Biosteron kullananlar buraya...

Papatya2001

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2015
27
3
48
Biosteron kullanıp fayda gören var mı?ben kullanıyorum ama hem çok pahalı hem de bir fayda yok sanki.

Bende bu gün yeni başladım.burdaki yorumları görünce araştırdım eczacıda kullanabilirsiniz bunu kullanarak hamile kalan tanıdıklarım var deyince kullanmaya karar verdim.her gün birtane alıcam.

Günde 3 adet alıyorum.Ama pek fayda görmüyorum.İnşallah siz de işe yarar.ben 5 aydır hemen hemen kullanıyorum.

Günde 3 adet alıyorum.Ama pek fayda görmüyorum.İnşallah siz de işe yarar.ben 5 aydır hemen hemen kullanıyorum.
size doktormu verdi. ben kendim aldığım için günde bir tane alıcam. Herkeste aynı etki yapmayabilir şansımıza artık. çokta uzun süre kullanmamak gerekiyormuş yan etkileri varmış

Bana doktorumun önerdiği doz bu.Yaşa ve yumurta rezervine göre veriliyor.Doktoruna danışmanı öneririm.Ben de biraz kıllanma yaptı.Aslında kullanmak istemiyorum çok da pahalı.Ama doktorum kullanmam taraftarı.Mecburum yani.Sen kaç yaşındasın?Yumurta rezervin düşük olduğu için mi kullanıyorsun?

arkadaşlar yaa şu ilacı kullanmayın, kullandıran doktorlarınızada karşı çıkın.. kalp ritmini bozuyor..
hormon ilacı ve vitamin takviyeli tedavilerde biesteron dhea kullanımı ilerleyen yıllarda kalp krizine sebep oluyor.
bu birebir kanıtlanmış bir durum.. bu konuyla ilgili sadece amerikada biesteron kullanıpta ilerleyen yıllarda kalp krizi geçirip hayatını kaybeden birçok kadın üzerinde araştırma yapılmış ve hatta Discoveride sadece bu ilacın yan etkileri ile hayatını kaybedenler için 2 saatlik bir belgesel yapılmıştı şaşkınlıkla izledim.. daha neler neler anlatılmıştı.. kaldıki hiçbir konuda faydasıda kanıtlanmadı deniliyordu.. Türkiyede de belkide sağlığını kaybeden çok var ama kim neyin neden olduğunun farkındaki hiçbirimiz..

bende yıllarca bilinçsizce kullandım hiç faydası yok.. yeni doktorum zaten ilk günden kesinlikle bu ilacı kullanmamamı belirtmişti..
mutlaka kullanılması gerekiyorsada dhea hormonunun testi yapılmalı o testte eksiklik çıkarsa kullanılmalı.. ama ben bu güne kadar test isteyipte kullandıran doktora hiç rastlamadım..

yumurta sayısı ve kalitesi için tek yapılacak şey var 1-2 ay aralıksız saf arı sütü, apitere veya bal polen vs kullanımı..

Benim doktorum yumurtaya dışarıdan fayda sağlanamaz görüşünde olduğu için sormadan aldım. Ama ben yumurtaya dışarıdan etki edilebileceğini düşünüyorum. ailemde erken menopoz var bende 40 yaşındayım yumurta rezervim düşük olduğu için kulanıyorum.

Siz ne kadar süre kullandınız?Yıllarca kullandım yazmışsınız sürekli mi kullandınız acaba?ben kullanmak istemiyorum ama hem çapadaki doktorum hem de gittiğim alanlarında isim yapmış iki doktor da tavsiye etti.yerine kullanabileceğimiz bir şey var mı?

Evet haklısın çaresiz her yola başvuruyoruz.Allah sonumuzu hayır etsin.Hamile kalabilmek için yapmadığımız şey kalmadı.

Bende riskli olduğunu düşünüyorum ama kullanıpta hamile kalan, yumurta sayısı ve kalitesi artanları görünce denemezsem içimde kalıcakmış gibi geliyor.

banada eski hastanem olan bahçeci grubun doktorları yıllarca kullandırdılar.. canım en az 5 tedavimde her tedavi öncesi 4-5 ay kullandırdılar..
hiçbir faydası olduğuna inanmıyorum bende kesinlikle yumurta sayısı kalitesi hiçmi hiç artmadı..
herkezin bünyesi farklı cevap verebilir ama bu ilaç kimseyi hamile bıraktıracak tarzda bir ilaç değil cnm..
yazdığım gibi arı sütü, apitera ve saf bal polen kullan 2-3 ay aralıksız tedavi öncesinde..

Evet haklısın çaresiz her yola başvuruyoruz.Allah sonumuzu hayır etsin.Hamile kalabilmek için yapmadığımız şey kalmadı.
Allah umutlarımızı boşa çıkarmasın inşaallah. Ben geç evlilik yaptım. Evlenene kadar çocuk aklıma bile gelmezdi. Şimdi ise olsun diye yapmadığım kalmadı.

ben de saf bal, arı sütü, polen ve poripolis duymuştum çok faydalıymış yapmayı düşünüyorum

o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…