Bilgisi olan bana bilgi verebilir mi?

maviiii1635

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2024
3
0
41
Bir kimyasal biride kalbi duran 2 kere hamileligim oldu kurtaj oldugumdan 9 ay sonra tekrar hamile olduğumu öğrendim ama sevinemiyorum bir turlu olumsuz cok sey yasadigimdan.kan degerlerim ilk 1300 kusurlerdeydi 6 gun sonra 15000 cikti kakat keseyi goremedi altan bakti kese var nokta gibi birsey var icinde bos gebelik olabilir dedi moralim cok bozuk yani diger hamileligimde degerler ddüsuktu bebek görünüyordu bu seferkinde degerler iyi bebek yok Ne yasiyorum ben bilemedim.ayni durumu yasiyan varmi pazartesi gel dedi dr bir yanim gitmek istemiyor olumsuz birsey daha duyucam diye bu süreç cok yordu beni

of ne kadar zor süreçlerden geçiyoruz ya. geçmiş olsun canım inşaAllah ikiz olduğu için değerin önden yükselmiştir
Bosuna demiyor Rabbim Cennet Annelerin ayaklarinin altinda diye biz kadinlar yasiyoruz bu kadar ince detaylari hepsinin altindan da kalkabiliyoruz.Ikiz bebek hic düsünmedim onu yasamadim deger nasil olur bilgisi sifir.Kese var birde icinde nokta gibi bisey var yarin gidicem dr bir yandanda ayaklafim geri geri gidiyor olumsuz bisey diycek diye hayirljsi ne diyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…