bir ablanın günlüğü süper yaa

abla oldum hem de dört erkek kardeşimin ablasısırnaşık şey ..
zamanında her ne kadar birbirlerimiz hakkında cinayet planları kursakda jeyyar...onları çok seviyorum :asigim:
iyiki varlar allah onların acısını göstermesin hiç kimseyea.s..
ayy onlar benim kuzularım :asigim: biraz koç sınıfına girdiler ama:1rolleyes: olsun onlar hala benim kuzularım :1hug:
oyyy canlarına kurban olduklarım:asigim:..

merhabaa arkadaşım ,eline ,yüreğine sağlık ne güzel bir paylaşımdı hakikatten içime oturdu bu konuda çok ballı bir insanım annem le babam benim içim en iyi yaptıkları şey bana habire kardeş yapmışlar:teytey:eek:ffff ya dünyanın een zengin insanıyıım 2 tane dağ gibi abiim vaaar 2 tane fıstııııık gibi bacııılarıııım vaarr 1 tanede o bizim eeeen küçüğümüz olan erkek kardeeşim vaaar acaba annem başka yapmazmı bize istesem:dance:

Kardeş gibisi var mı bee. Benim ablamla aramda 18 ay var ikiz gibi büyümüşüz. Anneme eminim zor olmuştur ama ikiz gibi, gözünü açtığın anda yanında bir arkadaşının olması, bir sınıf üstte sürekli seni kollayan birinin olması, çarşı pazar gezmeye çıktığında hala en iyi arkadaşının ablan olması tarif edilemez bir duygu. Biz şimdi çocuklarımıza çok haksızlık ediyoruz çoook. Araya 6-7 yaş koyup kocamaaan bir nesil farkı oluşturuyoruz. Bazen de onu bile yapmayıp çocuğumuzu yalnız bırakıyoruz bu hayatta:çok üzgünüm:

okurken tebessümle karışık gözlerim dolu dolu oldu..
abiciğimi özledim.. tek çocuk istiyordum ama sanırım iki olmalı bir kardeş lazım..

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

çok duygulandım. kardeşlerimi hiç kıskanmadım, bana doğar doğmaz korumayı kabullenmeyi öğrettiler :eek: şimdilerde bile anneleri gibiyim aman birşeyleri eksikmidir aman açlarmıki
ablalık zor keşke en küçük ben olaydım.

Çok güzeldi ellerine emeğine sağlık ben kardeşlerimi hiç kıskanmamıştım neden ki?

ayyy:asigim: çok güzel yaaa. kendime benzettim bir an:1rolleyes: benim de erkek kardeşim var.2 yaş var aramızda. babam bana çok düşkün olduğu için üzülmeyeyim diye 5 yaşıma kadar benim yanımda sevememiş onu. çok kıskançlık yapmadım yani yapmamışım ama kardeşim halaa kıskanır beni hatta işi ilerletti kıyafetime de karışmaya başladı:eek:klava: o herşeyimi bilir ben de onun herşeyini bilirim. kardeş bambaşka yaa ben ona istediğim gibi kızabiliyorum ama başkası kızdığında çok sinirleniyorum ve kim olursa olsun kardeşime bağıramazsın diye sert çıkıyorum.

normalde hiç anlaşamayız ama birimiz evde yokken de çok sıkılırız. şimdi bir de ben sözlendim. bizimki kara kara düşünmeye başladı ne yapacağım diye, belli etmemeye çalışıyor ama üzülüyor belliii:çok üzgünüm:

hoş bir yazı olmuş gerçekten emeğinize sağlık
ailede en büyük ben olduğum için acaba bende yaptım mı diye düşünüyoum
çatal batırma mesela :))

X