bilgisi olan varmı??

meleqq_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2008
110
1
40
merhaba arkadaşlar bu ay adetimin üçüncü günü test verdi doktorum yalnız 27 si adet günüm olduğu halde bugün oldu hastalanmadım idrar testi hiç yapmadım 2 gün önce kan testi yaptırdım hamilelik çıkmadı bir sürü moralim bozuldu kesin hastalanırım dedim ama bugün oldu hala gelmedi doktorumu aradım her ihtimale karşı 1 hafta daha bekle olmazsan bir daha kan testi yaptır dedi peki olsa kesin çıkmazmıydı yada sonradan hamilelik çıkma olasılığı varmı boşa umutlanmak istemiyorum 1.5 yıllık evliyim adetlerim hep düzenli oldu hiç şaşmadı adet ağrılarını benzeyen pek ağrım yok sadece ara ara kasıklarıma ağrı giriyor birde sabahları yataktan kalkarken midem bulanıyor birde hep ıslaklık hissediyorum. çok uzun oldu ama durumumu anlatmak istedim başına böyle bişey gelen yada duyan varmı korkmaya başladım senağlamasenağlama

canım bence tekrar kan testi yaptır bakalım bide idrar testi yap kendin evde hamileliğin bazı belirtileri var ama bence test yap kendin evde.

canim benim,hic gunum gecmemisti test yaptim,regl olacagim gun,ve hamilea.s. ciktim,,

canım bence çok bebek istediğin için psikolojik olabilir ama bide şöle bişeyde var benim bi arkadaşımın 6 haftalık olana kadar kan testi bile negatif çıkmıştı biraz akışına bırak ve 2 gün sonra tekrar test yap

canım bence çok bebek istediğin için psikolojik olabilir ama bide şöle bişeyde var benim bi arkadaşımın 6 haftalık olana kadar kan testi bile negatif çıkmıştı biraz akışına bırak ve 2 gün sonra tekrar test yap

inşallah arkadaşının başına gelen banda olur bu ay olur diye aklıma bile gelmedi çünkü doktora gitmiştim ve adet olup test zamanını bekliyordum yani hamilelik aklımın ucuna bile gelmediki, taki günüm geçene kadar ben patrondan izin bile almıştım, adet olup 3.günü giderim diye test sonuçlarına göre tedaviye başlıcaktık, artık korkmaya başladım kist falan diye çünkü olur dediğim aylarda bile günüm hiç geçmedi ama artık hayırlısı ama çok korkuyorum elimdeki tek tesellim düzenli adet görüyor olmamdı artık oda yokkk senağlama

canım bencede bir daha kan testi yaptır eğer geç döllenmyese zaten kadanda hemen belli olmuyor ufaklıklar ben 20 gün geçmesine rağmen idrarda göremedim kanda çıktı inşallah hamilesindir

X