Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

arkadaşlar yazıp durmuşun ancak şimdi açabildim pc yi niye o kadar celallendiniz anlamadım yanlışmı söyledim o tür topikler var.biz hep aynı dertten yıpranmışız bir ümitle arıyoruz nerde ne bulup şifamıza vesile olsun.hanginiz olduğunu hatırlamıyorum biriniz yazmış hep kürlerdenmi konuşalım diye.ben sizlere gğvendiğim için burdayım.saraçoğlunun sitesinde yazıyolar ama güvenmiyorum ben dahil bir arkadaşta olum vede olumsuz yzdık ikiside yayınlanmdı.nerden belli onların editörleri neleri uydurup yayınladığı.çocuk istiyorum formu var orayada üyeyim ordanda arkadaşların bilgilerini paylaşıyoruz ama çok güzel öğreneceğimi öğreniyorum çıkıyorum.he diyosunuz madem öyle gelme buraya diye ama dedik ya dertliyiz neresi olsa bakıyoruz.Rabbim hepimizin derdine dermen olsunda zamanınımz olmasın çocuklardan buralara takılmaya.

ya canım hepımız aynı derttteyız ama sen sankı topıkte sadece kaynana konusu konusuluyormus gıbı yazmıssın.allh hepımıze hayırlı evlat evrsın tabıkı sınırlendık bızde.ne yapalım her telden konusuyoruz.hergun gorustgmz ınsanlar var burda.her sayfada onemlı bılgıler var sıfa amaclı.hade söle derdını yardımcı olalım nıe olmuor cocugun....sendemı esındemı.bişide sordugun yok

arkadaşım celallenmek değil bu
sen kalkıpta bu ne böyle hep kaynana muhabbeti dersen tepki vericez elbette
haklısın arkadaşım biz kaynana muhebebeti için ayrı bi topik açalım demicez
hep kürlerden mi konuşucaz diyen bendim canım
güzel bi dille sorsaaydın kürler hakkında bilgimiz çoktu sana yardımcı olabilirdik
halada olabiliriz kimseyi kabullenmemiş yada içimize almamış değiliz

hepimizin derdi var hepimiz süreli bişeyler için arayış içindeyiz
bunun için öncelikle destek lazım dostluk lazım
sonra Allahın izniyle geriside geliyor

herkese hayırlı sabahlar kızlar ama kimse yok daha nerelerdesiniz

Hayırlı sabahlar canımm.
Ben geldim sabah ama kimse olmadığı için geziniyodum diğer topiclerde.
Bebe aspirinini araştırdın mı kayraa??

günaydın güzel anne evet araştırdım canım sence günde 1 tane kullansammı baya kafama yattı çünkü sigara kullanıyorum ve kanım pıhtılaşıyordur mutlaka günde 1 kullanmayı düşünüyorum

ALINTIDIR

Soru : bebek aspirini - 05.06.2008 2037
bebek aspirinin hamile kalmayı kolaylaştırdığını okudum internette.bunun doğruluk derecesişni öğrenmek istiyorum.
düşük doz aspirin
artık aspirin kullanmıyoruz. bunun yerine düşük moleküllü hepari tedavisi yapıyoruz. ilk ay 0,4 ml enoxaparin 1*1 le başlayarak 3 aylık bir tedavi uyguluyorux. bunu doktorunuızla görüşmeniz gerekmektedir

ALINTIDIR

Kadında kısırlığa iyi geliyor: Arjantinli uzmanlar, çocuk sahibi olamayan bir grup kadın üzerinde testler yaptı. Kadınlardan bir bölümüne sadece kısırlık ilacı, diğer gruba ise kısırlık ilacıyla birlikte 100 miligram Aspirin verildi. Aspirin, yumurtalıkta kan dolaşımını artırdığı için, ilacı Aspirinle alanların hamile kalma şansı yüzde 40 arttı. Sadece kısırlık ilacı alanlarda ise yüzde 20 artış görüldü.

günaydın mı diyim tünaydınmı diyim naber şekerker bu aspirin olayaı kimler için uyguun kızlar

günaydın mı diyim tünaydınmı diyim naber şekerker bu aspirin olayaı kimler için uyguun kızlar

tünaydın diyelim tatlım nasılsın canım bebe aspirini kanında pıhtılaşma olanlarda bu yüzden düşük yapanlarda sanırım ama ben sigara kullanıyorum ve dolayısıyla kanım koyulaşıyo o yüzden günde 1 tane kullanmayı düşünüyorum netten sende bi araştır istersen bide bu forumda jinekoloji bölümünde pkoluların topiğinde yazmışlar bi oku istersen canım

TıryakÇım hoŞgeldın nasılsın canım yarınmı test yaptıracaksın bıtanem

tamam canım ben bi bakayım netten

merabalar tatlıkız bi tek sen varsın naber

iyidir canım ne olsun şu tüp bebek uygulamasını araştırıyorum galiba 23 yaşın üstünde olman gerekiyormuş
özelde yaptırsan yani rapor olmadan tüp bebek maliyetini kendin karşılasandamı 23 yaşında olman gerekiyo onu anlamadım yaaaa bilen biri bana bilgi versin yaaaa

yoo kendin karşıladığında yaş faktörü yok tatlım yaptırabilirsin iyi araştırma yap ama çünkü bi çok yer ticarete dökmüş işi aklında olsun

yok güzelim raporsuz yaptırdığında yaş problemi yok ama zubeyde arkadaşımızın dediği gibi çok iyi araştır tatlım ankalife a hiç bakma bile ben gittim beğenmedim tamamen ticaret gözüyle bakıyorlar çünkü anatolia ya bi bak gidip görüş netten araştır etrafında bilenlere varsa gidenlere sor mutlaka kafana yatan biyere git bence canım

ayyy tatlım ne kadar sevindim yaaaaa çok araştırıyorum canım yaa sonuçta bizim için çok önemli
çookk sağol bilgin için tatlımmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…