Binlerce Kez Şükür 🙏 Hamileyim...

Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla ilerlrsin inşallah

Cnm çok sevindim senin adına Rabbim sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin.Hayırlı evlat olsun insallah.
Bana da dua edermisin bizde cok istiyoruz bir seneyi gecti olmuyor...

Cnm çok sevindim senin adına Rabbim sağlıcakla kucağına almanı nasip etsin.Hayırlı evlat olsun insallah.
Bana da dua edermisin bizde cok istiyoruz bir seneyi gecti olmuyor...
Allh razı olsun inş tez zamanda rabbim nasip etsin umutsuzluğa kapılmayın inş olacaktır

Merhaba;

Aynı dönemde kimyasal yaşamıştıkkkk.Çokkk iyi hatırlıyorumm sizi umarım rabbim sağlıkla kucapına almayı nasip eder.
Ve tabikii bizlere dee

Allah hayirlisiyla kucaginiza almayida nasip etsin insallah. Isteyen herkesede en kisa zamanda versin insallah

Deneyeceğim insAllah Rabbim bana da nasip eder o duyguları yaşamayı

Yaaa sonuna kadar okudum ve gerçekten içimde hissettim sanki tüm yaşadıklarınızı. O kadar sevindim ki Rabbim dileyen isteyen herkese bu duyguları tattırsın. Sağ Salim kucağınıza alırsınız inşallah

Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.. çok duygulandım sanki kendim hamile kalmışım gibi oldum.. Rabbim isteyen her kuluna inşAllah bize de tez zamanda bebek nasip etsin dualarınızda unutmayın lütfen..

ALlah razı olsun amin gerçekten rabbim aratmasın çok zor bir süreç siz de inş sağlıkla alın kucağınıza

Allah razı olsun her zaman dua ediyorum benim gibi isteyen herkese nasip et rabbim diye inş tez zamanda siz de müjdeli haber verirsiniz

Kist mi var di sizde gebelik olmama nedeni neydi acaba bu arada Allah hayirli etsin Allahim olmayanlarada en kisa surede nasip etsin

Bizde ilkinden sonra hemen olur sandik ama 7 yil bekledik rabbim.bugune nasip etti herseyin basi tevekkul ve dua en bitti dedigun yerde geliyor rabbimin mucizeleri en kotu gunlerimiz boyle olsun ❤ rabbim tum iateyen herkese nasip etsin ve hamile olanlarin saglikla kucagina almayi nasipnetsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…