Bilgisi olan yeni gebeşler buraya

Morpo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2024
66
24
25
kızlar merhaba. Benim 25 Eylülden bu yana tuhaf belirtiler var ama hamilelik mi bilmiyorum. İdrarim bazen çok parlak sarı bazen açık sarı göbek deliğimin altında bir dolgunluk vardı düne kadar bugün iyiyim çok su içtiğim için normal olarak sık idrara çıkıyorum. Büyük tuvaletimde gün içinde artış var 2 3 defa gidebiliyorum 1 haftadır hemen hemen. Geçenlerde poşet kaldırdım sol kasigimda bir batma hissettim. Adetime 8 gun var ve bugün itibariyle göğüslerim sis ve ağrıyor. Sizce olabilir mi sizin belirtileriniz nelerdi?

Bir de cok pardon ama vajina ağrısı ben nedir bilmem bu ay ağrıyor ve rahmimde biraz ağrı var ama yumurtalık bölgemde yani yanlarda değil ağrı bu ağrıda çok nadir girip çıkıyor normalde adet olacağımda sağlı sollu ağrır yumurtalık kısımları

Gebelikte sık idrar olur ama diğeri cıx belirti değil. 8 gün varsa şu anda hamile olduğunuzu vücudunuz bile henüz bilmediği için bunlar gebelik belirtisi gibi gelmedi bana.

Benim de değişik bi vaj ağrısı oluyodu ara ara. Ama benim ilk belirtilerimde sersemlik vardı başım bakışım etrafaa karşı algım tuhaftı. Burnum sızlıyodu yanıyodu değişik bi his. Sonra memelerde çok hassasiyet ve ağrı adet dönemindekinin 2 katı. Şu an hiç bi belirtim yok ara ara yumurtalıkta batma oluyo burun yanması azaldı. 4 haftalık falan galiba daha önce bi kimyasalım olduğu için beklicem.

Gebeş mi ahhahuaa regl ile gebelik belirtileri çok benzer. O yüzden test yapmadan tam olarak bilemezsiniz. Akıntı normalden fazla oluyor aklımda kalan bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…