Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

evet cnm bak oda güzel olurrr isimlerimizi ve niyetlerimize göre edelim
e ben başlatayım bari
ayşe: Allahım sağlıklı sıhatli imanlı akıllı bir evlat doğurup büyütebilmeyi nasip etsin

evet cnm bak oda güzel olurrr isimlerimizi ve niyetlerimize göre edelim
e ben başlatayım bari
ayşe: Allahım sağlıklı sıhatli imanlı akıllı bir evlat doğurup büyütebilmeyi nasip etsin

bende devam ediyim o zaman :)))
tuba: Rabbim tedaviden hayırlı güzel sonuçlar almayı nasib et
sağlıklı, hayırlı, imanlı evlatlar ver inşaallahh

Son düzenleme:
hiç stres yapma tatlım sonuçta ne yaparsan yap rabbim neyi nasip ettiyse onu yaşıycaz rabbim inşallah vesilen kılar ve nasip eder hepiniz hep dualarımdasınız canımm
Hayırlı sabahlar canım yaaaa Allahmı söyletti prenses dedinnnn
hayırlısı olsun ama gönlüm kız diyor yinede sağlıklı hayırlı olsundaa
inşallah ayşem hayırlı sağlıklı rabbime hayırlı kul size hayırlı evlat olsun inşallah prenses olsun bide
aaaaa Allah nazardan korusun elemterefiş kem gözlere şiş :roflol::roflol::roflol:
aynen aynen
günayydın canım amiiiinn tatlım rabbim bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine meleklerimizi bize yollasın inşşşşş
inşallah canım inşallah

benim heran hepiniz aklımdasınız canım hamile arkadaşlarım tedavi gören arkadaşlarım bide benim gibi teedaviyi bırakıp bekleyenlerin hep duacısıyım rabbim hepinizin yar ve yardımcısı olsun inşallah
ayşecim buarada anne annen nasıl biraz daha iyimi ellerinden öperim kandilide mübarek olsun

cnm saolasın anneannem iiyi hamdolsun kandil için ararsam söylicem senin duanı merak etme,bu arada annemde hasta onada söyliicem

tuba: Rabbim sağlıklı, hayırlı, imanlı evlatlar versin inşaallahh
semra rabbim hayırlı sağlıklı imanlı bi evlat nasip etsin tüm isteyenlere içindede eşimle bana inşallahhh

ayşecim ben eklme yaptım onu da ilave edermisin şekerimmm

burcu : Allahım sağlıklı,eli ayağı düzgün,hayırlı evlat nasip etsin.Rabbim burdaki arkadaşlarımla beraber hepimize beklediği haberini tez zamanda ulaştırsın.

esra:Allah ım sağlıklı hayırlı imanlı bır evlat nasıp eyle bana vede benım gıbı ısteyen butun kullarına hayırlı bır soy ıhsan eyle.

kızlar merhaba
hepinizin iyi dilekleri için çok teşekkür ederim
sonucumu aldım ama doktorum yarın arıcak
62.42 çıkmış
iyimi bilmiyorum
şunun kanısına vardım herkesin hormonları değişken oluyumuş ondan herkesin sonucu farklı çıkabiliyomuş
inşallah iyi olur sonum

doktor alttan muayene etti
ve dış gebelik yok dedi
zaten en korkulan şey oymuş
rahim duvarı çok iyi kalınlaşmış dedi
ama tabi şuan kese görmesi imkansız
cuam bidaha gitcem hayırlısı allahtan diyorum
sizi yine bilgilendiririm öptümmmmmmmmmm

allah hepinizden razı olsun

hilal:ALLAHIM SEN EVLET HASRETıYLE YANIP TUTUŞAN HERKESE SAĞLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASıP ET ALLAH'IM
NOLURSUN ALLAHIM BEBEĞıM BENLEYSE GıTMESıN ıZıN VERME RABBıM

hilalim ne güzel işte bebişin seninle rabbim tamamına erdirsin sağlıkla kucaĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN TATLIM DARISI BİZLERİN BAŞINA İNŞALLAH

Ayyyyy canım beniiiiiim yaaaaaaa

ben çekiyom artık halayı :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:
kıs bizi unutma dualarında :a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…