Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

günaydın bacılarrr
nasılsınızz bakalımm
doktordan geldim sabah yumurtam çok güsel büyümüş iğne verdi akşam 7 de olcam
kısmetse cuma günü de aşılamam olcakk
bi yandan bebeğime çok yakın hissediyorum kendmi bi yandan çok uzak
duanıza ihtiyacım varrr hemde çookkk

gnaydn canıkom valla bende bır yakınlasıp bır uzaklasıorum :)allh hayırlısını versın

sağol ayşem allah bin kere razı olsun
bende öyle düşünüom boş yada dolu bişiler var
şimdi kötü sonuçlansa bile benim içim çok rahat
en azından bana umut oldu
demekki hamile kalabiliyorum
evet göğüslerimin kenarı pütür pütür allah hayırlısını versin

evet ya bizde senle dünür oluruz zaten hamişsem aralarında çok bi fark olmaz
ikimizinkide aynı olursa ozaman bizde3 bidaha doğururuz
böyyyttttttttttttt:)))))))

evet kız hem yaşıt oluyolar hemde tahminim seninki erkek olacak benimkide kız
bak ismide şimdiden karar verdik miray olacak eşimle benim baş harflerimiz
doğururuz Allah kısmet ederse buluruzz bi dünür çocuklarımız evde kalmaz korkma :roflol:

gunaydinnnnnnn kizlarrrrrr her ne akdar bir arkadasimiz gunaydinlasmamizi istemiyorsada inadina gunaydinnnnnnnnnn guuunnnnnayyyddiiinnnnnnn gecimisi okurken gordum alinti yapicaktim ama unuttum simdide bulamiyorum kim oldugunu neymis efendim bunca isinin arasinda bakiyormus mesaj geldi diyede sadece gunaydinlasmalar varmis baska isimiz yokmuymus falan yaaa herhalde o hic ogrenmemis sabahlari gunaydin denildigini o gun icin iyi dilekler sunuldugunu ssstttttttt arkadasim benim 3 yasindaki kizim bile sabah yatagindan kalkinca ilk besmele ceker sonrada gunaydinnnnnnn annneeeeccciiimmmmmmm der aksam yatarkende yatagina yatarken besmele ceker dua eder ve iyi aksamlar annecim babacim allah rahatlik versin tatli ruyalar der her aksam boyledir bunlari yazdimki kizimdan belki birseyler ogrenirsin diye yazdiklarin cok zoruma gitti kendimede arkadaslarimada laf ettirmem sen bence kendim bir konu ac ve ekle SLMSIZLAR BURAYA GELSIN DE tamamiiiiiiiiiiiiii

ayrica kizzzlaarrrrrrrrrrrr tekrar gunaydinnnnnnn canlarimmmmmmm guzel huylu gonul almasini bilen tatli dilli sevmeyi bilen ve seven arkadaslarimmmmm gunayddddddddddiiiiiinnnnnnnnn

hilalllll seni cok merak ediyorummm hep aklimdasin ve dua ediyorum dun gelemedimmm oglende cunki karakizi gezdirdim evde bunaldi cocouk okulda tatil ya bugunde hanim efendi dun disarda gordugu okul arkadasini eve cagirdi oynamaya eeehhh haliyle annesinle gelicek bende hazirlik yaptim ve simdide kara kiza kahvalti hazirlamam gerekiyor sonrada onalr gelir aksama gelmeye calisicam bitanemmmm

yanlizmi birakiyorsunuz beni diyorsun yaaa yemin ederimki aklimdasin bitanem burda olmasamda aklimdasin kizzlar sizi cok seviyorummmm

günaydın bacılarrr
nasılsınızz bakalımm

tiryakcım canım benim maşallah yumoşlarına :nazar:
inşşş aşılamanın sonucu hayırla sonuçlanırda bebişin seninle olur
rabbim kimsenin emeğini boş bırakmasınn

gunaydinnnnnnn kizlarrrrrr her ne akdar bir arkadasimiz gunaydinlasmamizi istemiyorsada inadina gunaydinnnnnnnnnn guuunnnnnayyyddiiinnnnnnn gecimisi okurken gordum alinti yapicaktim ama unuttum simdide bulamiyorum kim oldugunu neymis efendim bunca isinin arasinda bakiyormus mesaj geldi diyede sadece gunaydinlasmalar varmis baska isimiz yokmuymus falan yaaa herhalde o hic ogrenmemis sabahlari gunaydin denildigini o gun icin iyi dilekler sunuldugunu ssstttttttt arkadasim benim 3 yasindaki kizim bile sabah yatagindan kalkinca ilk besmele ceker sonrada gunaydinnnnnnn annneeeeccciiimmmmmmm der aksam yatarkende yatagina yatarken besmele ceker dua eder ve iyi aksamlar annecim babacim allah rahatlik versin tatli ruyalar der her aksam boyledir bunlari yazdimki kizimdan belki birseyler ogrenirsin diye yazdiklarin cok zoruma gitti kendimede arkadaslarimada laf ettirmem sen bence kendim bir konu ac ve ekle SLMSIZLAR BURAYA GELSIN DE tamamiiiiiiiiiiiiii

ayrica kizzzlaarrrrrrrrrrrr tekrar gunaydinnnnnnn canlarimmmmmmm guzel huylu gonul almasini bilen tatli dilli sevmeyi bilen ve seven arkadaslarimmmmm gunayddddddddddiiiiiinnnnnnnnn

hilalllll seni cok merak ediyorummm hep aklimdasin ve dua ediyorum dun gelemedimmm oglende cunki karakizi gezdirdim evde bunaldi cocouk okulda tatil ya bugunde hanim efendi dun disarda gordugu okul arkadasini eve cagirdi oynamaya eeehhh haliyle annesinle gelicek bende hazirlik yaptim ve simdide kara kiza kahvalti hazirlamam gerekiyor sonrada onalr gelir aksama gelmeye calisicam bitanemmmm

yanlizmi birakiyorsunuz beni diyorsun yaaa yemin ederimki aklimdasin bitanem burda olmasamda aklimdasin kizzlar sizi cok seviyorummmm

hahahahahaahaha kız bende ona dun cok sınırlendım gıdıp baska bır bolum acacakmısız kendımıze selamlasmask ıcın allhın selamı bıle artık ınsanlara batıo :)))))))))))alpy le bısıler yazınca susutu :):):):)):):)3 yasındakı cocuk aklı bıle yok

prensesin annesiiiiiiii kız hoşgeldin bu arada bende günaydın günaydın günaydın diyorummmm :)

neden günaydınlaşıyomuşuzda bebekle ilgili sorunlarımızı konuşmuyomuşuzzzzzz
arkadaş geçmişi okusaydı tecrübelerimizi,paylaşımlarımızı,kürlerimizi,başarılarımızı görürdü
akşama kadar günaydın,tünaydın demiyoruz heralde :roflol:
ne entersan insanlar var

hahahahahaahaha kız bende ona dun cok sınırlendım gıdıp baska bır bolum acacakmısız kendımıze selamlasmask ıcın allhın selamı bıle artık ınsanlara batıo :)))))))))))alpy le bısıler yazınca susutu :):):):)):):)3 yasındakı cocuk aklı bıle yok

heee bide öylemi dedi ben orayı görmedim o zaman kendide bi bölüm açsın
başlığınada ne selaammm ne sabaaahhh yazsın :roflol:
prensesin anneesi al buda benden bi öneri :))

bu saatten sonra kimse girmez sanırım ama
şimdi burdan tüm kalbimle size sesleniyorum
içinizden beni geçirin şuan
ve bana içinizdende olsa dua edin
sonuç iyimi kötümü bilmem ama
ben ikisinide hazırlıklıyım
eğer boş gebelik bile olsa en azından hamile kalabildiğimi öğrenirim ki bu benim için mucize:))))
ama hamileysem işte o zaman bende bilmiom
benimki hamilesin dio
içine öyle doğuyomuş
bu arada göğsümün ucu hem koyulaştı hem büyüdü
bide pötür pötür bişiler çıktı
arada birde kasıklarımda batma oluyo
hayırlısı allahtan
hilalim hayırlı sabahlar canım inan hep aklımdasın ve dualarımdasın rabbim mutluluğunu daim etsin tatlım yüzyüze olamsakta biz kalben hep yanındauız tatlım
bizde hilalimle dünür oluruzzzzzzz :lepi:
ayşemmm senin prenses nasıll hilalimin gelini yanii hayırlı olsun tatlımm bu aradada hayırlı sabahlar
günaydın bacılarrr
nasılsınızz bakalımm
günaydın tiryakım hadi hayırlı olsun rabbim inşallah nasip eder canım kendini ferah tut

günaydın canım alemsin güzelim yaa bak küçük prensese bide misafir davet etmeye başlamışş

günaydın bacılarrr
nasılsınızz bakalımm

masaallah cnm
allah yar ve yardımcın olsun senin sebebinde bu olsun kavus bebeğine inş.
hepimiz adet olunca uzaklasıyoruz sonra yumurtlamadan adte kadar yakınlasıyoruz tez zamanda allah yüzümüzü güldürsün inş.
rahat ol stres yapma dualarımız seninle.

kızlar bu arada kan testiyle ilgili bir yazı buldum hak verdim yazan dr a sizinle paylaşmak istedim.

Gebelik için kan testi ne zaman yapılmalı?

Gebelik için kan testi eğer doktor tarafından belirli bir tıbbı gereklilik yoksa yapılmamalı. Neden yapılmamalı? Çünkü bir kadın gebeliği çok istiyor, ondan sonrada kan testi yaptı. Kan testleri bu arada adet döngüsü 28 gün olan bir kadında 14. gün yumurtlama günü diyelim. 14.-15. günü hamile kaldı, 1 hafta 10 gün sonra kanda Beta HCG artık salgılanmaya başlamıştır ve o dönemden itibaren pozitif çıkmaya başlayabilir. Ancak klinik çalışmamızdan şunu biliyoruz ki; başlayan hamileliklerin %50’si henüz daha adet gecikmesi dönemine bile ulaşmadan kandan yok oluyor.

Eğer tıbbi bir gereklilik yoksa, tıbbi gereklilik şu olabilir; işte tüp bebek yapılmıştır, daha önceden dış gebelik geçirmiştir, daha önceden mol gebeliği geçirmiştir veya başka bir endikasyonla tekrarlayan düşükleri vardır, ilaç tedavisine başlaması gerekiyor… Bu tür durumlar olmadığı sürece kadınlarımıza Beta HCG kan testiyle gebelik saptamasını önermiyoruz; çünkü moral bozukluğuna neden olabilir, veya işte yanlış yorumlanabilir. Yani kanda Beta HCG saptamış olmak, adet gecikmesi olmadan önce gebelik olduğunu gösteriyor ama o gebeliğin %50 olasılıkla devam etmeyeceğini söyleyebiliriz klinik çalışmalarımızdan. O yüzden eğer ilk gebeliğini yaşayacak ve heyecanla bekleyen bir anne adayı ise klasik olarak adet gecikmesini bekleyip idrar testi yapması onun zaten mutlu olmasına neden olacaktır. Kan testlerini sadece ve sadece doktor endikasyonuyla yapılmasını öneriyoruz.

Konuyu Toplam 7 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 1 Misafir)
Kayram, ayse.20, bubuş, sumeyrat+, tiryak+, XTATLIKIZ

kızlar hepinize tekrardan günaydınlar yarın mübarek mevlid kandili inşallah rabbim rabbim hepimizin yüzünü güldürür canlarım şimdiden kandiliniz mübarek olsun

kızlar hepinize tekrardan günaydınlar yarın mübarek mevlid kandili inşallah rabbim rabbim hepimizin yüzünü güldürür canlarım şimdiden kandiliniz mübarek olsun

amin cnm seninde kandilin mübarek olsun cnm allahım dualarımızı kabul etsin. dileklerimizi bize kısmet etsin.

bacılarımmm dualarınız için saolunnn
stresli bi dönem benim için o yüzden çok duaya ihtiyacım varrr

ayy dünkü arkadaşı bende gördüm bende bi şiler yazcaktım ama kızlardan bana gerek kalmadı onlar verdiler cevabımı :))))
entresan insanlar var yaa bi de öyle bi yazmış ki mübarek topiğin sahibi gibi :)))))

bizim bu kardeşliğimizi paylaşımımızı kıskandı bence ne dersinizz

hilalim hayırlı sabahlar canım inan hep aklımdasın ve dualarımdasın rabbim mutluluğunu daim etsin tatlım yüzyüze olamsakta biz kalben hep yanındauız tatlım

ayşemmm senin prenses nasıll hilalimin gelini yanii hayırlı olsun tatlımm bu aradada hayırlı sabahlar

Hayırlı sabahlar canım yaaaa Allahmı söyletti prenses dedinnnn :emir_bebek:
hayırlısı olsun ama gönlüm kız diyor yinede sağlıklı hayırlı olsundaa

bacılarımmm dualarınız için saolunnn
stresli bi dönem benim için o yüzden çok duaya ihtiyacım varrr

ayy dünkü arkadaşı bende gördüm bende bi şiler yazcaktım ama kızlardan bana gerek kalmadı onlar verdiler cevabımı :))))
entresan insanlar var yaa bi de öyle bi yazmış ki mübarek topiğin sahibi gibi :)))))

bizim bu kardeşliğimizi paylaşımımızı kıskandı bence ne dersinizz

aaaaa Allah nazardan korusun elemterefiş kem gözlere şiş :roflol::roflol::roflol:

günayydın canım amiiiinn tatlım rabbim bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine meleklerimizi bize yollasın inşşşşş

aaaa cnm görmedim bu yazını seninde ve diğer arkadaşlarına kandili mübarek olsun
bu gece bol bol dua edelim birbirimizeee
haber bekleyen hilalimizeee,tedavisine başlayan tiyakcığıma
ve diğer arkadaşalrımızaa inşallahh

aaaa cnm görmedim bu yazını seninde ve diğer arkadaşlarına kandili mübarek olsun
bu gece bol bol dua edelim birbirimizeee
haber bekleyen hilalimizeee,tedavisine başlayan tiyakcığıma
ve diğer arkadaşalrımızaa inşallahh

yarını güzel değerlendirmek lazım gerçekten
bence yarın için bi dua listesi yapalım ismen yapılan dualar daha güzel olur
isimlerimizi yazalım hepimiz birbirimiz için ismen dua edelim
bu mübarek gün Rabbim birbirimiz için etiiğimiz duaları kabul eder inşaallahh

X