bir bebegin dogum ani ( +15)

oy oy ooooyyy,sen ne tatlısın öyle yaaa,ilkinde dünyaya geldiğine hiç de memnun gibi görünmüyor ama bak annesinin kucağında nasıl da mutlu,rabbim bize de yaşatsın bu anları inşallaaaahh,hamişler bize dua etmeyi unutmayın ok mu?

çok tatlııııııııı ben de çok istiyorum bibikkkk :asigim: Allahım isteyen herkesi tez zamanda hayırlısı ile bebek sahibi yapsın. Amin. a.s.

bu bır mucıze.ALLAH o gunlerı her ısteyene gostersın canım(ben de dahıl ınş.)emegıne saglık.....a.s.

canim o leke degil ...krem gibi bir sivi ..anne karninda cocugun su icerisinde kaldigi icin cocugun cildini koruyan bir tabaka..kimi cocukta cok kimisinde az oluyor demek ki ..benim oglumdada dogdugu an vardi ,sonra hemsireler yikayinca bisey kalmamisti

ne güzelllllllllllll üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü benim ne zaman olacakkkkkkkkk

bu şirinlikler için teşekkürler arkadaşım ALLAH bu dünyada çocuk sevgisini tatmamış herkese nasip eder inşallah ben 5 tane düşük yaptım hiç bebişim yok halen umutluyum senin sayende bu resimler bence her yaralı anneye umut olmalı sağol tatlım.

ya yeter ya ya bebek gorunce ağlamak geliyorrrrrrrrrrrrrr sinirlerim bozuldu.N eolur sabki ben de hamile olsam Allahim yaaaaaaaaaaaa lütfen bana da ver içim yanıyoo senağlama senağlama

ya yeter ya ya bebek gorunce ağlamak geliyorrrrrrrrrrrrrr sinirlerim bozuldu.N eolur sabki ben de hamile olsam Allahim yaaaaaaaaaaaa lütfen bana da ver içim yanıyoo senağlama senağlama

canım allah a dua et ve hiö bir zaman sıkılma darlanma.allah senin sesini suyacaktır canım.bende hamileyim.dua ederim sana merak etme.kalbine göre versin allahım herkesin inşallah

Fiidulya sakın üzülme kendini yiyip bitirme sakın çok dua et Allah dualrımızı duyuyor. Benimde olmadı ama şimdi var çok şükür Allahım herkese nasip etsin bu arada ilk sayfadakiler muhteşem güsel resimler

çok güzel ya tombiş tombiş kaç kilodur bu böyle.allahım bizlere nasip et bu duyguyu

paylaşım içni teşekkürler...bizde saglıkla sıhhatle kucagımıza alırız inşallah...allah isteyen herkese versin

paylaşım içni teşekkürler...bizde saglıkla sıhhatle kucagımıza alırız inşallah...allah isteyen herkese versin

slm sivaslı ifadesini görünce dikkatimi çekti.sivastamı yaşıyorsun yoksa sadece sivaslımısın merak ettim.ben şu anda sivastayım

rabbimin biz kadinlara nasip ettigi en güzel
en özel
en muhtesem duygudur
aldigimiz en güzel hediyedir bu minik mucizeler

rabbim isteyen herkeze nasip etsin insallah bu essiz duyguyu darisi tüm isteyenlere insallah (amin)

rabbım bızlerede yaşamayı nasıp etsın duyguandım imrendim hüzünlendım umutlandım korktum bu fotolar bana farklı duygular yasattı tesekkurler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…