Bilgisayarımda kimler msn açmış lütfen yardım

oyademir

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2008
321
1
39
Merhaba
ben vista kullanıyorum kimlerin hangi adreslerle msn açtığını öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim a.s.

XP için bu işey yarıyor ama Vistada işe yaramı bilemiyorum
bilgisayarıımı çift tıklayıp, Yerel disk C yi seçtkten sonra yandaki dizini C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger adres çubuguna kopyala yapıştır yaparsanız bilgisayarda açılan tüm msn adreslerini gösteriyor

yorumun için teşekkür ederim canım ama malesef bu vistada işe yaramıyor
yokmu bilen arkadaşlar

C diskine gireceksin
kullanıcılara tıklaycaksın
pc ismi nedir bilmiyorum ama isim olarak ne atadıysan ona tıklacaksın (ör: administrator)
AppData bu klasöre gireceksin
sonra Local klasöründen microsoft ardından messenger
bütün klasörler orda mevcuttur canım a.s.

benim pc ismim dml bende kısayol bu

C:\Users\DmL\AppData\Local\Microsoft\Messenger

yorumun ve verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim ama benim bilgisayarımda c den kullanıcılara girdikten sonra normal belgeler resimler falan çıkıyor ben üstteki arama yeriyele AppData arıyorum daha sonra Locala aynı şekilde girdim ama Microsoft\Messenger yok yani çıkmıyor malesef a.s.

Sunu da deneyin bi'

BAŞLAT
Ara
Dosya yada Klasör. dizinine gidin.

Tüm dosya ve klasörleri seçeneğine tıklayın

not: eğer arama yapmanız halinde dosyalar görünmüyorsa Araçlar/Klasör Seçenekleri/Görünüm/Gizli dosya ve klasörleri göster "tik koyun"/Bütün Klasörlere Uygula...
düzenleyip tekrar arama yaparsanız görünecektir.

Açılacak olan arama penceresinde Dosya adı - sözcük yada deyim kutucuklarına "@hotmail" yazmanız yeterli,
İleri düzey seçenekler kısmındaki "tüm kutucuklara tik" koyun ve aramaya başlıyalım.

Arama sonuçlarınız çıktığı zaman herhangi bi dosyaya fare ile sağ tuş klikleyip "İçeren Klasörü Aç" dediğiniz zaman klasöre ulaşırsınız...

X