Bir bebegin anneye ihtiyacagi oldugu kadar duaya ihtiyacagim var

Kubrafaruk29

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2016
33
23
Caresizligimden ne geri.ne ileri gidiyorum tek dermanim olan dua biliyorum ve bana en cok dua eden babam ve babaannemide ebedi yolculuga yolladiktan sonra samimi dua eden yok hayatimda .. meleklerde size amin desin bana ettiginiz her duaya.. faruk ile kubra ailesindeki dugumler cozulsun diye yada icinizden geldigi gibi ya latif yada hangi dua sizinle ozlenmisse ede bilirmisiniz allah rizasi icin

Canım babanizin ve babaannenizin mekanı cennet olsun nurlar içinde yatsınlar gönlünden ne geçiyorsa rabbim sana hayırlısıyla nasip etsin Allahın izniyle inşaallah kübra ile faruk ile ilgili ne sorunlar varsa rabbim hayırlısıyla düzeltsin ve inşaallah mutlu sonla bu işi bitirirsiniz rabbim yar ve yardımcın olsun

Canimmm galiba dua kardesligi bu
. Tanimadan gormeden ama sadece kalpteki vicdan bitmedigi icin bana hayir dilemek allah razi olsun sanada cok daha guzelini versinninsallahh aminn

İnşaallah amin canım benim hic birşey için üzülme eğer olacağı varsa birde rabbim isterse herşey olur eğer hayırlı ise olsun düzelsin ama içimdeki his olucakmış yani düzelicekmis gibi geliyor yinede rabbim bilir Allah senden de razı olsun

:) yuzum.nasil.gulumsedi benim emgelim ailem kendisi turkiyede ben yurtdisinda yasiyorum secim.yapamiyorum degermi o secime bilmiyorum ama icindeki hislerin normalde dogru cikarmi canim

X