bilen biri varmı?

L

lemis81

Ziyaretçi
arkadaslar bı sorum olucak...
sımdı dıyelımkı yenı hamıle kalmıs bı kadın dusunun,yanı daha bıkac haftalık gebelıgı ve kandakı gebelık hormonu 50 yada 60 .ve gebelık bu degerlerdeyken son buluyo..pekı kandakı bu hormonun sıfırlanması kacgunu bulur bunu merak edıyorum.yardımcı olursanız sevınırım:CüvCüv:

canım ne demek istediğini pek anlamadımm zaten hamılelık devam edıyosa bu değer hiç düşmemesi lazımm hatta katkat artmalı eğer düşüyorsa zaten o gebelik iyi gitmiyor demektırr yanı hamile iken bu sayı sıfırlanmazz....

yoo ustede yazdımya hamılelık bu degerlerdeyken son buluyoo

ama bı düşük varsa değerler gittikçe düşmüşse zaten gebelik yo demektırr o yavaşça düşer ama doktora her ihtimale karşı gıtmek gerek böle bi durum varsa çunku parça varmı içerde veya dış gebelik mi dıye..... benim bildiğim bunlar canım sevgilerrrrrrrrrrr................

50 60 bı kere hamılelık o0ld gösterırr

benım sorum bu gıbı bır durumda degerler kac gunde duser ?

arkadaslar bı sorum olucak...
sımdı dıyelımkı yenı hamıle kalmıs bı kadın dusunun,yanı daha bıkac haftalık gebelıgı ve kandakı gebelık hormonu 50 yada 60 .ve gebelık bu degerlerdeyken son buluyo..pekı kandakı bu hormonun sıfırlanması kacgunu bulur bunu merak edıyorum.yardımcı olursanız sevınırım:CüvCüv:

canım bu anlattığın durumu yaşadım, malesef buna kimyasal gebelik deniyor ve değerlerin sıfılanması 4-6 gün arası değişiyor bende 4 günde sıfırlanmıştı

canım bu anlattığın durumu yaşadım, malesef buna kimyasal gebelik deniyor ve değerlerin sıfılanması 4-6 gün arası değişiyor bende 4 günde sıfırlanmıştı

sagol canım bekledıgım cevap buydusüprizzzzz

muhtemelen kimyasal gebelikmiş 3-4 gün içinde düşmesi gerekiyor

canımcım kimyasal gebelik bu yaşadığın 5-6 günde değer düşer canım..geçmiş olsun

X