bir ben kaldım :....(

canım hiç sıkma canını, ben de bekleyenlerdenim, herşeyin hayırlısı, olacağı bir vakit vardır mutlaka, ümitsiz olmamalı, çok da saplantı haline getirmemeli, inşallah en kısa zamanda kavuşuruz bebeklerimize hayırlısıyla...

canım arkadaşım allah gönlüne göre versin yüce rabbim isteyen herkese bebiş nasip etsin bizi o duygudan mahrum etmesin insallah dualarımız birlik olsun insallah yüce rabbim uygun vakti bilir allahım sen yüce büyüksünn

yanlız değilsin arkadaşım bizde varız rabbim dileyen herkese versin işallah dualarım hepimiz için

bende varım. bizdede 7 ay bitti tık yok. allahım isteyen herkeze tez zamanda hayırlısıyla bi bebek nasip etsin inşallah.

Kendini yiyip bitirmene gerek yok ki tatlım. Allah istediği zaman oluyor herşey sen sadece olacağı günü sabırla bekle.

offfffffffffff ulen bende varım ne yazıkki
kız bal zaten bizimle birlikte girenlerden
hamiş kalamayan 10 kişi bile yok seninle birlikte diğerleri kazandı bu yolda
rabbim bizede nasip etsin inş:Saruboceq:

offfffffffffff ulen bende varım ne yazıkki
kız bal zaten bizimle birlikte girenlerden
hamiş kalamayan 10 kişi bile yok seninle birlikte diğerleri kazandı bu yolda
rabbim bizede nasip etsin inş:Saruboceq:

Evittt bir biz kaldıkk hamiş olmayan ama yakında bizde kocaman bir başlık açıcazz inanıyorum:asigim:

nekadr tatlısınız kızlar cok duygulandım yazdıklarınızı görünce bırbırınıze destek cıkmanız cok gururlandırdı e mutlu ettı benı bende dıyorum bende varımmmmmmmmmmmmmmm:lepi:alllahım büyüktür meraketmeyım:enbuyukkk:

bi innnnşaaallllaaaahhhh da benden. dileyen isteyen herkese rabbim tez zamanda nasip etsin, içlerinde bana da tabii...

Yalnız değilsin canım bak ne kadar insan var aynı durumda ve tabi ben de varım :a015:Ben 8 aydır uğraşıyorum inşallah Allah isteyen herkese hayırlısıyla sağlıklı bir bebiş verir.:Saruboceq:

kızlar bende varım malesef.ama inanıyorum ki bizde en kısa zamanda hamile kalacağız ve sağlıklı bir şekilde yavrularımızı dünyaya getireceğiz.rabbim istemeden yaprak kıpırdamazmış.inanıyorum allahım bir gün bizim içinde '' OL '' diyecek.ondan ümit kesilmez.hayırlı zamanı bekliyoruz.eminim ki o zaman çok yakın.sevgiyle.

bende varimarkadaslar hala yanliz ve hala inatla bir mucizeyi bekleyn ben,, insallah hepimiz sevinecegiz ve arkadasin dedigi gibi hamileyim diye konu acacagiz,,,, rabbim ol desin neler olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…