Bioderma serumu cildimi yakıyor lütfen bakar msnz

Kutbettin

Şüphesz insanğlu yasklndğı şey üzerine hırslı olur
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2020
1.938
3.014
Merhaba kızlar bioderma leke serumu aldım kaç gündür kullanıyorum cildimde hafif kızarıklık yapıyor ve çom az yanma da oluyor. Yüzümde pek etkisini de görmedim. Bikaç ürün kullanmıstım önceden 3.gün etki görmeye baslıyordum ama bunda pek bsy yok. Kullananlae lütfen yazabilir mi kaç günde etkisini gördünüz siz. Yüzümü az yakıyor ve kızartıyor kullanmayı bırakmalı mıyım. Yüzümde gebelik ve güneş lekeleri var psikolojimi bozdu doğumdan sonra esmerleştim resmen

bildiğim şudur ürünleri alırken lütfen hipoalerjenik mi diye bakın. contact dermatitliyim, bioderma'dan sonra kaşınmaktan öldüm. hassas cildiniz varsa durdurun kullanmayı. bazılarının soyma vb gibi sonuçları oluyor gerçekten.

bu hafta pureexen fresco tonic kullanmaya başladım. kaşınma, kızarıklık görmedim. isterseniz bir deneyin. ben hipoalerjenik diye almıştım.
geçmiş olsun.

Bence birakin kullanmayi. Cildinize uygun degil belli ki

bildiğim şudur ürünleri alırken lütfen hipoalerjenik mi diye bakın. contact dermatitliyim, bioderma'dan sonra kaşınmaktan öldüm. hassas cildiniz varsa durdurun kullanmayı. bazılarının soyma vb gibi sonuçları oluyor gerçekten.

bu hafta pureexen fresco tonic kullanmaya başladım. kaşınma, kızarıklık görmedim. isterseniz bir deneyin. ben hipoalerjenik diye almıştım.
geçmiş olsun.
Bence birakin kullanmayi. Cildinize uygun degil belli ki
Teşekkür ederim bıraktım kullanmayı :KK43:

X