Bıktım artık bıktımm dayanamıyorum katlanamıyorum ..

Ailem bilmiyor ki gideceğini .. söylemeyeceğim de zaten . 5 sene önce sokak da sevmediği bi grup tarafından ne bakıyosun lan diye üstüne yürümüşler o da onlara o sinirle komaya sokacak derecede dövmüş bu yüzden de ceza almş . O ben de karşılık vermeseydim ikisi birden beni öldüreceklerdi diyo . Ama suçsuz yere döverek suçlu yerine geçmiş oldu .

amacına ulaşmıştı derken? ben farklı birşeyden bahsettim, umarım bunlar senin başına gelmez..ve 10 sene de olsa hiç kimseye güvenin tam olmamalı... ahhh şimdi bir kulağından girip diğerinden çıkıyor ama umarım ilerde pişmanlık yaşamazsın, şimdi herşey tozpembe..

yaşamadığın için tahmin bile edemiyorsun..güveniyorum diyorsun sadece...

Hımmm o zaman bu durumu da öğrenirlerse bir daha asla müsade etmezler.
Doğru yada yanlış kişi bunu tartışmıycam ne desek dinlemeyecek durumdasın farkındayım.
Çok aşıksın sen bu adama.
Madem zorunlu bir ayrılık yaşanacak sana abla tavsiyesi bu zamanı kendin için kullan.
Ekmeğini eline al, ayaklarının üstünde duracak pozisyona gelmeye çalış.

neeeeeeeeeeeee!!!!!!! inanmıyorum, en başta true onu lafın gelişi yazdı sanmıştım,
cezaevine girecek bir insanla işin ne???? Allah ailene sabır versin..... Yazık... Allah başa vermesin...Herkese hayırlı evlat versin...

Yani güven konusunda amacı bana güvenmeli ise zaten ben ona güveniyordum . Hayatla ilgili yaşamadığın için tahmin bile edmiyorsun sözüne katılabilirm ama sevdiğim adamı tanıdığıma adım giibi eminim . 2 sene 2 ay 23 gündür çıkıyoruz ve toplam 3 bçuk senedirde tanışıyoruz .

Sevdigin insanın cezaevine girecek olması yada yaşadıgınız sorunlar bizi zerre kadar ilgilendirmez iken ailen her koşulda senin iyiligini düşünüyordur,bu bir gerçek Ayaz
Ama sen yukarıdaki gibi bir cevap yazarsan herkesin diyecegi ne halin varsa gör olur

Nednini okusaydın böyle bi tepki vermezdin bence . Arabayla yolda giderken önüne insan atlayan ve bu yüzden içerde yatanlar hakkında da mı böyle düşünüyorsunuz ?

Zaten ne yaparsan yap dediler gibi birşey oldu benim için ve laf yetiştirmeye çalışmaktan da bunaldım . Hiç yardım alamadım ki konuyu açtım ama hiç bi yardım alamadım . Konuuyu açarken sanırım 24 yaşındayım falan demeliydim . Herkes bu yaşta şu o yaşta bu demezdi o zaman . Sanırım o zaman yardım alabilrdim

Son düzenleyen: Moderatör:

Hı Hı evet canım, bütün herşey sadece bir güven. zaten güvenmekle iş bitiyor.ben sana 10 sene de çıksan tanıyamazsn diyorum sen bana 2sene 2 ay 23 gun diyosun, kaç saat oldu peki? neyse ya, ona güvenmeye devam et, cezaevinden de yazışırsınız, sesini duyamazsın ama mektuba parfüm falan sıkar kokusunu alırsın ha bu arada arada bir telefonla görüşme hakkı var diye biliyorum ama konuşursunuz..sende yolunu gözlersin...hadi Allah kavuştursun cnm.....

İlk yorumu yapan true ablaya verdiğin cevabı görene kadar ılımlı bir yorum yapacaktım.
Bu ne şiddet?
Madem yorumlara bla bla blaaa diye karşı çıkacaksın,açma o zaman kuzum.
Seninle aynı yaştayım,cezaevine sevgilin neden giriyor ki?Ya da cezaevine girecek kişiyle neden sevgilisin?
Birde seviyorum demişsin yaa...Hey gidi hey..
Bende sevmiştim(!) biliyor musun?
Adını duydugum anda midem bulanıyor artık.
Sende yakında gelip açacaksın,çok sevdiimmm 2 yılımı verdimmm gitti diye,burdaki bağırdıgın terslediğin ablalarında teselli edecek kuzum seni
Bu konuyu açmasan dahi,sevgilimle evlendim nasıl bir hataya düştüm,diye bir konunun gelmesi de kaçınılmaz.
Otur bir okulunu bitir bitir ki ilerde ayrılınca pişmanlıkların daha az olsun

Ay evet aynen öyle kusura bakma da sanane ? bıdı bıdı bıdı bıdı ...

Senin sevgin emeğin olabilir. O zaman biraz daha emek ver. Bırak girsin cezaevine sende bu arada ailenle iyi geçin. Bir iş bul çalış. Sonsuza dek hapiste olmayacak sonuçta. Bu süre zarfında ailene senin seçtiğin insanlara saygı duyma güvenini ver. Sonuçta buda bir emektir. Ailen emin ol sana zulüm olsun diye yapmıyor devir o kadar berbat ki insanlar okadar yalancı ki bunu zamanla sende anlayacaksın. Bende senin yaşında annem ne dese batardı kim olsa güvenmezdi. İnan şimdi anlıyorum 30 yaşındayım neden böyle yaptığını. O gözlerine doyamadıklarımız öyle bi kazık atar ki o kazıkla ailemize kalırız. Bu demek değil herkes kötüdür beni yanlış anlama. Şu anda yaşım kaç oldu artık öyle güveniyorlar ki bul birini diyorlar kendileri, akşam zorla kendileri git şunla yemeğe tanı biraz diyorlar. Sen de o güveni zamanla emek vererek kazan. Kendi verdiğin kararların altından kalkabileceğini anlasınlar canım.

yaaaa pardon ama, ne söylememizi bekliyorsun? alla alla ... 24 yaşında olsan tabiki durum değişir..18 yaşla 24 yaş arasında dağlar kadar fark var ahhh bi bilsen.....

Çok kesin hükümlüsünüz ..
Evet seviyorum ... Olamaz mı ?
Yorumları okursan anlarsın neden girdiğini 3.kere cevap veremeyeceğim ben şimdi aynı soruyo canım .
Ben de daha önceden bağlandım ayrıldım benim de adını duyunca midem bulanıyo bi tek sen yaşamadın yani bunları . Fakat bu illaha bir dahakilerinde böyle olacağı anlamına gelmiyo . Ben bu sitede bi bayan gördüm 23 yaşında 18inde evlenmiş 5 senelik evli çok merak edip evliliğiiniz nasl diye sorduğumda gayet iyi şükür dedi ..

23 . 5 yaş var aramızda

Evladım ikinizde küçüksünüz daha,bu yaşta ne güvenmesinden bahsediyorsun sen..
İnsanlar yıllarını veriyor da yinede tanıyamıyor sen ne anlatıyorsun bu yaşta ..

Evlilik kumar gibidir kuzum.
Evlenip mutlu olursun pekala,fakat ailenin istemediği cezaevine girmiş,biriyle mutlu olamazsın,hemde kafan bu kadar toyken!

Evlilik kumar gibidir kuzum.
Evlenip mutlu olursun pekala,fakat ailenin istemediği cezaevine girmiş,biriyle mutlu olamazsın,hemde kafan bu kadar toyken!

İnsanları cezaevine girmiş onunla mutlu olamazsın cezaevine girmemiş mutlu olabilirsin diye ne zamandan beri seçiyoruz ? anlamadım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…