Bioxel Jel

herkesin dediği gibi 9 gün kullandım tarife aynen uydum. yarım santim bile icelmedim. şikayet için aradığımda açmıyorlar artık. herhalde numarayı belirliyorlar ve hiç biri açmıyor. kesinlikle almayın arkadaşlar. biz aldık siz almayın

Selamlar..

ben bu bioxel i sipariş verdim ancak verdikten sonra içime kurt düştü bir araştırayım dedim..koskoca nette tek bu sitede ve kendi sitelerinde yorum vardı...Burda papatya hnmın msjını okudum..gelen yorumlara baktım moralim bozuldu ve kendi kendime bu krem işe yaramasa da ben inceleceğim bu da bahanem olacak dedimmm. Şu an krem bitti. karından 6 cm. belden 4 cm kalçadan 1 cm verdim...dediğim gibi yediklerime dikkat ettim sabah domates salatalık az peynir yedim sonra sütle zayıflama gevrekleri kullandım...Ve bende fark etti. spor yapmadım ancak yeşil çay çok tükettim...

Bu siteye ilk girdim bende soru soracaktım ve yanıtımı kabul etmediler bende üye oldum 1 gün sonra aktive oldum ve size 7 . gün yorum yazdım... Ancak Bazı arkadasların yorumları hakaret içeriyor...Burda etki gören insanlara yalancı demek hiç hoş değil... Herkes karşısındakini kendi gibi görürmüş...

Varmı dünyada böyle bişey...Sen yemenden içmenden kesme, normal ye ondan sonra sana değil krem sihirli değnek bile bişey fayda etmez...

Bu yorumu yazan arkadası kınıyorum ve kendine gelmesini tavsiye ediyorum...Sana yaramamış olabilir ama bana yaradı...İnanmıyorsan aç kargo şirketine sor bakalım hangi tarihte bana teslim etmişler....

ÇOK Ayıp önce ifade etmeyi ve karşı tarafa saygı duymayı öğrenelim.. ne güzel ben 6 cm inceldim bu gün biteli 3 gün oldu görenler ne yaptın nasıl zayıfladın diyor... ama ben yemeği de kestimmm..

Ayrıca ben bir spor hocasıyım... Mekik çekmek sadece sarkıklığı toplar ve kas tonusunu geliştirir...kas çalışan bölgenin kas tonusu genişler kiloda eksilme olmaz sadece daralma olur... Bu da bilginize....

Bu arkadasın yazdıklarını okuyunca gülsemmi sinirlensemmi bilemedim.O kadar mantıksız cümleler varki...Bu arkadas ya burada bu mesajını okuyan insanları akılsız sanıyor ya da kendisinde bir problem var.Bi kere demiş ki arkadas ; ürünü sipariş verdim ama su kadar inceldim bu kadar inceldim 9 gün oldu işe yaradı.Diyelimki ,bu sitede sen bu konuyu gördün okudun sipariş verdigin gün ama sonra aynı gün ürünü 9 günlük kullanmıs oldun ve işe yaradı ölemi !? ha diyelim sen bu konuyu 9-10 gün önce okudun işe yaradı ama özellikle rütbenden(papatya) ve sölediklerindende anlasıldıgı gibi üşenmedin etmedin üye oldun ,bu ürün hakkında olumsuz lafları üstüne alındın buraya geldin hakaret ediyosun magdur insanlara,dolandırılan insanlara..Bide diyosun ki insanlara hakaret etmeyin yalancı cıkarmayın diye ..iyi de sen kendin buradaki üründen memnun kalmayan insanları yalancı cıkarıyorsun zaten!
Ayrıca diger mantıksız olay.. Sen diyosun ki yok öle diyet yaptım yok onu yemedim yok bunu yemedim yok spor yaptım üstüne de bu ürünü kullandım işe yaradı.Zaten insanlar spor yapıcak olsa diyet yaparak zayıflayacak incelcek olsa bu ürüne 200 lira para bayılıp satın almaz.Programlarda ürünün tanıtımı reklamı yapılırken özellikle yetkili tekrar tekrar diyor zaten ; bu ürünü kullanın ne streç kullanmak zorundasınız ne diyet ne spor hiç bir şeye gerek yok ,sanki Sihirli Değnek değicekmiş gibi 9 günde en az 9 cm inceliceksiniz dediler.Zaten Sihirli Değnek lafı o kişinin agzından cıkan bir şey ki bu üründen kar saglayan insanların agzından düşmeyen laf ve sen gelmiş burda aynı lafı kullanıyorsun (yok efendim insanlar kullanmayı bilmiyor spor yapmamıs diyet yapmamıs sihirli değnek degmesini bekliyorlar) diye.Bir kere sen bu ürünü kullanmıs olumlu etkisin görmüş biri olsaydın böle sitelere girip ürün hakkındaki olumsuz lafları üstüne alınıp burda müdafa etme cevap yazma gereksinimini duymazdın.
Bir de demişsin spor hocasıyım.Profilinde hiç de mesleğini öyle göstermiyor ama..
Ayrıca su laf beni cok güldürdü>>(Ayrıca ben bir spor hocasıyım... Mekik çekmek sadece sarkıklığı toplar ve kas tonusunu geliştirir...kas çalışan bölgenin kas tonusu genişler kiloda eksilme olmaz sadece daralma olur) sen şimdi burada spor yapmanın ,mekik çekerek ya da herhangi şekilde enerji harcatmadıgını yag yakmadıgını kilo verdirmediğini mi savunuyosun? :KK70:
Burada herkes senin bu ürünün firmasıyla alakan oldugunu ne bilim bir calısan bir yetkili oldugunu tahmin edebilir..Burada boş boş laflar edicegine gidin magdur insanların telefonlarını acın yardımcı olun..Yazık ya kandırdıgınız o kadar parasını dolandırdıgınız insanlara! Haram o paralar haram! Bi şekilde bi yerlerinizden cıkıcak hiç merak etmeyin..

Arkadaslar bende dün gece izledim aradım. Cevap alamadım.sabah beni tekrar aradılar . Emzirdigimi söyledim göğüslerinize sürmeyin dedi .. Ben dumur oldum... Sonra kapatmak istedi. Bir dk dedim sitenizdeki reklamda emzirirken kullanılmaz diyor siz kullanabilirsiniz diyorsunuz dedim... Bazıları göğüslerine sürdüğü için öyle yazıyormuş ... Yorumlarınızı okuyana kadar alacaktım. Göbeğim benim kabusum. Ama ne kendimi riske atayım ne de bebeğimi diyorum şimdi:) en iyisi bu olur heralde.. Bu arada yazım yanlışları için kusura bakmayın telden yazında böyle oluyor...
Ebru SALLİ nin karın pilatesini yapayım :))))

senelerce oluşmuş selülüt ve kilolar 9 günde gitmesi imkansız. her sabah özel bi kanalda çağan diye biri çıkıyo ürünün tanıtımını yapıyo ve şu kadar hediye veriyorum bu kadar hediye ediyorum hemen arayın diyo adam hediye verdim dediği anda aradım doldu dediler ya yeni söyledi 40 kişi nası doldu diyorum ozaman size indirimli paket verelim diyolar... kesinlikle tuzak

bende aldım bu ürünü arkadaşlar.yorumları okudum.pazartesi kullanmaya başlayacağım.ben şu an diyetteyim.marttan bu yana 7 kg.verdim.sorunlu bölgem üst bacaklarım.ben bu ürünü kullanırken aynı zamanda selülit giderici masaj aletinide üstüne kullanmayı düşünüyorum.açıkcası yorumlardan sonra moralim bozuldu.artık o kadar çok sıkıldım ki selülit problemimden bi sonuç görebilmek umuduyla aldım işte.bu arada haftada 1 kavitasyon ve power plate yapıyorum.sizleri bilgilendiricem.benim selülitlerimde azalma olursa herkesin olur valla:))

resmen hipnotize oluyorum dinlerken :KK52: yalan da olsa insan inanmak istiyor.. neyse ki KK var. her konuda yorumlarınız o düzenbazların anlattıklarından çoook daha önemli benim içinn :KK62:

Son düzenleme:
Hanımlar,
Sakın ola bu ürüne 200 tl verip de paranızdan da sinirlerinizden de olmayın...Ben bugün yine meşhur! Çağan Bey i yarım saat arayla 2 kanalda gördükten sonra bir arayıp neyin nesiymiş öğreneyim istedim.İlk bilmem kaç kişiye hediye dediler inanın 30 sn sonra aradım hediye kontenjanı dolmuşmuş!Neyse müşteri temsilcisi başladı anlatmaya bir kere diğer ark.ların da dediği gibi tv de hiç bahsedilmeyen hatta masaja gerek yok denen ürün için masaj yapın ve streçle sarın 1,5saat uzanın etkisini göstermesi için dediler bu beni iyice şüpheye düşürdü,dedim çok iddialısınız 9 gün az değil mi dediler sağlık bakanlığından onaylıyız peki dedim sonuç alamazsak para iadesi yapıyor musunuz gelen cevap:kullanıcı hatası olmazsa işe yarar.Ben de altı üstü bir krem sürülecek nasıl hata olabilir ki dedim,yine gelen cevap yanlış kullanalar var tek bir bölgeye süreceksiniz.Yani çıkan sonuç şu para iadesi filan yok.Sakın almayın tüm dertleri satana kadar bizi kandırmak.Kaldı ki tanıdığım bir plastik cerraha sormuştum selülitin ameliyatla tedavisi var mı diye, bana şu aşamada selülitin direkt bir tedavisinin ameliyatla bilemümkün olmadığını ancak hepimizin bilip yapamadığı düzenli beslenme,spor ve bol su ile azalatılabileceğini söylemişti.Bu arada yarar gördüm diyen ark.larla polemiğe girmek istemiyorum siz yarar görmüş de olabilirsiniz ancak bana firma asla güven vermedi,alıp kullanan ve fayda görmediğini söyleyenler de cabası...
Herkese sevgiler...

Arkadaşlar ben size daha öncede yazmıştım ama emin değildim. Biri patlıcan yamış onu görünce emin oldum. Bu ürünü bir başkası tanıtıyordu 5-6 ay önce ve 1 haftalık tüpler halinde. Şimdi aynı şeyi ufaltıp satıyorlar. Ben bir yorum döşedim siteye ama cevap bile vermediler. Almayın sakın. Bir de bugüne kadar kazanndıkları parayı kandırdıkları insanları düşünün. Araştırıyorum avukat arkadaşlarıma soruyorum dava açılabilir mi? Hem firmaya hem de o kanalda fayda etti diyenlere. Milletin gözü önünde sürsün 9 gün çatlağına bakalım geçecek mi?

Merhaba arkadaşlar bende bu ürünü tvde gördüm, şu kadar kişiye hediye göndericez dediler bende ismimi yazdırdım telefondaki bayan siz yedektesiniz yada hediye kazanan kişi sayısı doldu siz indirimli kazandınız demeden ismimi aldı, birkaç saat sonra çağrı merkezinden arandım, ben hediye kazandığımı düşündüm ancak telefondaki kişi hediye değil indirimli kazandınız dedi ne kadar olduğunu sordum size özel 200 TL dedi, nasıl bana özel oluyo dedim zaten sitenize baktım bu ürünün fiyatı 200 TL dedim , birde insanları niye kandırıyorsunuz dedim şu kadar kişiye hediye veriyoruz diyosunuz böyle mi oluyo dedim. Ben bu ürünü alıcam memnun kalırsam tekrardan kullanıcam yada çevremdekilere tavsiye edicem ama sizin bu davranışınız bile ürüne olan inandırıcılığını kaybettiriyor dedim. Telefondaki kişi hiç sesini çıkarmadı doğru diyosunuz dedi ama böyle dedi. almıyorum dedim kapattım. Bende çatlaklar için almak istiyordum. Ama bu hareketleri bile yalan olduğunu anlamama yetti, daha sonrada netten araştırdım kullanıcı yorumlarına baktım hiç kimse memnun değil. Yüz kişiden kalkıp bir-iki kişi bende işe yaradı diyorya onlarada inanmıyorum bu kadar insana yaramayan şey bir iki kişiye nasıl yaradı ilginççç!!!!!

arkadaşlar ben kullandım ve hiç memnun kalmadım orada söylenenler yalan sakın alıp paranızı boşa harcamayın kullanım hatasıda yok yedinci gün hiç incelme yok ve geri aradığınızda bakmıyorlar ilgilenmiyorlar sakın almayın boşuna okadar garanti konuşuyorlar sakın inanmayın

bu tür ürünler kesinlikle para tuzağı herkes olumlu şeler duymaya aç o yüzden çok iyi dolandırılıyorlar. şunu çok iyi bilin ki hiç bir ürün bölgsel incelme yapmaz, yapamaz. bu insan vucudunun fizyolojisine aykırı ayrıca çatlaklara yüzeysel kremler kesinlikle etki etmez. lütfen böyle insanların umutlarını sömürenlere prim vermeyin.

Az once televizyonda izledigim beyefendi bu urunu o kadar kendinden emin bir sekilde anlatti ki bu tur seylerin genelde palavra oldugunu bildigim halde inanasim geldi.arkadaslar ben yillardir saglik sektorunde calisiyorum ve edindigim bilgiler dogrultusunda sunu soylemek istiyorum catlaklari gecirmek icin disardan surulen urunler yerine daha cok cerrahi veya cilt altina uygulanan islemler yapilmasi gerekiyor.cunku cilt cok katmanli bir olusum ve bunu tamamen yenilemek zor bir sey.ben kendimde yillardir kilo alip vermelerin sonucu olusan catlaklarim icin bir cok krem de denedim hic faydasini gormedim.o yuzden bence boyle seylere kanmayin. Tabi ki herkes ister bir mucize olsun ve kisa surede sonuc alalim ama ben inanmiyorum.ve deneyip de paylasanlara da burdan tesekkur ediyorum...

ve o çağan denen adam tam bir pazarlamacı..adamın yalan söylediğini biliyorum ama diyorum ki alıyım çok inandırıcı konuşuyor belki etki eder diyorum ama sonra buraya bakıyorum hemen vazgeçiyorum..yani kandırılmaya okadar müsaitiz ki bi çok insan onun yalan olduğunu bile bile alıyo belki bi umuttur diye ..insanları kandırmak ne kadar kolay böyle simsarlar için:KK50:

Arkadaşlar ben de şimdi gördüm bu bioxel jel reklamını çok iddialı konuşuyordu adam.. Araştırdım şöyle bir .. Sitesinde hep olumlu yorumlar var ama burada ürünü kullanan arkadaşların pek memnun kalmadıklarını gördüm.. Açıkçası üründe pahalı geldi bana.. Ben çatlaklar için düşünmüştüm bu ürünü ama vazgeçiyorum.. çatlakları okadar çok araştırdım ki şimdiye kadar, iyileşmesi konusunda yüzde yüz çözüm yok deniliyor..adam da çıkmış yüzde yüz çözüm diyor.. öyle olsaydı, kendilerine bu kadar güvenselerdi çatlak problemi olan bir kadını çıkarırlardı televizyona 9 gün boyunca ürünü uygularlardı bölgeye her gün düzenli şekilde izleyicilerde görürdü iyileşiyor mu iyileşmiyor mu diye.. Ben firma yetkilisi olsam ürünüme de yüzde yüz güvensem aynen böyle yapardım.. Insanlar gözleriyle görsün başarıyı bak nasıl alıyorlar kutu kutu üründen...

merhaba arkadaşlar ben bu ürünü kullandım 2 hafta oldu biteli 3cmden fazla bi incelme olmadı ama ben ürünü doğum sonrası çatlaklarım için aldım kesin geçircekleri konusunda çok iddialıydılar ama hiçbir değişiklik olmadı kesinlikle almayın birde garanti weriyolar ama ürün bittikten sonra kimseye ulaşamıyosunuz herşey satana kadar yani paranıza yazık zaten ben plates yapıyorum o 3 cmde kendi çabalarımla gitti paranıza yazık aldıkları para 200 tl helal etmiyorum ve şu anda tüketici hakları mahkemesine werdim onları işaalaah geri alcam paramı...

Ürünün hiçbir faydasını göremedim ayrıca, müşteri hizmetleri sadece ürünü alana kadar ilgileniyorlar.Aldıktan sonrada sorun çıktığında hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar, her seferinde 'size döneceğiz' diyorlar ama tekrar arayan ben oluyorum.Artık bende Tüketici Haklarına başvuracağım ve hakkımı öyle arayacağım.
NOT: Sahte yorumlara güvenmemenizi tavsiye ederim.

Ürünün hiçbir faydasını göremedim ayrıca, müşteri hizmetleri sadece ürünü alana kadar ilgileniyorlar.Aldıktan sonrada sorun çıktığında hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar, her seferinde 'size döneceğiz' diyorlar ama tekrar arayan ben oluyorum.Artık bende Tüketici Haklarına başvuracağım ve hakkımı öyle arayacağım.
NOT: Sahte yorumlara güvenmemenizi tavsiye ederim.

Ya Çağan denilen şahsiyeti gördükçe sinirlerim zıplıyo.Bu nasıl bi umut tacirliğidir.Doğumdan sonra aldığım kiloları vermek adına adama kandım.Kocamla bi dolu kavgalar ettik.Adam mantıklı bu tip şeyler kandırmaca deyip durdu.Aldırmadı bana formülü.Adamın başının etini yedim ama Allah razı olsun yorumları görünce iyi ki aldırmamış.Yahu bende hiç düşünmüyorum ki ''Zayıflatsa bu formül 1.5 tonluk Okan Karacanı zayıflatır.'' Hey yarabbim sen biz kadınların kilo aldırıp mantığını yitirmesinden koru ...

Aynen bu Cagan adindaki adami gorunce benim de sinirlerim oynuyor. Adam canhiras sekilde konusuyor nefes almadan, bu sahtekarlik icin kendini paraladigi kadar dogru ve duzgun isler yapsa simdi kimbilir nerelere gelirdi. Arkadaslar lutfen ama lutfen size 200 TL ye bos umut satmalarina izin vermeyin. Sunu hic aklinizdan cikarmayin, gercekten iyi bir urun bu derece kendini paralarcasina ugrasip reklam yapmaya ihtiyac duymaz. Bir arkadas demis zaten "hic mi o adamin gozlerine bakmadiniz, ben yalan soyluyorum diyor" diye, cok hakli. Adami birkac dakika soyle bir dinleyin, konusmasina, tarzina, soylediklerine bakin. Oyle bir durumdaki o anda, ona "Bu urun sac uzatir mi, kemik guclendirir mi, boy uzatir mi, diyabete iyi gelir mi" diye sorsaniz hizini alamayip ona bile "Tabiiiiiiii" diyecek. Anlattigi mucizelerde hizini alamayacak cunku.. Yalan soylemek bedava, insanlari kandirmak cok kolay bu devirde hele de konu guzellik ise. Kizlar, selulitin tek caresi vardir o da yasak yiyecek ve iceceklerden uzak durmak, bol su icmek ve spor yapmaktir! Unutmayin her nimetin bir kulfeti olur, size kulfetsiz nimet sunacaklarini soyleyenlere aldanmayin bilin ki yalan soyluyorlar. Her seyin bedeli var ama bu bedel sizi kandirarak cebinizden caldiklari para olmamali. Son olarak, su mubarek Ramazan ayinin yuzu suyu hurmetine, insanlarin safliklarini kullanan butun sahtekar umut tuccarlarinin burnundan fitil fitil gelmesini, o paralarin onlara haram olmasini diliyorum. Ki zaten bizim dilegimizle degil, olacak olan odur, cok kisinin hakkini yiyorlar!:KK20:

X