Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

hoşbuldum alpycım nasılsın geçlmişi bi okuyayım demiştimde hilal daha gelmemiş inşallah hayırlı sonuçlarla gelir

sen nasılsın nasıl gidiyo yeğenim nasıl

iyiyim hamdolsunn Kayracımm ama cumartesi gününü bekliyorumm sabah 9 da kontrolümm var bana çok dua ediin canımm.Hamile kalmakla da iş bitmiyomuşş kalp sesi 2.li test 3.lü test hep bir tedirginlik oluyor kucağına sağlıklı alana kadar ama Rabim neyi nasip ettiyse o olucak tabii.
Şu aralar karın ağrılarım eskisi gibi değil daha seyrek olmaya başladı midem falan da bulanmıyo canım.
Eee sen ne yaptın annenin aldığı o kürü kullanmaya devam ediyo musun?

dualarım seninle ve yeğenimle rabbim sağlıkla kucağınıza almayıda nasip etsin inşallah bizler için böyle canım kolayca hamile kalanlarda bu tedirginlikleri ben pek göremedim ama rabbim yüzünüzü hep güldürsün eşinle tatlım evet annemin yaptıdığı karışımı kullanıyorum ama daha yenilerde başlayabildim birde dr duphaston verdi onu kullanıyorum rabbim inşallah vesile kılar bunu bana inşallah

inşş canımm :Saruboceq:
tiyakk giriyo bazen ama kimse olmayınca topic.dde eski tat yok kuzu da uğramıyo zaten
inşş hamişş haberleri gelirde toparlanır biraz topic.

bubuşcum senden bu ay ümitliyim inşallah ümitlerim doğru çıkar tatlım inşallah nasılsın

cnm inş. allahmı söyletti bu göğüslerimin ve karnımın ağrısından dolayı bende ümitleniyorum ara sıra hayırlısı
cnm artık merdiven inerken bile caktımadan tutuyorum elimel destekliyorum cok ağrıdı artık cokda şiştiler. benim normal boyuttaydı hep böyle dolu dolu olmasına pek alısık değilim :))
kasıklarımdada acayip sancılar var hani günün gelirde her an hasta olacak gibi olursunya aynen onun gibi.

inşş canımm :Saruboceq:
tiyakk giriyo bazen ama kimse olmayınca topic.dde eski tat yok kuzu da uğramıyo zaten
inşş hamişş haberleri gelirde toparlanır biraz topic.

evet canım ilginç olan herkes aynı zamanlarda uğramaz oldu gelende hemen gidiyo böyle olmasınada üzülüyorum inşallah herkes hamiş olarak döner topiğimize

inşallah canım öyle hissediyorum seni ümitlendirmekte istemiyorum ama ben bunu 3 haftadır filan hissediyorum birde prlantayı hissediyordum onun ikinci çizgi silik çıkmış inşallah oda sende mucizelerinize kavuşmuşsunuzdur bu ay ama gerçekten ümitlendirmek için yazmadım hep yazacak oluyodum ama yazamıyodum rabbim hepoinizin yar ve yardımcısı olsun inşallah

teşekür ederim canım yarın beli olur inşallah senin hamilelik nasıl gidiyo:CüvCüv:

inşallah belli olur cnm.
iyi gidiyo hamdolsun sıkıntıları var tabi ama olsun 3.ayı bitirdik işte
renkli dooplere gitmeyi düşünüyom bakalım hayırlısı

cnm ne tesadüftürki bende 2 haftadır böyle şiş geziyorum
allahtan hayırlısı inş. mucizem gelmiştir.
artık evimizde bi eksiklik var gibi geliyor.
kayınvalidemler cok istiyorlar onların o heyecanını sevgisini gördükçe bende çok istiyorum
bende tek çocuğum dolayısıyla annemlerinde bir an önce torun sevgisini tatmalarını istiyorum. allahım yardım etsin hepimize sağlıklı hayırlı eli ayağı düzgün evlatlar versin.
cnm bende bu hafta sonuna doğru kan testi yaptırıyım adet oldummu olucammı diye strese girmeyim diyorum sen ne dersin??:1hug:

inşallah canım inşallah bebişin seninledir benimde kayınvalidemler çok istiyo ama ben annelerin tek kızıyım büyük çocuklarıyım kardeşim bekar ve senin gibi torun sevgisini tattırmak istiyorum inşallah nasiip olur
test konusuna gelince ben olsam yerinde yaptırırdım ama sen bilirsin canım sen iki sonucada hazırlıklı ol ama olurmu kesinlikle üzülmeni istemem canım RABBİM SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAT NASİP ETSİN İNŞALLAH CANIM

kızlar rabbime emanet olun çıkmam lazaım yarın görüşmek üzere hepinizi çok öptüm
,
evincim umarım iyisindir hoşçakal sen geldin ben gidiyorum bu arada hilalimi merak ettim gelmedi hala bi ara girip bakarım inşallah hayırlı haberini okumayı nasip eder rabbim

allah razı olsun cnm sağol.
belkide beklerim bilmiyorumki bakalım bu hafta sonu bi gelse
zaten kaç yıldır bekliyoruz cnm yine bekleriz allah sağlık versin. eşlerimizle huzur versin.
rabbim nasip ederse cocukda olur er yada gec
kendine cok iyi bak öptm a.e.o.:1hug:

Kayracım Allaha emanet biz de seni çok öptükkk
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…