BIM e gelecek olan Golden Rose lar

amancia

Teleften bir gece..
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2009
3.893
35
kızlar 5 martta bim e golden rose ürünleri geliyor yaklaşık 3 tl ye. ben sadece ojesini kullandım g. rose nin. kullananlar sizce hangi ürünleri almalıyız? kapatıcı,rimel,eyeliner,far vs.
sevgiler:asigim:

Rujlarını kullandım hala kullanıyorum çok güzel renk tonları:asigim:

Rujları ve parlatıcılar gerçekten iyi. Başka malzemesini kullanmadım. BİM'e geliyor demek he kaydirigubbakcemile3 bu golden rose un patronu da nasıl satacağını iyi biliyor cidden.

hıım 5 martta bende bimdeyim ozaman golden rose ojesini rujunu kullandım güzel.5 martta bimde görüşmek dileğiyle hatunlar:))

Ben çok memnunum. Yazında gene paletli farlarını getirmişti bim ben aldım çok güzel. Gerçi sabahta gittim binme eyelınırını maskarasını aldım .

bende ruj almayı düşünüyorum iyidir bence dudak nemlendirici kullanmştım golden rose çok iyi

işten çıktığımda gittim hiç bişey kalmamıştı :s bugünde geçerken farklı bi bim e uğradım 2 far kalmıştı onlarıda aldım bi diğerine baktım rujda kalmıştı ama renkleri güzel değildi. eyeliner alamadım içim gidiyor!

ayy ya ben unutmuşum ya ben ne yapayım kaçırdım fırsatı.en azından sen gene far almışın şekerim

ben aldım 5 martta.öglen oldugu halde çok az kalmıştı.ama kalanlardan 5 parça şey aldım.denedim gayet güzel.

gri far alabildim hiçbir şey kalmamıştı onu bulabildiğime şükrettim

yav ne zaman geliyo bime golden roselar belirli bir tarih var mI?

ben baktığımda kajalın yeşil farı vardı en son almadım pis gözüktü gözüme .

Tekrar ürün ne zaman gelir bime hanımlar?

zaman zaman geliyor onu takip etmek lazım ben pudra rimel eyeliner ve allık alabilmeyi başarmıştımboshayallersmile

kızlar baya geçmiş tarih ama o dönemde biz de bime almak için saat 9.30da gitmiştik.teyzeler ablalar hatta yaşlı amcalar hepsi gelmiş tıklım tıklımdıalsanaalsanasmile bimin takipçileri var cuma sabahtan gelip toplayıp gidiolar ben pudra ve allık alabildim :lepi:çook memnunumm sık kullanmama ragmen yaz geldi anca bitti valla parlatıcıları da çok güzel takip edin aktüel sayfasını ii ürünler denk geliyor:)kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…