Gebeliğe Hazırlık Bir bakın,aceba hemile miyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
G

gititigidiyor

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gititigidiyor
arkadaşlar ben hamileyim galiba ve canım aşırı tatlı ve acı çekiyo bir oturusta 10 çikolata yiyorum ardındanda yarım ekmek acılı antep salçası yiyorum noluya ya bana bu normalmi yada hamilemiyimyerimseniben:kahve:

canım istah açılmasıyla anlaşılmazki hamile olup olmadığın benim tam aksine kapandı iştahım hamilelikte test yaptırmadan kesin olarak öğrenemezsin bunu biliyorsun... ama yinede engel ol kendine bence hamile olmasan bile normal değil okadar aşırı yemek... sana sağlık veren şeylerle beslenmeye dikkat et hamileysende tebrik ederim kesin öğrende paylaş bizlerle hadiii

canım tek başına iştah artması belirti degildir baska süphelendigin belirtiler varsa yaz istersen belki yardımcı olabiliriz

sadece iştahla olmaz ki güzelim,adetin yaklaştıkça da canın tatlı çeker,ben krize girerdim,hamileliğimden bu yana iştahım aksine kapandı benim,yani bu belirti seni yanıltabilir,hakkında hayırlısı olsun canım.

ben her ay adetim yaklaştıkca tatlı krizlerine girerdim ve aşeriyorum sanardım bu ay hamileyim ve aksin ehiç tatlı cekmiyo canım hatta tatlı görünce midem bulanıyo tabi herkeste aynı olmayabilir

caım yaa aşerıyorsun yada benım gıbı pis boğazsın yeme bak kilo alıcaksın haileysen bile 12 kg den fazla olmamalı
hemen aşerme olmaz bııdım kadarı ıle

bence de sadece buna bagli kalma hemen bi test yap bizede bildir sonucu :KK66:

X