Bir çok kişi hamile kalacak (Kürlerimizle, inancımızla, Dualarımızla) Buna inanıyorum

neşe hamile olmadan karın ağrılarım başlamıştı şimdi de ara sıra şiddetli karın ağrısı oluyoo doktor bişey demedi kanama yok ama ben tedirgin oluyorum.Senin karnın ağrımışmıydı hiç hamileyken.

rabbim bebek isteyen herkese bu güzel duyguları yaşamayı nasip eder inşallah
benimde 2.aşılamamda düşügüm oldu ve 3.aşılamayı denedik olmadı
ve temmuza kadar fertilaid kullanacaz temmuda adet olunca tüp bebek yaptıracaz canım
şuan fertilaidim 26 şubatta bitiyor karı koca içiyoruz
rabbim inşallah tüp bebege muhtaç etmeden bize mucize verir inşallah

günaydın kıslar alpy ciğim neşecim evinciğim nasılsınız bakalım neşe sen yumurtladınmı canım hiç takip ediyormusun ben etmiyorumda :)))) iyice saldım çayıra mevlam kayır ayani

inşş canımm herbirinize dua ediyorumm inşş tez zamanda Rabim kavuşturur mucizelerinize.Dün bir tanıdığımız 2.bebeğine hamile kalmış diye ağlıyomuş öyle sinirlendim kii biz evlat sahibi olmak için ne uğraşlar veriyoruz milletteki şımarıklığa bak klava:klava:

hayır canım olmadı
sen bence ayagının altına bi yastık bırak ve dinlen
sürekli oturma iş görme
en azından doktora gidene kadar
benim agrım olunca kanamam oldu ve düşük yaptım
ama öyle ara ara agrım olmadı
veya ne aralıkta agrın oluyor canım
bu agrı belindemi kasıklarındamı

günaydın arkadaşlar alpy canım sana bişey sorcam yaa.bal tarçın çörekotunu nasıl kullandın canım bana bilgi verrimisin.

bide kızlar bişey sorcam yaa yardımcı olursanız sevinirim.dün doktorum bana yumurta yok dedi muaynede akşam kasıklarım falan çok agrıdı ve beyaz bi akıntım oldu yumurta akı gibi yani.ben yumurtladım mı anlamadım gitti.ama benim yumurtam yoksa nasıl yumurtlarım yani yumurta çatlarmı bilmiyorumkismile kafam karıştı valla.

bu arada yazıları biraz okudum evinne ve neşe arkadaşımıza çok üzüldüm allah yardımcınız olsun kızlar.umarım bidaha bu acıları yaşamazsınız.herşeyin hayırlısı.nasip inş.en kısa zamanda hayırlısıyla bebişlerinize kavusursunuz

günaydın kıslar alpy ciğim neşecim evinciğim nasılsınız bakalım neşe sen yumurtladınmı canım hiç takip ediyormusun ben etmiyorumda :)))) iyice saldım çayıra mevlam kayır ayani

evet canım dil altından ölçüm yapıyorum
ve 1.fertilaid 26 şubatta bitiyor
derecem düştükçe eşimle kaydirigubbakcemile
bakalım hayırlısı canım
ama hiç aksatmadan karı koca içiyoruz

sagol canım
allahım kimseciklere yaşatmasın
ne verirsede hayırlısını versin inşallah

sağol canım tşk ederim rabbim kimseye yaşatmasın benim yaşadğım nekii zatenn.. ama çok acıı gerçekten rabim kimsye yaşatmasın.

evet canım böyle insanlarda çok
ve aslında rabbimin verdigi bir imtihan
ve bu imtihanı aglayarak niye olduki diye isyan ederek kaybediyorlar

günaydın kızlar dün test yapcam demiştim ama eve gitmeden adet oldumm hiçte üzülmedimm çünki bıktım artık her ay üzülmekten hayırlısı böleymiş takdiri ilahi diye düşündüm çünkü sürekli üzülmek psikolojimi bozdu hayattan zevk almıycak duruma geldim bu yüzden artık bu psikolojiden kurtulmak istedim ve kurtulcam,çünki şu son altı ayki tecrübelerim gösterdiki biz ne kadar çırpınırsak çırpınalım Allah(cc) neyi kısmet ederse o oluyor o yüzden üzülmeye gerek yok umutları hiç kırmadan dua etmeliyizz Allah olmayan herkeze versinnnn...AMıNNNN

kuzucum hoşgeldinn canımmm
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydın ballar
hemen kaçacağım bi bakım dedim
kendinize iyi bakın

arkadaşlar bende çıkıyorum
annemlere gidecem
kendinize iyi bakın
rabbim hergün güzel haber almayı nasip etsin inşallah
rabbim bizlerede anneligi yeniden ve defalarca tatmayı nasip etsin
hoşcakalınopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

evet canım dil altından ölçüm yapıyorum
ve 1.fertilaid 26 şubatta bitiyor
derecem düştükçe eşimle kaydirigubbakcemile
bakalım hayırlısı canım
ama hiç aksatmadan karı koca içiyoruz

inşallah işine yarar bu ilaç canım bende içiyorumda bazen aksatıyorum özellikle hafta sonları aksaklık derken günde 3 yerine 2 içiyorum bazen

günaydın canımm seni sormalı.

iyiyim canım nasıl olayım senin hastane sonuçların ne oldu

kuzucum hoşgeldinn canımmm
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hoşbulduk canım sen şu ağrıları fazla kafana takma canım bebeğin yerleşiyor iyice rahim yavaş yavaş büyümeye başlıyor rahmi tutan bağlar kasılıyor filan ağrılar bundan ağrılardan korkma bu çok normal her ay karnımız ağrıdığında inşallah hamilelik belirtisidir diye ümitlenmiyomuyduk kısss

neşe bu ağrı bildiğin karın ağrısı adet sancısı gibi şimdiye kadar 1 hafta içinde 4 kere falan oldu doktora söylediğimde problem yok bebek büyümeye başladıkça olucak diyo.Ama dün bi misafirliğe gittik kadına söylediğimde diyoki çok tehlikelidir falan sinir oldum bana moral vericeğine felaket tellallığı yaptı.Kötü bişey bile olsa insan moral verir di mi.

canım bal tarçın çörek otunun oranları var evde kağıtta yazılıydı getirip yazarım ben oranlarını size.adetin 2.günü başlanıp 12.gününe kadar sabah akşam 1 er tatlı kaşığı yenicek sabah yendiğinde aç karnına olucak 20 dk sonra kahvaltı yapabilirsin,akşam yendiğinde yemekten 2 ya da 3 saat sonra olucak ve onu yedikten sonra başka bişey yemiycen canım.

hoşbulduk canım sen şu ağrıları fazla kafana takma canım bebeğin yerleşiyor iyice rahim yavaş yavaş büyümeye başlıyor rahmi tutan bağlar kasılıyor filan ağrılar bundan ağrılardan korkma bu çok normal her ay karnımız ağrıdığında inşallah hamilelik belirtisidir diye ümitlenmiyomuyduk kısss[/QUOTE]

Sağol kuzucum rahatlatıyosun beni yarın inşş güzel geçer de moralim yerine gelir.Bu arada fertilaid.i kullanıyosun di mi sen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…