Bir cevap verebilir misiniz? Sizce hamile miyim?

Whiteandblue

Kûn fe yekûn🙏
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2009
14.445
8.142
Merhaba arkadaşlar.

14 aylık bir oğlum ve ikinci bebeğimiz için bir süredir korunmuyoruz. Bu ay düzenli olmayan adetimi oldum. Ama adet olmadan önce değişik bir akıntım oldu. Adetim 3 gün sürdü. Bugün adetim geçeli 4 gün oldu ve oğluma hamile iken peynirimsi akıntım vardı. Şu anda da aynı akıntım var. Belim ve arada kasıklarım ağrıyor. Göğüslerim acıyor. Sabahları midem bulanıyor ama istifra etmiyorum. Ya aslında çok komik ama hepsini birleştirip acaba sorusu yeni aklıma geldi. Test felan yapmadım. Kafam karıştı benim:S

Bana ne yapmam gerektiği konusunda yardım eder misiniz?
:KK25:

Merhaba arkadaşlar.

14 aylık bir oğlum ve ikinci bebeğimiz için bir süredir korunmuyoruz. Bu ay düzenli olmayan adetimi oldum. Ama adet olmadan önce değişik bir akıntım oldu. Adetim 3 gün sürdü. Bugün adetim geçeli 4 gün oldu ve oğluma hamile iken peynirimsi akıntım vardı. Şu anda da aynı akıntım var. Belim ve arada kasıklarım ağrıyor. Göğüslerim acıyor. Sabahları midem bulanıyor ama istifra etmiyorum. Ya aslında çok komik ama hepsini birleştirip acaba sorusu yeni aklıma geldi. Test felan yapmadım. Kafam karıştı benim:S

Bana ne yapmam gerektiği konusunda yardım eder misiniz?
:KK25:
tabi kii test yappp :KK70::KK70: istiyomusnz ikinci çocuk?

ben de oğluma hamileyken 2 gün üstüne görmeyi yaşadım.yalnız normal reglden farklı oluyo yani daha az oluyo
sen de olabilirsin...bence test yapmalısın...

tabi kii test yappp :KK70::KK70: istiyomusnz ikinci çocuk?

İstiyoruz tabi ki. Yani ben araları çok olsun istemiyorum. 2 yaş bence ideal ama anlamadım değişik bir durum oldu. Mesela pazara gittim poşetler çok ağırdı. Eve geldim kasıklarım bıçak gibi batmaya başladı kayalarımı diktim dinlendim geçti. Hiç böyle olmazdı.

İstiyoruz tabi ki. Yani ben araları çok olsun istemiyorum. 2 yaş bence ideal ama anlamadım değişik bir durum oldu. Mesela pazara gittim poşetler çok ağırdı. Eve geldim kasıklarım bıçak gibi batmaya başladı kayalarımı diktim dinlendim geçti. Hiç böyle olmazdı.

hımm anladm canm, evet 2 yaş ideal bence de yarın ilk iş evde bi idrar testi yapmalısn adetinde enteresanlk varmıydı?

ben de oğluma hamileyken 2 gün üstüne görmeyi yaşadım.yalnız normal reglden farklı oluyo yani daha az oluyo

Normalden az oldu. Ama baya adet gibiydi. Az olduğunu da şurdan hatırlıyorum. adetimin 2. günü hep çarşafa çıkar muhakkak. En kalın orkidi tepeme kadar koysam kaednardan sızar. Bu ay iç çamaşırıma bile çıkmadı,şşıradım hatta ama aklıma böyle bir durum gelmedi.

canım bence yarın kan tahlili ile baktır idrar tahlili şu an erken olduğu için doğru sonucu vermeye bilir ve bir çok bayan hamileyken 9 ay boyunca arada kanama görüyor hamile olabilirsin de Rabbim hakkına hayırlısını nasip etsin :KK34:

Normalden az oldu. Ama baya adet gibiydi. Az olduğunu da şurdan hatırlıyorum. adetimin 2. günü hep çarşafa çıkar muhakkak. En kalın orkidi tepeme kadar koysam kenardan sızar. Bu ay iç çamaşırıma bile çıkmadı,şşıradım hatta ama aklıma böyle bir durum gelmedi.

canım bence yarın kan tahlili ile baktır idrar tahlili şu an erken olduğu için doğru sonucu vermeye bilir ve bir çok bayan hamileyken 9 ay boyunca arada kanama görüyor hamile olabilirsin de Rabbim hakkına hayırlısını nasip etsin :KK34:

Çok teşekkürler canım.

merhaba, geçen ay 10.12.2013de adet oldum. bu ay 12.12.2014de oldum. ama sadece 1,5 gün sürdü. su an inanılmaz midem bulanır.baş dönmeleride var. Acaba hamilelik belirtisi olabilir mi. adetim için çok az pet kullandım. anlamadım neden oldu.

X