Bilginize ihtiyacim var

E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar bir şey kafama çok takılıyor.Yumurtlama her ay aynı taraftamı olur.Benim dış gebelikten dolayı sol tüpüm kapalı ve her ay yumurtlama döneminde sol tarafım ağrıyordu.Ama bu ay sağ tarafım çok ağrıyor yani açık olan tüpümün tarafı ben sürekli bunu düşünüyorum beni aydınlatırsanız çok sevinirim çünkü düşünmekten tavuk yunurtası bile görecek halim kalmadı artık

canim yumurtlama her zaman ayni taraftan olmaz. genelde sirasi ile olur derler ama sirasiyla da olmayabiliyor. hangi taraf olgunlasti ise o taraftan atiliyor yumurta.
yani 2 ay bir taraftan 1 ay digerinden. karisik yani.

benim de sol tupum dis gebelikten dolayi alindi. ben de bazen dusunuyorum sagdan mi soldan mi yumurtluyorum diye. ama bence agrimasina vs bakma. tersi olabiliyor. hamile oldugumda hep sag taraf agrimisti. boyle sag kasigima kelebek cirpintilari olmustu. bebege yormustum ama megerse bebek solda tupun taaa yumurtaliga yakin tarafindaymis. ne alaka yani.

neyse eger hangi taraftan yumurtlayacagini merak ediyorsan ve durumun iyi ise kliniklerde ustte ultrason ile baktirabilirsin. 50-60 YTL falan. belki daha ucuzunu da bulursun. o zaman eger soldansa calisma yapmazsin:)

bende aynı durumdayım benimde dış gebelikten dolayı sol tüpüm kapalı bu ay dr. gittiğimde yumurtalarım zayıfmış bakalım bende bu ay klomen kullanmaya başlayacağım bende merak ediyorum yumurtlamam olacakmı, gelişecekmi diye birde dr. sordum benim sol tarafım tıkalıysa ben ozaman 2 ayda bir mi yumurtluyorum dedim bana bir gözün körse diğer gözünle görebilirsin, bir kulagın sağırsa diğer kulağınla duyarsın dedi yani ne bilim işte diğerinin tıkalı olması değiştirmiyormuş sonucu hayırlısı olsun bakalım hakkımızda...

X