Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

belki kişiden kişiye göre değişir ama ben tam adet günümde hamile olduğumu öğrendiğimde değerim 42.55 ti.4 gün sonra 1350 olmuştu.ama belli olmaz belki seninkinde farklıdır

bu yukarıya kopyaladığım konu hamilelik belirtileri konusundan alıntı kızlar becermedim.alıntı yapmayı kopyaladım
inşallah hilalinde böyle yükselir. kalbini bozmasın dr ların her söylediği doğru cıkmıyor rabbim bilir..

cnm seninde ateşin çok değişik ilerlemiş ama benim fikrim 12. gün sanki yumurtlamıssın
19. günde düşmüş periyodun uzunsa bugünde olabilir.
hayırlısı inşallah tutmuştur.

valal canım iş güç uğraşıyorum kaşamlarıda internete girmek yerine kocişle kendimle ilgileniyorum öle yani

walla neşemin ateşi benim bir kaç ay önceki ateşim gibi
o aylarda geç yumurtlamıştım ve geç adet olmuştum
ınşaallaaah işe yarar ilaç
kuzuuum
ösletme kendini yaaa
bak inşaaalllaaah hilalimin yanına hamiş yazıcaaaz
kayraaam geçen gün canım görmedim yazını selam vermişsin
kusura bakma canım benim
evincim sen hala adet olamadın di mi???
alpy inşaalllaaah hamişlik iyi gidiyordur canım
dikkat et kendine de bebişimize de...
tiryakcım ve bubuşcum var mı gelişmeler??
prensesiminannesi adetin gelmedi di mi hala
???

ben şimdi saçlarımı kestirmeye giiyom çok öpüyom siziii

cnm slm nbr?? ben hafta sonu yokum zaten hafta içide fazla girmemeye çalışıyorum kendimi kaptırmayım diye ama sana bişey diyimmi merdivenleri inerken bile zorlanıyorum göğüslerim acayip ağtıyor yanlardan üstten elimi değemiyorum.
kasıklarımda cok ağrıyor bu ağrılarım başlayalı 2. haftam ay sonu hasta olacağımı düşünürsek 1 haftada öyle ne yapcam ben. senin nasıl olmuştu cnm cok umutlanmak istemiyorum ama adet belirtisi 3 hafta sürmez heralde dimi??
birde hani demiştimya vajinamda kasıntı olustu krem kullanıyorum şimdi.geçti çok şükür bu gebeliğin ilk başında oluyormus bazen vajınanın ph derecesi düşünce bakteri ortaya çıkarmış.ayyy ne biliyim yaaa allahım sabır ver.

değişiklik iyidir cnm saatler olsun iyi günlerde bebişin kucağında uzat saçlarını inş.
cnm bendeki gelişmeler ağrı ,şişlik, ağzımda bir kuruluk ne yesem ağzımın tadı değişmiyor. anlamadım neye işaret ay sonu yada martın 1-2 si gibi adet olmam lazım inş. olmam..allahtan hayırlısı..

Yine normal bir gebelikte haftalara göre ortalama beta-hCG düzeleri ise şöyledir:

Son adet tarihinden itibaren geçen hafta sayısı HCG (mIU/ml)
(INCIID)
3 hafta 5 - 50
4 hafta 3 - 426
5 hafta 19 - 7,340
6 hafta 1,080 - 56,500
7 - 12 hafta 7,650 - 288,000
13 - 16 hafta 13,300 - 254,000
17 - 24 hafta 4,060 - 165,400
25 - 40 hafta 3,640 - 117,000

kızlar alın size bhcg değerleri
en erken tespit edilen gebelikte bile sınır 5
hilal seninki nerdeyse 50 kalbini bozma
bence başka dr a daha değerlendirt değerini
hepinizi öptm

kızlar hepinize çok teşekkür ederim
allah ne muradınız varsa versin
ben ilk sonucu elime alınca sevinçten ağlamaya başladım
zaten önce doktor kese varmı diye baktı
bişey var ama daha çok erken dedi
zaten benim moralimide o bozdu
kızlar yumurtladıktan sonraki 15.günüm bugün sonuçlara göre normal
ama kadın boş gebelik olabilir sonucun biraz düşük deyince
sevincim kursağımda kaldı
yarın bidaha yaptırcam
sabahtan öğlene doğru inşallah hayırlı haberlerle gelirim
dua edin bana
sizi çok seviyorum uğurlarım benim:))))))
yarın halay çekcez inşallah

Dualarımız seninle canım benimm :Saruboceq:
olumsuz olsa bile bu değeri görmen bir mucizee sonuçtaa
ben sürekli 0.01 gördüğüm için bu değer pozitif de olsa negatif de olsa çok iyi
demek ki hamile kalabiliyosunn buna çoookk sevinmemiz lazımm.
ama bence de çok yeni hamiş olduğun için düşük çıkmış olabilir geç döllenme olmuş olabilir hem sen bu ayı çok verimli geçirmiştin
çok fikifik yapmıştınn bakk işteee yaklaşıyosunn güzell sonucaa opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ay hılal cok sevındım ınşşş hamılesındır.....canım benım yha.yarın halay var desene.dua ederız tabı canım

evet canım henüz olmadım ama yarın tekrar dr gidiyorumm. belimin sancısından duramıyorum artık hele dün akşam. sanki doğum sancısı gibi ağrılar girdi belime.

canım benim bizde seni çok seviyoruzz inş yarın güzel haberlerle döncen inşş....
ama anlamadığım nokda dr boş gebelik demiş.. e boş gebelik olsa da kese gözükür. boş gebelik şey diye biliyorum benn kese büyür hatta kesenin içinde sıvı bile vardır ama bebek yokdur. yani ben böyle biliyorum dr un öyle demesine şaşırdım... ammann boşverrr hayırlısı tatlımm..:Saruboceq:

kizzzzz dikkat et her buldugunu indirme iydene vallahi bende oyle yaptim ama simdide kilolarimi veremiyorum DIKKAT ET BENDEN TAVSIYE

cnm şaka yapıyorum tabikide her önüme geleni indirmiyorum
bu benim ikinci gebeliğim öncekinde yaptığım hataları yapmam asla
daha dikkatliyim ve daha dikkatli besleniyorum

ama kilo alırsamda veririm sonra takmıyorum artık
evladım sağ olsun sıhatli olsunda gerisi boşşşş

kızlar bu arada hiloşun hamiş olduğunu bende öğrendim fakat halayınıza katılamadım
hilalim üzülme stres yapma sen hamilesin Allahın izniyleeee
benim içime doğmuştu hilalden yada neşeden bu aralar haber bekliyorum demiştim
bakkınn yarın güzel haberi alıcaz
hem idrar testleri yanılmaz hemde senin adetin bu kadar gecikmez

hilalimmm bacimmm yemin ederimki kizimi yairayim dua edicem kuran okuycam senin icin insallah suanda bebegin seninledir zaten benim bildigim kadariyla hemen gorunmez yani doktor demis ya bisey var ama daha cok erken diye evet becede daha erken gorunmez benim kara kiz 6 haftalikti anca gormuslerdi bitanem yaaa seni heveslendirmek istemiyorum ama bence hamilesin cunki doktor dmezdi yoksa bisey var ama erkan daha diye yani bisey gormuski diyor ayyyyyy insallah yarin burdan halay ceke ceke nefessiz kaliriz

[

yabiki allah herseyden once saglikli bir bebek versin onemli olan o ikinci hamileligin oldugunu biliyorum bitanem kilo alirsam veririm demissin keske bende verebilsem ama yok anacim yok veremiyorum 1 gram bile veremiyoooooommmm buazimi tutamiyorum kocisimle kzizima yemek yazirliyorum ya yemeden duaramiyorumm

neyse badecim ikimiz kaldik ama benimde cikmam gerekiyor yine kizimi uyutmak gerekiyor bugun cok yoruldu annanesi ve teyzesi geldi oyun oynadilar suanda nock out bir sekilde yatiyor hilalll karakiziz yatirayim ilk isim abdest alip kuran okumuak olucak ayyyyyyyyyyyyyy heycanlandim kizzzzz kucuk hilal yoldadir insallllaahhhhhh rabbimmm hilal kuluna ozledigi bebegini ver

valla bende ilk hamileliğimden sonra kalan 7 kilomu veremedim
vermek için bi çabada gösteermedim ama artık göstermem gerekiyor
çünkü 2. bi gebeliktede 6-7 kilo kalırsa üsstümde ne hale gelirim ben
kendimi tutucam doğumdan sonra göbeğim için mekik çekicem
belki bebek büyürse spora,yüzmeye falan giderim

yine kimse yok bugündemi beni yalmız bırakıyonuz ya
aşk olsun((((((

ooohh yuzmek cok ii gerci hamileykende gidebilirsin yuzmeye

yine kimse yok bugündemi beni yalmız bırakıyonuz ya
aşk olsun((((((

ahhhh kiyamammmmm sanaaaaaa hilalimmmm senin icin dua ettim kuran okudum :Saruboceq: yarin senden cok guzel haberler gelcek gor bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…