Bilgilerime ulaşmış

xiomi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2023
677
848
Merhaba
Daha önce bir doktorla işlem icin görüştüğümü sonra da bir sekilde yakınlaştıgımizi anlatmıştım.Sonrasinda bana geleceğim dedi ve gelmedi üstelik haber bile vermedi çok sinirlenip iletişimi kesmistim.6 ay sonra beni bir türlü unutamadığını sürekli kafasında o geceyi döndürdüğünü bana karşı duygusal bir sorumluluk almaktan korktuğu icin böyle davrandığını anlatti.Ayrıca kendisinin düşmanı ve rakibi çok olduğunu o yüzden benden emin olamadığını söylemişti.Ben de kabul etmedim artık hevesimin kalmadığını söyledim.Oraya gelmem hataydı dedim.Kızıp kapattı.Sonra dayanamayıp hikayelerine baktım ama doktor sayfasının yani sekeeteri falan düzenliyor zannettim baktığımı görmez diye düsünüyordum ama bakıyormus😬Neyse bana mesaj attı sen benim hikayelerime ben senin gecmisine baktım sonunda hicbir sey olmadi diye.Yani sanırım evlenip boşanmamı sorun etmiş.Konuşmaya devam ettik ve sürekli beni düsünüp araştirdiğini söyledi anneannemin ismini ve babamın teline kadar bulmus nereden bulmuş anlamadım ve biraz da gerildim açikcası.Ben de az çok anlarım bu işlerden nüfus müdürlüğünden birini bulmak zorunda kalmıştım ama bu bildiğin seceremi çıkarmış kendisinin parti ayaği da var acaba oradan mı buldu🤔

Hastane bilgileri de olabilir. Sonuçta doktor.

Bir manyak da benim nüfus kaydımı bulmuş olmalı ki bilgilerimi bana iletmişti. Bakalım bir iş çıkacak mı bu konudan 👀

Merhaba
Daha önce bir doktorla işlem icin görüştüğümü sonra da bir sekilde yakınlaştıgımizi anlatmıştım.Sonrasinda bana geleceğim dedi ve gelmedi üstelik haber bile vermedi çok sinirlenip iletişimi kesmistim.6 ay sonra beni bir türlü unutamadığını sürekli kafasında o geceyi döndürdüğünü bana karşı duygusal bir sorumluluk almaktan korktuğu icin böyle davrandığını anlatti.Ayrıca kendisinin düşmanı ve rakibi çok olduğunu o yüzden benden emin olamadığını söylemişti.Ben de kabul etmedim artık hevesimin kalmadığını söyledim.Oraya gelmem hataydı dedim.Kızıp kapattı.Sonra dayanamayıp hikayelerine baktım ama doktor sayfasının yani sekeeteri falan düzenliyor zannettim baktığımı görmez diye düsünüyordum ama bakıyormus😬Neyse bana mesaj attı sen benim hikayelerime ben senin gecmisine baktım sonunda hicbir sey olmadi diye.Yani sanırım evlenip boşanmamı sorun etmiş.Konuşmaya devam ettik ve sürekli beni düsünüp araştirdiğini söyledi anneannemin ismini ve babamın teline kadar bulmus nereden bulmuş anlamadım ve biraz da gerildim açikcası.Ben de az çok anlarım bu işlerden nüfus müdürlüğünden birini bulmak zorunda kalmıştım ama bu bildiğin seceremi çıkarmış kendisinin parti ayaği da var acaba oradan mı buldu🤔
Ya böyle sokuk kafalar beni çok güldürüyor 😂😂 hatunla günü birlik one night stand yaşamayı sorun görmüyor ama evlenip boşanmış bir hanımla ciddi bir yola girmeyi sorun ediyor . Doktor olmuş ama beyin hala afganistan sizce bu adamla oluru var mı? Ayrıca sizin bilgilerinize ulaşması yasal değil KVKK kapsamında . Ben olsam baya bir kukremistim. Bu konularda aşırı hassasim.Sakin kalmışsınız iyi bari . Ay ayrıca ne düşmanı ne rakibi salak mı ya bu sanki İsveçli bilim adamı da klonlamayi icat ediyor ahmak herif. Ayagı oldugu parti malum partiyse zaten uzak durulması gereken bir beyin yapısı.

Son düzenleme:
bi geceye daha ihtiyacı olmuş, listeyi karıştırırken aklına sen gelmişsin yazmış. İhtiyacı doğrultusunda kişileri hikayesine bakan kişilerden ayıklıyor da olabilir kim available ise ona bulaşır yumuşak gördüğüne gider. Başına bela olmayacak kim var diye bakıyordur seni araştıracağını sanmıyorum.

İşlem yaptırmaya giden hastaya kaynamak etik mi?

Merhaba
Hastasına yürüyen adam başkasına da yürür. Adam liste tutuyor heralde sıradan canı sevişmek isteyince herkese yoklama çekiyor. Sağda solda konuşur mu diye yoklama çekiyor işte sana ayılıp bayıldığından değil

Ya böyle sokuk kafalar beni çok güldürüyor 😂😂 hatunla günü birlik one night stand yaşamayı sorun görmüyor ama evlenip boşanmış bir hanımla ciddi bir yola girmeyi sorun ediyor . Doktor olmuş ama beyin hala afganistan sizce bu adamla oluru var mı? Ayrıca sizin bilgilerinize ulaşması yasal değil KVKK kapsamında . Ben olsam baya bir kukremistim. Bu konularda aşırı hassasim.Sakin kalmışsınız iyi bari . Ay ayrıca ne düşmanı ne rakibi salak mı ya bu sanki İsveçli bilim adamı da klonlamayi icat ediyor ahmak herif. Ayagı oldugu parti malum partiyse zaten uzak durulması gereken bir beyin yapısı.
Aramızda cinsellik olmamıştı ama ben de niyetinin o olduğunu düşünüyorum ve evet o partiliyle isim olmaz sadece gerildim yaptigindan

Hastasına yürüyen adam başkasına da yürür. Adam liste tutuyor heralde sıradan canı sevişmek isteyince herkese yoklama çekiyor. Sağda solda konuşur mu diye yoklama çekiyor işte sana ayılıp bayıldığından değil
Hastaları genellikle erkek ama bilemeyceğim😄

Panelden bulmuş olma ihtimali de yüksek VPN ile ücretsiz tüm sülale kimlik,telefon ulaşılabiliyor.Hasta ruhlu olduğunu düşünüyorum yazsa da yanıt vermeyin,devam ettirirse kesinlikle şikayet ederdim.
Biz cahiller icin Türkçe'ye tercüme eder misinz

Biz cahiller icin Türkçe'ye tercüme eder misinz
Ücretsiz sorgulama siteleri var yasal değil.Vpn uygulaması ile verilen linkten giriş yapıyorlar.Sorgulama yapabilmek için sizin isim soyminizi bilmesi yeterli veya telefon numaranızı biliyorsa da sorgulama yapılıyor. Tapu kayıtlarınız,sülale sorgu,telefon numaları adres bilgileri vs.herşey sorguda çıkıyor. Dediğim gibi yasal olmadığı için zaten VPN farklı ülkeden giriş yapmış gibi kullanıyorlar.Hatta bildiğim kadarıyla WhatsApp hesabı patlatma,spamlama butonu dahi mevcut.

Ücretsiz sorgulama siteleri var yasal değil.Vpn uygulaması ile verilen linkten giriş yapıyorlar.Sorgulama yapabilmek için sizin isim soyminizi bilmesi yeterli veya telefon numaranızı biliyorsa da sorgulama yapılıyor. Tapu kayıtlarınız,sülale sorgu,telefon numaları adres bilgileri vs.herşey sorguda çıkıyor. Dediğim gibi yasal olmadığı için zaten VPN farklı ülkeden giriş yapmış gibi kullanıyorlar.Hatta bildiğim kadarıyla WhatsApp hesabı patlatma,spamlama butonu dahi mevcut.
Gercekten korkunç buna göre herkes herkesin bilgilerine cok kolay ulaşabilir

bilgilerine ulaşıyor olması korkunç olduğu kadar da yasadışı. siz şu anda flörtleşen bir tavuş kuşunun tüylerini kabartması gibi size karşı bir hareket sergilediğini sanıyorsunuz ama taciz ediliyor olduğunuzun farkında değilsiniz. sizin rızanız olmaksızın bu şekilde davranamaz. lütfen sınırlarınızı koruyun bu gibi denyoca hareketleri flört zannetmeyin.

Tabi ki bir tuş kadar kolay ulaşmak,kişisel bilgilerimiz daha yıllar önce çalındığı için maalesef şuan hiç görmediğimiz akrabalarımızın adresine kadar ulaşmaları çok kolay.Aklınıza gelebilecek her türlü sorgulama yapılıyor panellerde ve ulaşması çok basit.Özellikle ergen tayfa dediğimiz kesim sosyal medyada çok sık kullanıyor bunu.
Bu sebeple çok yakın olmadığım insanlara iletişim bilgisi vermem,iki ismim varsa herkes sadece bir tanesini bilir.Özellikle sosyal medyada kullanıcı ismimi soyismim olmadan kullanmaya özen gösteririm.Yakın çevreden maalesef gizlemek mümkün değil bu bilgileri ama sosyal medyada hasta ruhlu birine denk gelmemek veya gidip yaşlı başlı dedemin dolandırılmaması için dikkat ediyorum.Beni bulan dedemin kimlik numarasını da bulacağı için adamı kandırarak çok rahat malı mülkünü elinden alabilir.O yüzden özellikle sosyal medyada dikkatli olmamız gerekli.Dediğim gibi bu adamda hiç normal değil uzak durmanızı tavsiye ederim.İişsiz gibi sülale araştırmak nedir,ordan eski eşi de araştırır,içtiğiniz ilacı da.Keskin bir dille yol verin ve bakmayın hiç hesabına,hayır gelmez.

X