biiitttttiiiii:(((

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar bu rüya çabuk bitti artık hiçbirşeye inanmıyorum ne adet gecikmesine ne ucuz nede pahalı idrar testlerine hiçbirine güvencim inancım kalmadı......

dün gece yatmadan önce iki damla kahverengi lekelenmem geldi ve hala biraz biraz geliyor( genelde ben adet olmadan 2-3 gün önce kahverengi lekelenmelerim gelir) ... sabah kalkıp oncomed adlı idrar testinden yaptım ve sonuç KOCA BİR NEGATİF evet kızlar yok onca gün verdiğim est paralarını geçtim umutlarımda gitti.....senağlamasenağlamasenağlama

artık umudum yok bir dahaki sefere hamile olup olmadığımı neye göre anlayacağım bilmiyorum inanın kızlar çok üzüldüm artık hiçbir şeye güvenmiyorum..... ve umudumda kalmadı neye umutlanayamki neden umutlanayım yok yok yok olmuyor işte belkide hiç olmayacak yada tedavisiz olmayacak bilmiyorum kızlar inanın o kadar kötüyümki inanın cümleleri bile toparlayamıyorum.....

en iyisi bir dr. bulmalıyım kendime ve eşimide ikna edip en kısa sürede ne gerekiyorsa başlamak istiyorum....gerekirse tüp bebek yoksa kafayı yiyeceğim 1,5 sene oldu toplam bebiş isteyeli ve heray her ay malesefki hüsran....bütün eczacılara reklam oldum heray dünya kadar test silik çizgiler, acabalar, negatif çıkar acaba varmıda çıkmıyor dersin ve tekrar tekrar test yaparsın, silik çizgi çıkar yine aynı acabalar ve yine tekrar tekrar test yapmalar.... sanırım biraz dinlenmeye ihtiyacım var bu bebek olayı beni çok yıprattı artık istesemmi istemesimmi onuda bilmiyorum ama ben heray böyle acabalarla kafayı yemekten bıktım......

kendinize iyi bakın kızlar benden bu kadar.... hoşçakalın.....ben artık hiç bu duyguyu tadamayacağım bunun farkına vardım.....senağlamasenağlamasenağlama

umudun bıttıgı yerde hayallerde bıter dur bakalım cnm daha cok yenı evlısınız bı kendıne gel sakınles daha kacıncı denemenız kii uzulme hemen pes etme dua et ve bekle

canım ya yapma lütfen böyle ne demek ben bu duyguyu tadamayacağım.. herşeyin bir zamanı var bunu da ancak Rabbim biliyor canım.. lütfen umudunu kaybetme.. dediğin gibi önce iyi bir dr bul kendine..tedaviyle elbet olur.. lütfen canım sakin ol.. kolay değil anlıyorum seni..ama mecburen umudumuzu yitirmemek zorundayız.. sonuna kadar çabalıyacağız.. sabrın sonu selamet bunu unutm a canım.. ve herşeyin hayılrıısnı iste.. Rabbim inş en kısa zamanda gönderir meleğini..

offf canım offff bu kaçıncı denenemiz aslında çok değil nisan ayından beri korunmuyoruz... dış gebelik geçirdim zaten onun üzüremdi bir negatif etkisi var ozaman bile ameliyata girerken salya sümük benim bir daha bebeğim olmazsa diye ağladım... o yüzden umudum çabuk tükeniyor korkuyorum bebeğim olmazsa diye birde böyle heray hüsran olunca ....

bilmiyorum bilmiyorum bilmiyorum.....

JC_parents-boy.gif

sakın üzülmeyin noldur bi gün gelecek sizde böle olacaksınız inş

canım bak bende ocak ayında laparoskopi oldum dış gebelikten.. ve kaç ay oldu hala olmadı. şimdide başka sebeplerden dolayı ikinci çocuktan vazgeçtik:KK43:nasip buymuş..ama ben genede her ay umutla bekledim gelmedi. demekki kısmet değilmiş.. sen daha yeni geçirmişsin az sabır.. bekle daha yeni olmuşsun.. sabret elbet gelicek bebeğin..

yok canım bende dış gebeliği aralık ayında geçirdim... rahim kendini toparlaması için ve kist olmuştu ameliyattan sonra o yüzden nisana kadar korunduk dr. öyle istedi ama bilmiyorum umudum tükeniyor yavaş yavaş ben böyle her ayı acabalarla geçirmek, her bir şeyi hamileliğe yormak, en ufak vücuttaki bir değişiklikte acabı deyip kafayı yemekten bıktım elimde değil olmuyor yapamıyorum çünkü istedğimizi için bebek beyin otomatikman böyle en ufak bir şeye odaklanıyor......

canım benim aklıma şu geliyor kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin. onun için silik cizgi çıkmıştır. yoksa o şekilde çıkması sanmıyorum yani .

kızlar bu rüya çabuk bitti artık hiçbirşeye inanmıyorum ne adet gecikmesine ne ucuz nede pahalı idrar testlerine hiçbirine güvencim inancım kalmadı......

dün gece yatmadan önce iki damla kahverengi lekelenmem geldi ve hala biraz biraz geliyor( genelde ben adet olmadan 2-3 gün önce kahverengi lekelenmelerim gelir) ... sabah kalkıp oncomed adlı idrar testinden yaptım ve sonuç KOCA BİR NEGATİF evet kızlar yok onca gün verdiğim est paralarını geçtim umutlarımda gitti.....senağlamasenağlamasenağlama

artık umudum yok bir dahaki sefere hamile olup olmadığımı neye göre anlayacağım bilmiyorum inanın kızlar çok üzüldüm artık hiçbir şeye güvenmiyorum..... ve umudumda kalmadı neye umutlanayamki neden umutlanayım yok yok yok olmuyor işte belkide hiç olmayacak yada tedavisiz olmayacak bilmiyorum kızlar inanın o kadar kötüyümki inanın cümleleri bile toparlayamıyorum.....

en iyisi bir dr. bulmalıyım kendime ve eşimide ikna edip en kısa sürede ne gerekiyorsa başlamak istiyorum....gerekirse tüp bebek yoksa kafayı yiyeceğim 1,5 sene oldu toplam bebiş isteyeli ve heray her ay malesefki hüsran....bütün eczacılara reklam oldum heray dünya kadar test silik çizgiler, acabalar, negatif çıkar acaba varmıda çıkmıyor dersin ve tekrar tekrar test yaparsın, silik çizgi çıkar yine aynı acabalar ve yine tekrar tekrar test yapmalar.... sanırım biraz dinlenmeye ihtiyacım var bu bebek olayı beni çok yıprattı artık istesemmi istemesimmi onuda bilmiyorum ama ben heray böyle acabalarla kafayı yemekten bıktım......

kendinize iyi bakın kızlar benden bu kadar.... hoşçakalın.....ben artık hiç bu duyguyu tadamayacağım bunun farkına vardım.....senağlamasenağlamasenağlama

canım daha yeni evli sayılırsın ben 4 yıllık evliyim ve hergünüm heranım bebek hayaliyle geçiyo
haaa arada umudum da kayboluyo ama
sonra bir bebek görünce yeniden umutlanıyorum benimde olmalı diyorum
bak bir kez hamiş kalmışın yine kalırsınnnn üzme kendini
hiç umudu olmadan bekleyenleri düşünüp yoluna devam ettttttt

sen buraksan bu bebek fikrini yüreğin bırakmıyoooooooooooo

allah yardımcın olsunnnnn

canım lütfen moralini bozma... bende senin gibiydim her ay aglamaktan gözlerim şişerdi, bu stresim eşimede yansırdı... ama şimdi 6 haftalık hamileyim...ben inanıyorum allah sadece doğru zamanı bekliyor.... sende sabırla bekle canım ve moralini bozma sakın...

canım bilmiyorum kimyasalmı demekki ben her ay kimyasal gebelik geçiriyorum çünkü geçen ayda teste kaç kere ikinci silik çizgiler çıkmıştı ama malesef yine adet olmuştum.... o yüzden buna bile inanamadım clear blue da bile silik + oluştu ve dün hatta başlık bile açtım + çıkıpta negatif olan varmı diye bilmiyorum tatlım hadi kimyasal diyelim peki böyle heray kimyasal gebelik geçirmek normal mi ya yada bunun sebebi ne onuda bilmiyorum....

Yavrucum,yapma be güzelim daha 1,5 sene olmuş sen per edersen ben napıyım 4 sene oldu korunmayalı bi dış gebelik yaşadım bende hemde tüp bebek sonucu olarak,hala bekliyorum,direniyorum,umut ediyorum..Bazen benimde aklıma gelmiyor diil,ben hiç anne olamıcam düşüncesi ama sonra hemen siliyorum onu kafamdan,başka şeyler düşünüyorum.
Topik açmıştın hamileyim diye dimi canım hatırladım şimdi ve çok üzüldüm gerçekten,bilirim ben acısını bunun,ben bu ay yıkıldım adetim 3 gün gecikti ama sonuç negatif malesef,kahroldum üzüntüden,saatlerce hatta günlerce ağladım hemde böğüre böğüre ama bunlar hiç bir şeyi değiştirmiyor malesef.Sağolsun burdaki arkadaşlarım beni teselli ettiler.
Nolur böyle düşünme,çok zor emin ol biliyorum,anlıyorum ama lütfen bunları sil kafandan,lütfen...
Olacak Rabbimin izniyle azcık daha sabır be arkadaşom,azcık daha ,hadi göriyim seni......

Canım neden bu kadar karamsarsın. Allaha dua et. Benimde nerdeyse 2,5 sene olucak ama hala ümitliyim. Allah gönlüne göre versin arkadaşım.

üzülme sabret dua et 5 ay nedirki olmayabilir rahim anca toplanır ben 6 ay falan bekledim sonra denemiştim hamileliği.üzülme boş gebelik yaşamışsın demekki hamile olma ihtimalin var.olmuyor diye ümidini yetirme

canım sen erkken gebelik testi mi yapıyorsun ?
onkomed in basit testlerinden bende hep yapıyorum hiç bir ay silik falan ikinci cizgi simdiye kadar hiç çıkmadı gercekten kimyasal gebelik geçiriyor olailirsin bazen rahim agzındaki bir salgıdan dolayı bile olusan gebelikler sonlanıyormus vs diye detay seylerv ar
hangi dr a nereye gidiyorsun sıkı bir takip tetkikten geçirilmelisin dr lara bu testler ianlatmalısın en azından bu yonde hareket eder o yonden earastırma yaparlar.
vazgeçmek olmaz herkesin en azından bir tane çocgu olmalı her kadın bu duyguyu yasalmalı bence boyle erken yasta pes etmek hiç hiç olmaz. ama ya tedavi surecine gir yada kafandan gercekten atmak için birseyler yap bu fikri yoksa bu boyle insanı inanılmaz yıpratıyorrr

canım öncelikle geçmiş olsun ama okuduğum kadarıyla fazl yoğunlaşmışsın bu konuya böyle stres yaparsan hamile kalmayı engellemiş olursun benimde 2,5 yıl oldu ama sabırla ve ümitle bekliyorum üstelik yaşım 33 oldu bende çok stres yaptım kendimle mücadele ettim eşimle kavga ettim niye benim bebeğim olmuyor diye ama artık bıraktım bu tür davranışları çünkü hayat sadece bebekten ibaret değil eşimi seviyorum oda beni seviyor mutluyuz sağlıklıyız eh daha ne olsun bide bebek gelirse extra mutluluğumuz olur artar ama olmazsada hayatımız bitmez böyle düşün canım lütfen hayatı kendine ve eşine zehir etme sen normal hayatına devam et unutmaya çalış bak göreceksin bebeğin habersizce size sürpriz yapacak aslında yaşadığımız şeyler kolay değil anne olabilmek dünyanın en büyük ayrıcalığı ama hep beterini düşünüp şükretmek lazım 1,5 yıl oldu diyorsun daha çok yeni ya 10 yıl 15 yıl bekleyenler ne yapsın lütfen daha sakin düşün ve at artık şu testleri falan bir kenara zaten meleğin sana gelirse o kendini belli eder test ihtiyacın yok hem maddi hem manevi yıpratıyor bu testler insanı bence bu günden itibaren unut bebek olayını ve hayatını normal bir şekilde devam ettir sakın isyan etme sabırve duayla rabbimizden iste verecek olan odur

canıım çok üzüldüm ama takdir ALLAHIN.. herşeyin zamanı var demekki daha zamanı gelmemiş sana kalan şimdi bol bol dua etmek..Allah yar ve yardımcın olsun

mutlaka doktora görünmelisin inan aklında ki kuşkulardan kurtulmak için en önemlisi bu hem ümitsiz olma olumsuz olma herşey insanlar için pozitif düşün hep güsel şeyler gelsin yaşamına sağlıcakla kal

üzülme canım allah büyüktür ondan ümit kesilmez ummadığın bir anda inşallah bebişini gönderir sana

X