bilemedim :(

sulexsule

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2011
371
5
merhaba arkadaşlar adetim geçikti yaklaşık 10 gün geçikti bugun test yaptım pozitif cıktı ama sanki hiçbir belirti yok gibi anlayamıyoruum ki kendimi dinliyorum şu an pazartesi olsada kan testi yaptırsam offff offff umarım hamileyimdir hiçbir belirti olmadığı halde sonucu pozitif olan varmıdır acaba

umarım rahatlamışsındır biraz...bence olumlu sonuç....kan testini yap göreceksin...yani inşallah öyledir....benim hikayem pek mutlu sonla bitmedi ama bir gün kontrole gittim doktor dedi artık kalbi atmıyor...ölmüş bebeğin....çok ağladım çok üzüldüm....başka bir doktora gittim bir umut ama yok işte ölmüş bebeğim...veren allah alan allah dedim...şimdi bir umut gidenin yerini doldurmaya çalışıyorum...

10 gün gecikmişsen ve test pozitif çıkmışsa hiç düşünme büyük ihtimal hamilesindir ben testte çıkmayıp hamile kalanı çok gördüm ama pozitif çıkıp yanlış çıktığını görmedim içini rahat tut zaten hamilelik belirtileri için erken :)))

bu nasıl yazı yavv akılm karıştı:26::26::26::26::26::26:

yarın doktora gideceğim ama bugun bi test daha yaptım oda pozitif cıktı ya inşallah vardır ya

yarın doktora gideceğim ama bugun bi test daha yaptım oda pozitif cıktı ya inşallah vardır ya

İnşallah hayırlısıyla hamilesindir.
Bildiğim kadarıyla idrar testinde pozitif yanılması çok düşük.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…