Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Bir Bakın

Peynirsiz Cheeseburger

Guru
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2009
5.713
5.062
Kızlar ben bontavi göğüs büyütücü tablet + hayıt tohumu çayı + Çörek otu yağı sipariş verdim bugun kullanmaya baslayacagım.
Hem kapsulden alıp hayıt cayını içecegim hemde çörek otu yagıyla masaj yapacagım..

Hayıt tohumu ve cörek otu yagının etkılerını hepımız biliyoruz. bu ıkısde cok etkili. Bontaviyide kullanıp takviye yapacagım...

Umarım istediğim sonuca ulasırım...

Size burdan ara ara hissettiklerim ve gözlemlerimi yazarım.. olumunekankayizsmile

ayyy inşallah cicim ya giydigim elbise bile yakısmıyor :gitme: Ama inanıyorum büyücek eger sonuc alırsam sende basla.. Öğlen komşumun bir arkadasım oturmaya geldi kızın göğüsleri küçücüktü bi baktım sütyeni doldurmus nasıl oldu dedim bontavi kullanıyorum dedi bende gaza geldım sıpariş verdim hemen aynı anda masajda yaparsam etkisi kesin olr diye dusundum kaydirigubbakcemile3

sağol canım gelişmeleri büyük bir sabır ve merakla takip edeceğim umarım başarılı olursun birde bu hayıt tohumunu nasıl kullanıyosun bilgi verirmisin

Hayır tohumlu çay aldım canım bir bardak fincana kaynamıs su ekle içine bir tatlı kasıgı bu caydan koy 5 dk bekle demlensin sonra iç ..

bugun 2.gün kapsülümü aldım masajımı yaptım cayımıda içicem beklemek zor gercekten insan hemen olsun istiyor kaydirigubbakcemile3

Kızlar bontavi hap bende baya östrojen depoladıgı için yumurtalıklarıma safra keseme baskı yaptı.
Agrı yaptı doktorumu aradım kadın hastalıklarımı diye. Bontaviyi söyledim.
Kullanma dedi östrojen cok olunca kötü oluyormus anlayamadım bende bugün bıraktım bilmiyorumkismile

Ama hayıt cayı ve çörek otuna devam ediyorum tombiş tombiş oldu göğüslerim cok memnunum baslarken göğüs ucundn 77ydi ölçtügümde şimdi 80 olmus.

Hmm... =S
Sonuç iyi ama. Sizin adınıza sevindim.. Darısı isteyenlerin, uğraşanların başına =))
kaydirigubbakcemile2 şakkıdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…