Bikini bölgesinde sivilce sizdede oluyor mu?

ben geldim kıslarrrr
ben bikini bölgeme lazer yaptırıyom ama bu dediğim kabak lifi işlemini o kısıma da uyguluyorummm..doktor bana bol bol kese yap demişti.ayrıca masaj dersindeki hocam da sürekli kıslar kese yapın bebek gibi olcaksınız derdi....özellikle kabak lifi kesesini önerdiler..bikini bölgene tabi uygula...bebek pudrasını da ağdacı kadın sölemişti.hem ağda sırasındaki acı güya azalırmış,ve sivilcelere iyimiş.ben pudrada döküyom.duşta keselenip.çıkınca pudralanıyomm.iyice bebek olduk valla:) tatlım bi zamanlar benimde sıkıntım bu bölgeydi.ama sen dediğimi yappp..sonucunu da bana bildir...merak ettim valla.çünkü ne kadar araştırsam hep hep kese diolar

hımm uyguluyomuşşun demek pardon cnm yanlış anlamışım
yarın ilk işim kese almak olucak ve birde pudra tabiki çok saol canım yaa doktor önerdiğine göre vadır tabi bir bildiği
sonucu sana tabiki yazarım tatlım çok teşekkürlerkaydirigubbakcemile5

bu arada bikini bölgendeki sivilce ve batıklarla sakın uğraşıp yara yapma.bu seferde izleri yok etmenin derdine düşersin...sen kese yap.bana memnuniyetini bildircen.ama düzenli ve her banyoda uygula..aklıma gelmişken eskiden kağıt törpü ile de kese yapardım o bölgeye.o da işe yarardı.ama lif daha iyi.

bacım seninde bayağa zorun varmış orayla benim gibi kız:sm_cool::eek:
ayy inşallah bende memnuniyetimi bildirirm sana
yüz bölgesine falan da iyi gelir sanırım bu kese
buarada bu kesenin ömrü nekadar yani kullanım süresi canım

oraya kese yapıldığını ilk defa duydum:1ninca:

kese gözenek açıyo yaa

pudra olayını bende yapıyorum zaman zaman....

şeker yüzüne sakın kese yapma.yüzüne kese etkisini mısır unuyla fleksiyon yaparak çözebilirsin.kese batıklara iyi gelir ama yüze yapılması ne sonuç doğurur bilemem....dediğin gibi çok uğraştım o bölgeyle ama şuan sonuç aldım .içim rahat...sana bol şans..ama şeker bu kadar övdüm sende aksi etki gösterirse üzülürüm bilmiyorumkismile

kese yapınca batıklar yüzeye çıkıyo.kese yapmadıkça deride kalıyo ve kıl deri altından yürüyo.buda o bölgede sivilce yapıyoooo

şeker yüzüne sakın kese yapma.yüzüne kese etkisini mısır unuyla fleksiyon yaparak çözebilirsin.kese batıklara iyi gelir ama yüze yapılması ne sonuç doğurur bilemem....dediğin gibi çok uğraştım o bölgeyle ama şuan sonuç aldım .içim rahat...sana bol şans..ama şeker bu kadar övdüm sende aksi etki gösterirse üzülürüm bilmiyorumkismile

valla bende üzülürüm umarım güzel olur şekerim thaks:eek:

naz meraba canım pudrayı aldım sanki biraz gitti gibi sivilceler çok saol cnm bide popom da da var afedersin orayada fayda edermi orada daha çok ya

yahu ben duydum ki pudra zararlıymış o bölgeye...içinde talk olduğu için...ama bebeklere hep yaparlar...bu konuda fikri olan var mı??

bende tüylerimi alınca sivilce oluyo sanırım tenimle alakalı pudrayla falan olması çok saçma

kızlar ben burdan okudum popodaki sivilcelere keseyle tuz sürdüm kızarana kadar sanki işe yaradı gibi ama buara yine bıraktım yine azdı :KK43:

kabak lifinden bende almıştım ama o kadar sertki asla kullanamadım.daha çok tahriş eder diye korktum.cildi yırtacak nerdeyse bastırmasan bile..
siz bunu nasıl kullanıyosunuz ya anlatırmısınıs kıslar?sizin aldığınız kesede sert değilmi??

Son düzenleme:
kabak lifinden bende almıştım ama o kadar sertki asla kullanamadım.daha çok tahriş eder diye korktum.cildi yırtacak nerdeyse bastırmasan bile..
siz bunu nasıl kullanıyosunuz ya anlatırmısınıs kıslar?sizin aldığınız kesede sert değilmi??

aa sert mi oluyor evet nasıl kullanılıyor acaba ben daha almadım

X