce wc ye gittim. dolu dolu yumurta akı gibi olan akıntım geldi
bakalım testte ne cıkacak
gerçi ne çıkarsa cıksın. ilişkiye dikkat ediyoruz bu ay bayağı yoğun çalıştık.
ama bu akıntıyı gördüğüm için bugün ilk kez preseed kullanıcam.
allahım inş. sebep kılar bunu.

canım bende seni bekliyordum inşallah bebeğin seninledir eğer değilsede üzme sakın kendini canım iki sonucunda rabbimden geldiğini biliyoruz sonuçta tatlım ama tabi tercihim bebekten yana hayırlısı inşallah
cnm ama hamile oluncada bel ve karın ağrısı oluyor. yarına kadar gelmezse bence yap testini sonrada kandan baktırırsın.
allah büyük hazinesi o kadar bolki inş. bizlerede birer minik yavrucak gönderir.

bubuşcum inşallah preeseed vesilen olur bu ay hakkında hayırlısı olsun bitanemm

Konuyu Toplam 4 Kullanıcı okuyor. (4 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
Kayram, tiryak+, bubuş, XTATLIKIZ

nasılsınız kızlarr ben bi karnımı doyurmaya gidiyorum canalarım

amiin canım inşaallahh
ama diyorum ya çok negatf içimm

pre seed in faydasını görürsün inşaallah bende kullandım bu ay aşılamdan sonraki ilişkilerde
çok rahat çok ii oluyoo :kedi:

X