Bir bebeğim var ikinciye hamileyim ya bana doğumda bir şey olursa diye kaygıdan her gün neredeyse ağlıyorum

ankush

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
2
10
26
Kızlar yeni üyeyim , 3 buçuk yaşında bir oğlum var ve 6 aylık hamileyim sürekli ya bana bir şey olursa evladım ne oluyor korkusu yaşıyorum , babası var annem var biliyorum ama annesiz olur mu aklıma geliyor uyurken ağlamadan uyuyamıyorum istediğimiz de bir gebelik neden böyle düşüncelere kapılıyorum ,ilk doğumum da prensesti hiç korkmamıştım sorunsuz da geçmişti.sizde de bu düşünceler oldu mu ne olur aydınlatın
Teşekkür ederim 🙏🏼🥹

Merhaba canım Allah bağışlasın her iki evladınıda. Ben kızımda doğuma girerken ağlayarak eşime bana bir şey olursa çocuğumuza annem baksın sende evlenme demiştim.şimdi gülüyorum hatırlayınca. Hamilelik ten oluyor bunlar .her hamilelik farklı yaşanıyor. Kaygı bozukluğu yaşıyor olabilirsin.nefes egzersizi yapmanı tavsiye ederim. Youtube dan izleyebilirsin. Daraldığın vakit imkanın varsa yürüyüş yap. Sıkıntılı düşünceler geldiğinde dikkatini başka şeylere odaklamaya çalış. Bol bol eüzü besmele çekebilirsin. Bunları yaparsan eminim faydası olacaktır.

X