Bilal Erdoğan İtalya'ya yerleşti

Beyin Göçü oldu yine desene
Yıllar yıllar önce, arka koltuğumda 2 kız oturup konuşuyorlardı hararetli şekilde.
6. girişleri olacakmış üniversite için sınava. En sonunda biri dedi ki "hayır yağğniiğğ en sonındağ gitçem kanadaya falan, ondan sonra diyorlar ki niye oluyor beyin göçü, dimiğ amağ"
İnş. gitmiştir

Gittiyse de Kanada'ya yazık

Biraz da Kanadalı insanlara faydası dokunsun di mi ama

Her şeyi anladım da neden B.Erdoğan'a hakaret ediliyor? Kendisi siyasi lider değil, neden bu nefret? Sümeyye Erdoğan'a da aynı nefret. Emine hanıma da. Şaka mı bu? Erdoğan'a olan hakaretler hızı kesilmeyip bir de ailesine ediliyor sosyal medyada her yerde. Gemicikleri varmış. Birilerinin rezidansları görülmez ama hemen örtbas edilir. Başka ülkede de sıkıysa hakaret edilsin. Ama sorsak bo olkodo ozgorlok yok

O çocuklar ölü yıkamayı nasıl öğrenecekler elin İtalyasında? Ağlatamayın beni..

kedini bilime adamis...e gemicikler nolucak simdi...
ee gemicikleri yok mu? sagir sultan biliyo.kimse uydurmuyo yani bnu....insanlar kuru ekmege talim ederken millet kupunu dolduruyo..ama bunlari soylemek suc ne yazikki bu ulkede.yani evt szin dedgniz gbi bu ulke de ozgurlukk yok...

Siyasi lider değil ama emirler verebiliyor çocukları,siyasi lider değil ama bakanın koltuğuna oturabiliyor bakan ayakta bu arada,siyasi lider değil ama milli eğitim ile ilgili açıklama yapabiliyor ...dahası var ama nasıl olsa hak göreceksiniz.Hakarete karşıyım kim olursa olsun.Ses kayıtlarında milletin bir tarafına bir şey yapacağız diyen iş adamına her türlü yardımı yapana ses yok.Millete hakaret ve küfür ediliyor o zamanda isyan ettiniz mi.Haklısın valla örtbas ediliyor bütün yolsuzluklar.
Özgürlük demek yolsuzluğu partiye göre hak görmek mi ? 1 rezidansdaki daire ile gemi filosu bir mi? Kaldıki yolsuzluk ve rüşvet ile alındıysa ikisini de Allah'a havale ediyorum.Siz de diyebilirmisiniz aynı şeyi ?
Bu ülkede çok şükür her şeye rağmen özgürlük var.Her seçimde bunu devam ettirmek için oy veriyoruz.

Varsa söyleyin, ben edilen hakaretleri de kast ediyorum. Neden işinize gelen kısma cevap veriyorsunuz? Rezidansı da açıklayın o zaman, Kılıçdaroğluna da hakaret edin buyrun. Ama edemezsiniz dimi, Bilal'e nefretiniz de tamamen babasından kaynaklı. Ister kendini bilime adar ister başka bir şeye.Ben de yurtdisinda doktora yapmayi istiyorum kime ne? Isterse fizana gider bizene. Bu size ya da bir başkasına hakaret etme hakkı vermiyor hanımefendi.

Ben gemiciliği olduğunu reddetmiyorum, olur ya da olmaz. Bakan koltuğuna oturma meselesini bilmiyorum ama ben b.erdoğanin pek konuştuğunu görmedim. Rezidansın bir tane olduğu ne malum peki? Madem haksızlığa laf edilecek 2 tarafa da laf edilmeli ki gemicik meselesi benim de moralimi bozmuştur. Çünkü benim de maddi durumum iyi değil açıkçası. Ben de koalisyonda batırılan bankalara noldu, Kılıçdaroğlunun batırdığı "valla nasil oldu ben de bilmiyorum" diye açıklama yaptığı peki? Ne çabuk unutuldu? Hepsi de yiyor açık ve net. Son diyeceğim de kimse her türlü hakareti edip bu ülkede özgürlük yok demesin. Nasıl sizin parti liderinize hakaret edilmesi hoşunuza gitmezse, benim de Cumhurbaşkanına hakaret edilmesi hoşuma gitmiyor. Hakaretle, hele de aileye hakaretle siyaset yapılmaz onlar da batmaz. Gider sandikta demoktarik hakkinizi kullanilirsiniz açık ve net.

tek istediğim takım tutar gibi parti tutulmaması.Tek gerçek bu vatandır.Yolsuzluk yapıldığını hepimiz biliyoruz,sizde biliyorsunuz bari savunmayın.Ama o da yaptı onunda şu yolsuzluğu var diye bu yapılanları meşrulaştırmayın.Her kim yaptıysa hesap versin diye feryat etmek gerekirken kim daha az yolsuzluk yapmış onu yarıştırıyoruz.
Makama saygımdan bende hakarete karşıyım.Tabii o makamdakide bana saygı duyacak,vatandaş ayrımı yapmayacak ve kesinlikle hakaret etmeyecek.Cibiliyetsiz demeyecek ,ananıda al git demeyecek,kelle demeyecek,acılı ailelere karaktersi demeyecek...çünkü o halk ağzıyla konuşamaz.Bu mevki bunu hak etmiyor bu halk hiç hak etmiyor.

profildeki sensin galiba kıskanmadım yanlış anlaşılma olmasın

neyse bilalle bi selfie koyarsın artık

değilim ama dur takip edeyim boş olduğum bir ara benlilerini yükleyeceğim :*

italyanın tek eksiği bilaldi

milletçe çok mutlu artık italyanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…