bir can kıpırdıyor içimde

melekekim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2008
42
1
38
5 ayı geri bıraktım oğlumla altıncı ayımıza giriyoruz.meğer ne garip ne hüzün dolu ne değişik bir duyguymuş annelik.bebek bezi reklamlarına bile ağlatabilirken beni hiç düşünmezdim anneliğin anne olmanın altındaki gerçekliği.tam tv ye dalmışken bir tekmesiyle bir darbesiyle beni zıplatabilen bir şeyin hiç düşünmezdim o tekmelerle beni ağlatabileceğini.yarım saat bir saat ses gelmezse hadi annecim korkutma beni bir tekme at bir şey yap hareket et diye karnımı sevebileceğimi,bir sabah yataktan onun kıpırtılarıyla uyandığımda bütün gün leyla gib gezebileceğimi hiç düşünmezdim.ve bunu anlatırken ve şu an bunları yazarken hüngür hüngür ağlayabileceğimi hiçmi hiç düşünmezdim.bu içimdeki kıpırtılar geldikçe bu kıpırtılar sevinçten yine beni ağlattıkça allahım herkese bu duyguyu tattır diye el açıp yalvaracağımı da hiç düşünmezdim.meğerse annelik şevkatmiş annelik merhametmiş ve annelik hiç düşünmediğin şeyleri dşünmeye başlamakmış.ve şimdi anlıyorumki annelik sahiplenmekmiş mutlulukmuş huzurmuş.kanıyla canıyla bana ait bir can kıpırdıyor içimde.dilerim allahtan sağ salim kucağıma alayım mutluluğumu huzurumu.allahım isteyen dileyen herkese nasip etsin.

Amin inşallah. Ne güzel ifade etmişsin duygularını. Allah bizlerede yaşatır inşallah bu duyguyu. Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

inşallah inşallah allah sağ salim kucağına almayı nasib eder.benim oğlum 8 aylık.birde doğsun bak annesi gör o zaman evlat ne demekmiş.bu duyguların yoğunluğunu.dünya bir yana evlat bir yana.o kadar güzel o kadar tatlı o kadar masumki onlar.birde sen yüzünü gör bak anlatılmaz bir duygu.ben on gün bakıp bakıp ağlamıştım.bu benimmi?allahım sen bana bu kadar kusursuz bu kadar güzel bir evladı nasıl verdin ben bunları hhakedicek ne yaptım sana diye günlerde ağladım günlerce

amin umarım her dileğen kavuşur meleğine ve onsuz olmanın dayanılmaz ağırlığı şu an bebeğim yok olması için her gün dua ediyorum her adet olduğumda ağlayacağım hiç aklıma gelmezdi bebeği olacakları duydukça onlar adna sevindikçe kendim adına üzüleceğimi tahmin edemezdim sana ve bebeğine sağlıklı uzun bir ömür diliyorum

canım duygularını çok güzel ifade etmişsin ne güzel anlatmışsın. bende 6 aylık hamileyim ve gerçekten inanılmaz muhteşem bir duygu. allahım sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin ve isteyen herkese rabbim bu muhteşem duyguyu yaşatsın kimsenin kucağını boş bırakmasın. bebeğine sağlık sıhhat uzun ömür diliyorum hayırlasıyla kucağına alırsın inşallah.

o kadar güzel yazmışsın ki okurken boğazımda kocaman düğüm oldu ve bende ağladım. bende 8+5 günlük hamişim. hala o riskli 12 haftayı atlatamadım. her gün wc ye korkarak gidiyorum. allahım bebişimizi kucağımıza almayı nasip etsin ve olmayanarada versin inşallah

tebrik ederim cnm seni
cnmm korkunu anliyorum ama korkmamaya calis :teselli:
insallah sag saglim bebislerimizi aliriz kucagimiza ,üzülmememiz stresse girmememiz gerek bizim :1hug:

amin insallah...gercekten insan daha kucagina almadan,karnindayken bile onu o kadar sahipleniyor ki sanki o olmasa yasam anlamsizmis gibi...cok degisik ve guzel bir duygu anlatilmaz yasanir olanindan...
Allah sag salim kucagimiza almayi da nasip etsin ve bu mutlulugu herkese yasatsin.

bu ne kadar güzel biyazi ne kadar güzel ifade etmissin icmdeki hisleri.evet yüce mevlam isteyen herkese yasatsin herkesin kucagina versin.bende oglumun ultrasyon resmine bakip bakip öpüyrom hergün cok farkli bi duyguya.herkesin yasamis gerek diye düsünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…