Bikini bölgesinde sivilce sizdede oluyor mu?

yellowbomb

günün birinde!!!
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2010
2.845
7
kızlar bu bikini bölgesindeki sivilceler nasıl giderilir küçük küçük sivilce gibi şeyler var özellikle epilasyon yapınca ağda falan yapınca oluşuyor tahriş olmuş şekilde eldiven kullansam dahi oluşuyor.pürüssüz olması için yaptığınız özel bişey varmı normal kremler geçirirmi acaba yada hergün sabunla yıkamak. çok teşekkürler şimdiden kızlar :1hug:

bende de oluyor ya çok kötü zaten tersten almıyorum ağda yapıyorum ben isilik olmuş gibi görünüyor aynı

tatlım kıllarını çıkış yönünde al
kesinlikle kabak lifi kesesi al ve her duşta iyice keselen.bu çok işe yarıcak..
arada da jiletle al buyrunnnnnnnnn

tatlım kıllarını çıkış yönünde al
kesinlikle kabak lifi kesesi al ve her duşta iyice keselen.bu çok işe yarıcak..
arada da jiletle al buyrunnnnnnnnn

canım bu kılların çıkış yönünden alma olayını bilmiordum hep ters alıyodum bunu yapıcam artk ama kabak lifi kesesinide hiç duymadım nasıl bir etkisi varki acaba gerçekten pürüssüz yapıyormu ve nereden bulabşlirim jilet i hep tahriş eder diye duymuştum canım
sen böle yapıyosun galiba hiç pürüzün yokmu ay ne güzel yayerimseniben

bepanthene krem işe yarayabilir. Hem tahrişi hem de enfeksiyon kapmasını önlemek için kullanılabilir.

Canım geçte olsa cevap atıyım...kabak lifi kesisini aktarlarda bulabilirsin.bunu bana doktor söledi.batık olan kıllarınyüzeye çıkmasına yardımcı oluyor.düzenli olarak kese yapınca tenin bebek gibi olcak.ama her duşta iyice keselen.sivilce batık hepsi gitcek..bunu yapan tüm arkadaşlarım da çok memnun.jilette yine doktorun bana önerisiydi ..epilasyon aletiyle aldığım zamanlarda batık.kızarıklık kabusum olmuştu.doktora sorduğum da çok makineyle alıyon kendini tahriş ediyosun dedi.arada bacağını dinlerdir jiletle al dedi.gerçekten de öle oldu..3 4 kez jiletle aldım sonra makineyle aldığımda kızarıklıktan batıktan eser yoktu.sanırım jiletle aldığım sürede kıllar yüzeye çıktı.tabi keseyide hiç bırakmadım..şuan bebek gb tenim ..ben bu işlemi bacağıma uyguluyorum .diğer kısımlara uygulamadım canım

canım ama ben bikini bölgeme lazere gidiyorum artık çıkmıyor..sana derim ki hepsini boşla lazer yaptır.çok büyük rahatlık.lazer sivilce izlerini de yok ediyor.batıklarda gidiyor.bebekten terk farkın yaşın oluyor.....umarım senin de sıkıntın biter:kedi:

canım ama ben bikini bölgeme lazere gidiyorum artık çıkmıyor..sana derim ki hepsini boşla lazer yaptır.çok büyük rahatlık.lazer sivilce izlerini de yok ediyor.batıklarda gidiyor.bebekten terk farkın yaşın oluyor.....umarım senin de sıkıntın biter:kedi:

ayyy çok güzel yaaa bebek gibi olması
canım yaa sen keseyi bikini bölgene yapıyomusun peki orası da bacağın gibi mi
hani demişsin ya sadece bacağıma uyguladım diye

canım ayrıca ağda yaptığın zaman bebek pudrası dök:teselli

canım yaa bunu biyerde daha duydum kesin alıcam bebek pudrası
bunuda eczanelerden alabilirm sanırım dimi
bu da bikini bölgesi için sanırım
bacağım koltuk altım güzel onlardan sorunum yok da sorun orda canım

Canım geçte olsa cevap atıyım...kabak lifi kesisini aktarlarda bulabilirsin.bunu bana doktor söledi.batık olan kıllarınyüzeye çıkmasına yardımcı oluyor.düzenli olarak kese yapınca tenin bebek gibi olcak.ama her duşta iyice keselen.sivilce batık hepsi gitcek..bunu yapan tüm arkadaşlarım da çok memnun.jilette yine doktorun bana önerisiydi ..epilasyon aletiyle aldığım zamanlarda batık.kızarıklık kabusum olmuştu.doktora sorduğum da çok makineyle alıyon kendini tahriş ediyosun dedi.arada bacağını dinlerdir jiletle al dedi.gerçekten de öle oldu..3 4 kez jiletle aldım sonra makineyle aldığımda kızarıklıktan batıktan eser yoktu.sanırım jiletle aldığım sürede kıllar yüzeye çıktı.tabi keseyide hiç bırakmadım..şuan bebek gb tenim ..ben bu işlemi bacağıma uyguluyorum .diğer kısımlara uygulamadım canım

kız diğer kısımlara uygulamamışsın tüh bende bikini bölgesi için sandım neyse yapcaz artık bişeler saol cnm öneriler için

maalesef bende de var o dertten çok fazla kıl dönmesi ve sivilce oluyor. kabak lifini ilk defa duydum bende denicem inş. işe yarar.

maalesef bende de var o dertten çok fazla kıl dönmesi ve sivilce oluyor. kabak lifini ilk defa duydum bende denicem inş. işe yarar.

canım kabak lifini henüz bikini bölgesine uygulamamış arkadaş ondan cevap bekleyeim de ona göre alırız bu lifi belki doktoru orayıda önermiştir ama cevap bekliorum ben
nazzzz canım hadi yaz kızhihoyyyt

kızlar bebe pudrasının ne gibi bir faydas olur yumuşatma açısındanmı?
birde sivilce olan bir bölgeye uygulandığında sivilcelerin üstünde bembeyaz durmazmı yaa

ben geldim kıslarrrr
ben bikini bölgeme lazer yaptırıyom ama bu dediğim kabak lifi işlemini o kısıma da uyguluyorummm..doktor bana bol bol kese yap demişti.ayrıca masaj dersindeki hocam da sürekli kıslar kese yapın bebek gibi olcaksınız derdi....özellikle kabak lifi kesesini önerdiler..bikini bölgene tabi uygula...bebek pudrasını da ağdacı kadın sölemişti.hem ağda sırasındaki acı güya azalırmış,ve sivilcelere iyimiş.ben pudrada döküyom.duşta keselenip.çıkınca pudralanıyomm.iyice bebek olduk valla:) tatlım bi zamanlar benimde sıkıntım bu bölgeydi.ama sen dediğimi yappp..sonucunu da bana bildir...merak ettim valla.çünkü ne kadar araştırsam hep hep kese diolar

bu arada bikini bölgendeki sivilce ve batıklarla sakın uğraşıp yara yapma.bu seferde izleri yok etmenin derdine düşersin...sen kese yap.bana memnuniyetini bildircen.ama düzenli ve her banyoda uygula..aklıma gelmişken eskiden kağıt törpü ile de kese yapardım o bölgeye.o da işe yarardı.ama lif daha iyi.

X