Aile Planlaması Bıktımm

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Smeacar

Sadece aşk
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2017
420
444
Surekli bitmek gecmek bilmeyen akintidan bıktım acaba nedeni ne olabilir doktora gitmeyi hep erteliyorum bide korkuyorum ya kotu bisey cikarsa diye :KK43:(

Bazn beyaz bazen seffaf nadiren kokulu olabiliyor ama hijyen acisindan hic tereddutum yok cunku asiri titizim :KK43:

Off ins oyle biseydir artik cok rahatsiz olmaya basladim surekli dus alip ic camasiri degisiyorum rahat edemiyirum cunku dedim ya asiri titiz ve takintiliyim

Bazn beyaz bazen seffaf nadiren kokulu olabiliyor ama hijyen acisindan hic tereddutum yok cunku asiri titizim :KK43:

Mantar yada enfeksyon olabilir ihmal etmeyin niye kötü birley çıksın ki? Asıl ihmal ederseniz kötü olur

Ne zamana kadar kullanim o da rahatsiz ediyo bi suren sonra disarda onu kullaniyorum ztn mecburen evdede dedigim gibi surekli duş ve degisim :KK43: umarim dediginiz gibi biseydir evet artik en kisa zmn da gitmeliyim

Ne zamana kadar kullanim o da rahatsiz ediyo bi suren sonra disarda onu kullaniyorum ztn mecburen evdede dedigim gibi surekli duş ve degisim :KK43: umarim dediginiz gibi biseydir evet artik en kisa zmn da gitmeliyim
Sirkeli su faln yap biraz yika iyice kurula bi cnm

Kurutuyorum ztn ihmal etmiyorum ama sirkeli su hic denemedim sağol denerim bi umrim olumlu sonuc verir

X