Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hilalim ne güzel işte bebişin seninle rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucaĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN TATLIM DARISI BİZLERİN BAŞINA İNŞALLAH

Kayraaaaam napıyoooom???? olumunekankayizsmile

ben iyi diiliiim.
ateşim düştü ve ağrılar başladı
hani beklemiyodum bu ay ama insan yine de ümitleniyoo :çok üzgünüm:
şimdide filme gitmeye çok korkuyorum

Ya Mucip, Ya Rabbim...Sen Affedicisin, affetmeyi seversin, bizi affet!...Biz bilmeyiz istemesini sen veririsin en iyisini...Sen Cümle Ümmet-i Muhammedi içinde de bizleri cehennem azabından koru, bizleri peygamber efendimizin şafaatine nail eyle...Cümle Ümmet-i Muhammed'e, içinde de bizlere; canımıza sağlık, hanemize huzur, kesemize bereket, hastalarımıza şifa, dertlilerimize deva, borçlularımıza eda kuvveti ver ya Rabbim....sen bizlere hayırlısından azdırmayanından bereketli rızıklar ve rızık kapıları ver ya Rabbim ...Sen Cümle Ümmet-i Muhammed'den isteyen herkese içinde de tümay kuluna eşinden ona, ondan eşine haklarında hayırlı ise zorlaştırmadan kolaylaştırarak hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et...bu sınavı geçebilmeleri için sabırlar ihsan eyle....tedavilerini hayırla sonuçlandır.... gönüllerindeki hayırlı eyle ya Rabbim ...Dualarımızı peygamber efendimiz (S.AV) hatırına kabul eyle..Amin

ZEHRA: rabbim sen affedicisin günahlarımızı bağışla buradaki bütün bebek bekleyenlere
sağ sağlim yavrularına kavuşmayı nasip et bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine bütün bebek isteyenlere
nasip et yarabbim içlerindede beni ayırma kucaklarımızı boş bırakma bizim senden başka isteyecek kimsemiz yok senden istiyoruz sen bizi kapından geri çevirme Allah ım.AMıNNNNN

cok şükür cnm bak gördünmü nasıl yükseliyor
kalbini bozma bebeğin seninle masllah cnm
artık sevinebilriz. oleyyyyyyyyyy
darısıda bizlere olsun.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

cnm sen adet gününden kaç gün önce yaptırmıstın???
ben zor tutuyorumda kendimi :)))

hilal cok sevındım bebegın senınle bence canım bızıde unutma dualrında.allh kucagna saglıcakla almayı nasp etsın .darısı bize inş

tiryakcım sen rahim filmi çekildin mi???
aşılama öncesi

canım önceki doktorum her defasında rahim filmi diyip durdu ama ben korktuğumdan çekilmedim :)))
şimdiki doktorum hiç sormadı bile rahim filmini
buna daha çok güveniyorum ben
hakkımızda hayırlısı olur inşaallaahh çok dua edin nolurr

ediyorum canım
dualarım sizlerle
iyiki varsınız yaaa
az önce akşam ezanı okunuyordu
yine dua ettim
iyi de tiryakcım benimki aşılama öncesi diyor film lazım
şayet tıkalıysa bi anlamı yok dedi
şimdi bende çok korkuyorum
acaba tüp tıkanıklığının bir belirtisi var mıdır???

canım belirtisi var mı bilmiyorumm
ama ben hani bi kez hamile kalmıştım da düşük yapmıştım ya
onun üzerine diyorum ki tüplerim tıkalı olsa hamile kalamazdım
dr da istemedi işime de geldi
bizim alpy de rahim filmi çekilmeden aşılama oldu canım rahim filmi şart değil galiba aşılama içinn

doğru haklısın
daha önce hamiş kalsıysan sorun yoktur
o zaman filme de gerek yooook
ama benim gibi hiç gebelik oluşmazsa yani spermin yumurtaya ulaşıp ulaşmayacağı bilinmiyorsa aşılamanında anlamı yok
tabiki şart değil
ama daha sağlıklı sadece
çünkü tüplerim kapalıysa aşılama yaptırsamda aynı yaptırmasamda aynı
koca bir sıfır 001

umutsuz olmamak lazım die düşünüyorum ama
umut etmekten de yoruldum sanki
cuma aşılama olcam içimde hiç tutacakmış gibi bi his yok
hep negaitf hissediyorummm
Rabbim hayırlısını versin tüm sonuçları isyan etmeden kabullanmeyi nasib etsinn inşaallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…